Rozszerzenie systemu reputacji

• Czy podoba Ci się propozycja? 11

1. Tak (11) 100%
    2. Nie (0) 0%
    3. Nie mam zdania (0) 0%

Obecnie maksymalna ilość reputacji jaką możemy posiadać (jeżeli się nie mylę) wynosi 200mln. Od 5mln+ dla osób z najwyższą reputacją w rankingu jest specjalna reputacja Legenda, Antyczny bohater, Tajemniczy bohater oraz Legendarny bohater.

Ja proponuję dodać specjalną ramkę dla osób posiadających kolejno 50mln+ repy, 100mln+, 150mln+, 200mln+, 250mln+ itd. aż do miliarda reputacji. Po przekroczeniu każdego progu nasza dotychczasowa reputacja otrzymała by ramkę poniżej przedstawiam autorską propozycję tych ramek.

- Szlachetna ramka (50mln reputacji +)

- Majestatyczna ramka (100mln reputacji +)

- Diamentowa ramka (150mln reputacji +)

- Królewska ramka (200mln reputacji +)

- Onyksowa ramka (700mln reputacji +)

Ramki są czysto kosmetyczne i nie dają przewagi w grze

Jeżeli pomysł się spodoba, to umieszczę w przyszłości pozostałe ramki między 200mln repy a 1mld

• Tak naprawdę potrzebujemy jedynie nowego progu reputacyjnego po czerwonej elicie, ale przed zieloną legendą. No i też większy limit reputacji. Nie mniej jednak szanuję za pomysł drobnej aktualizacji dla repy.

• Fakt odkąd dawno temu nabiłem 5kk repy nic mnie nie motywuje do dalszego jej wbijania, gdyż bez bicia nupów na glacy pewnie i tak nie wejdę w topkę. Chciałbym nowe progi przy czym fajnie by było jakby od nowego progu nie było 3 kolorków tylko więcej. Ramka też fajny pomysł. Fajnie by było jakby od nowego progu czyli Elite+ (nie to nie ma być nazwa tylko określenie rang po elicie) kolejne progi wpadały co np. 200k repy.
    Przykład, zamiast 3 kolorków było by np. 10, dodatkowo każdy kolor miał by ramki. ogromna ilość nowych rang wpada a że wiele osób w tym ja nie bije na glacy to 1 maraton daje z 50k repy to fajnie jakby co kilka maratonów podniosła sie ranga. Dodatkowo przesunąłbym progi wcześniejsze (finalnie red elite na 5kk zostaje) ale wcześniejsze rangi podnoszą sie co kilkanaście tysięcy repy a potem stoisz 1kk na jednej randze. Chodzi o to żeby wcześniejsze progi rozszerzyć na rzecz zmniejszenia granic tych późniejszych.

• Ja zamiast rozszerzania systemu reputacji chciałbym, żeby poprawili aktualny :Długi podbródek:.
    Na co mi nowe, skoro i tak topka to bicie nupów na glacy. Reputacja nie zachęca już zupełnie niczym.

• Jak napisałem, wiele osób w tym ja lubi po prostu progress w grach rpg (dlatego nie ładuje $$), lubie widzieć kiedy x maratonów, jakieś dzienne misje itd... dają mi nowy kolorek w reputacji, odkąd wbiłem 5kk repy a jestem już trochę nad dalej mam czerwoną elitę i to się już nie zmieni póki nie dadzą nowych. Ale tak całkowicie bym zablokował repę z nupów na glacy, przecież coś takiego perfidnie widać jak w nocy jedna osoba nagle ubija na raz 10 postaci i tak co kawałek. Normalnie powinno być to banowane.

• Jestem za, jest teraz dużo więcej osób, przez co ciężej jest być w obecnej topce, dzięki temu, byłaby znowu rywalizacja o zdobywanie reputacji

• Jestem za, jest teraz dużo więcej osób, przez co ciężej jest być w obecnej topce, dzięki temu, byłaby znowu rywalizacja o zdobywanie reputacji

Nazywasz rywalizacją bicie własnych nupów?

• Nazywasz rywalizacją bicie własnych nupów?

Można by usunąć repe na glacy, wtedy problem by znikł. Czasy gdy na glacy można było się przyjemnie pobawić już dawno minęły, teraz to tylko miejsce do bicia repy na nupy.

• Skoro temat nie został jeszcze przekierowany, może myślą już coś nad zmianą systemu reputacji. Może Alarius już coś wie i nie chce się przyznać:Żartujesz?:

Co do samego pomysłu jakby nic nowego nie wymyślili to niby spoko, ale może warto byłoby wymyślić nowe "rangi", a nie dodawać im ramki lub całkowicie zmienić grafiki repy od samego początku, lekki powiew świeżości by się przydał. Te za topki famowe są całkiem ładne i zdecydowanie graficznie odstają od tych "reputacyjnych".