Zmiany w Czasoprzestrzeni Erenii i Zenas

• Jesteś za? 22

1. Tak (13) 59%
    2. Nie (9) 41%

Proponuję zmiany w funkcjonowaniu Czasoprzestrzeni Erenii i Zenas. PvP na owych cpówkach nie ma obecnie żadnego celu, prócz moze jednej misji dziennej i uprzykrzania gry innym graczom. Proponuję wprowadzić lepsze nagrody za robienie PvP na cpówce i jednocześnie zmienić drop pieczęci Audiencji u Zenas i Erenii w taki sposób żeby nie kolidowały z PvP (Np. Wprowadzić drop piek z bossów na mapach A6, tak jak ma to miejsce na A5)

• I ze względu na tą idiotyczną mechanikę, państwo z Daydreamin` mogą bezkarnie wbijać na cpki i bić każdego. Już ceny piek wzrosły w górę, a będzie tylko gorzej.

Odnośnie pomysłu, na tak.

• Możliwość pvp na cp jest po to żeby się bić a, że nie potraficie się zebrać i walczyć o to, będziecie narzekać na ceny piek. Proste pzdr

• Nie, nie ma taryfy ulgowej dla plantów z nostale. Jak chcecie dalej wegetować na eq u4 pod moby to róbcie dalej limity i zbierajcie sie o 18 pod mimi mentor. Nie pozdrawiam

• Dziękuje za użycie kulturalnego zwrotu Państwo Daydreamin`, w zamian za to otrzymuje pan przepustke na dowolne cp zenas na czas 3 minuty!

• Nie, nie ma taryfy ulgowej dla plantów z nostale. Jak chcecie dalej wegetować na eq u4 pod moby to róbcie dalej limity i zbierajcie sie o 18 pod mimi mentor. Nie pozdrawiam

A po co lepsze eq w grze, która obecnie skupiło się na pve? Żeby pobić Was na CP w ciągu kilkunastu minut? Lub na arenie, na której, jak sami się chwalicie, nie bijecie pojedynczo? A, no zapomniałem, jeszcze macie pakiet dostępnych buffów, bo przecież mając mocne eq pvp nadal musicie się dodatkowo wzmocnić.b7rBlEL.png

Sam nie mam ultra eq pvp, ale to co mam mi wystarcza, m.in do rajdów. Na głowę bym chyba upadł, żeby wywalać realną gotówkę tylko po to, żeby dać sobie radę z ludźmi z wybujałymi ego i pewnie nieciekawym życiem, więc muszą sobie odbić w pikselach. A, i jeszcze coś: na następny exp event nie próbujcie już żebrać o przyjęcie do fam, żeby się ludzie nie mścili na Was na spotach. I tak Wam ksują.

Czekajcie sobie na mnie na arenie, na którą nie chodzę. A jak już przyjdę, to tylko się pobawić.

~Vein~ wrote:

Dziękuje za użycie kulturalnego zwrotu Państwo Daydreamin`, w zamian za to otrzymuje pan przepustke na dowolne cp zenas na czas 3 minuty!

Jest i jajogłowy szczekacz! No bardzo dziękuję za tą nagrodę.

• Siema nostejlowe świry,

imo uważam ze pomysł jest fajny, ale ma swoje minusy.

1. Pierwszy z minusów to ze każdy może ci wejść na cp i zbijać moby. Ilość mobów na mapach nie jest mała, jednak wystarcza 2-4 osoby 60aw lv żeby zbijać cala mapę i czekać na zrespienie tych stworów.
    2. Drugi ze odpada jakiś czynnik tej gry i jest to tryb pvp na cp który z jakiegoś powodu został dodany, ale nie powiem z chęcią zobaczył bym brak możliwości używania boskich eliksirów życia lub były one ograniczone jak na rajdzie fernon to samo się tyczy bf na cp.

Jednak mam kilka swoich propozycji:

1. Dodanie możliwości wytworzenia pieczęci zenas lub ereni u npc, do wytworzenia pieczęci potrzebowalibyśmy np:

• Mroczny Kamień Energi lub Święta Krew x50\100
    • Nienaruszony Orichalcum x10
    • Kryształ balansu x10

Takie rozwiązanie dało by low lv kolejny sposób na zarobek, ludzie zaczęli by dropic matsy jak kiedyś srebrne monety na A5. Jednocześnie ludzie chodziliby nadal na cp bo tam drop piek jest większy

2. Dodatkowo moim zdaniem gdyby cp obejmowała 2 mapy a nie jedna było by lepiej, ze względu ze 2x60aw zbijają same cala mapę i nie zostawiają prawie ani 1 moba dla low lvli :)

3. Dodanie 2 wejścia na cp w cyloan, tak aby cp na siebie sie nie nakładały, bo aktualnie w tym samym czasie na 1 kanale można mieć 1 cp ta druga zostaje przebita i wgl nie startuje.

4. Dodanie większej szansy na większą ilość piek(np 2-3) z mini bossów taki jak Lucyfer(CP ZENAS) i Amon(CP ERENI), ponieważ zazwyczaj te mini bossy są omijane szerokim lukiem co moim zdaniem nie powinno mieć miejsca. Jeśli dany mob jest uznawany jako mini boss lub porostu boss powinien stawiać jakieś wyzywanie które jest opłacalne by gracz go pokonał.

5. Dodał bym misje dzienna na pieke zenas i ereni, która polegała by na tym żeby zbić podana w zadaniu ilość mobów, tak jak ma to miejsce na a7 z misja na pieke beliala, kirolasa i karno.

6. Troche na sile wsadzona propozycja, ale proponuje żeby na mapach ruiny niebios usunąć moby długo dystansowe i zeloty, żeby te mapy nadawały się tez do expa jak ruiny piekla, z tego powodu ze audiencje ereni są częściej nabijane przez to ze ktoś expi na ruinach piekła co w przypadku audiencji zenas nie ma miejsca bo nikt tamtych map nie rusza :)

Serdeczne JZ i miłego dnia!

• Dziękuje za użycie kulturalnego zwrotu Państwo Daydreamin`, w zamian za to otrzymuje pan przepustke na dowolne cp zenas na czas 3 minuty!

O to ten co nic nie robi a szczeka najwięcej

• Ja proponuje usunać buffy z CP i dla mnie byłoby git mozna sie walić na łeb. Gracie w grę w która się 80% afczy, a pozostałe 20% robi te samą czynność i patrzcie teraz macie okazje przynajmniej się pobić przez moment w martwym trybie gry zwanym pvp.