Powoli zaczynamy umierać..

• https://imgur.com/a/ztfcIdF  NosFan jechany będziesz tak o

Oby tej fuzji za szybko nie było, bo mi się tam do was nie spieszy. Tak z rok bym chciał poczekać.
    Poza tym na s5 wbiła maaaaaaasa graczy którzy skończyli gre >sp7/>a6. Ale najlepiej pisać co ślina na język przyniesie. Serwer byl strzalem w 10 dla ich excela. Jednak przez kilka strzałów w kolano *3x exp event w meega krótkim czasie - ludzie wydali mase hajsu. Oraz znerfienie golda z foxy - ludzie nie mogli go odzyskać umarło wszystko w chwilkę.

• Skoro do s1 nic nie przyciaga, to musza co jakis czas otworzyc nowy serwer.Problemem tego nowego serwa na dzis sa pasywki za osiagniecia, ktorych s1 nie ma i przez to nie mozna bedzie wykonac uczciwej fuzji w miare szybko. Z jakiej niby paki po fuzji ma mnie jechac typ, ktory na martwym serwie wygral sobie pasywke do obrazen czy czegokolwiek innego, ktora to bije na glowe nasze darmowe z nosmarkietu? Bylo wam mowione na poczatku, bo przerabialismy nowy serwer juz 3 razy z czego tylko s2 przetrwalo tak dlugo. Nic co jest resetowane i odpalane od nowa z tymi samymi bledami nie postoi dlugo. Te serwery to takie troche OTSy z Tibii. 3 tygodnie dobrej zabawy, reset i nikt nie pamieta o waszych wydanych pieniadzach.

jakie pasywki? :O

• Only4Fun zapewne ten Pan miał na myśli tytuły. Spokojna głowa aż takie op nie są choć oddał bym noge za takiego sl'a 5.

A z innej beczki i co umarliście już? Bo to chyba agonia, a nie powolne umieranie :szlocha:

• Only4Fun zapewne ten Pan miał na myśli tytuły. Spokojna głowa aż takie op nie są choć oddał bym noge za takiego sl'a 5.

A z innej beczki i co umarliście już? Bo to chyba agonia, a nie powolne umieranie :szlocha:

Obecnie gra kilka osob z Singow, Luckow.

Graha Huntersi, Roksa i cos tam na E.

Okolo 60 osob.

jakie pasywki? :O

tytuly.

Nezha mam 3 z slkami. chcesz jakis?

• Nezha

Nie jest aż tak źle jeszcze z nami, trochę ciężko zebrać team na jakieś rajdy. Ale przynajmniej jest co robić w gierce, nawet fajny klimat się tam utworzył