Blitzkrieg, błyskawiczne oferty

• IMG_20191030_172916.png

Na pewno więcej osób by skorzystało gdyby było jakieś większe info niż tylko w itemshopie teraz.

Noooo, ale można to potraktować jako temat zbiorczy do dzielenia się swoimi ofertami, bo możliwe, że będą one indywidualne dla każdego konta co innego, a jeśli nie to jako archiwum/info dla osób które nie mogę sprawdzić w grze.

• Jakby się jeszcze ktoś przejmował nabijaniem postów, i tak znikają, nie ma sensu gonić tych śmiesznych rang.

A temat byłby w dyskusjach, ale ja wolę nie zakładać tam tematów, bo trzeba czekać na łaskę wiele godzin (a czasem, często, trzeba założyć temat dyskusyjny na teraz, bo coś nagle nowego się pojawia bez wcześniejszego ogłoszenia, typowe dla tej gry), a jak się jej nie dostanie to cały temat znika tak o.

Jeszcze gdyby to forum miało setki aktywnych użytkowników, to może faktycznie takie filtrowanie tematów miałoby sens, ale na tym pustkowiu nie widzę sensu, nawet w pomysłach.

Don't talk about Turcja

7c58abcdfa85e801cce2d1442dfeaceb.png

YZawrfM.gif

The post was edited 1 time, last by Laurie ().

• Moze problem jest w tobie? Mi nie usuwaja postow nawet tych niepochlebnych o gierce. Moze czas dorosnac i nie unosic sie tak emocjami do marnych pikseli i wyrazic swoje zdanie w jakims lepszym stylu.

• Moze problem jest w tobie? Mi nie usuwaja postow nawet tych niepochlebnych o gierce. Moze czas dorosnac i nie unosic sie tak emocjami do marnych pikseli i wyrazic swoje zdanie w jakims lepszym stylu.

No, i po najnowszym poście tej... panny, widać, że masz racje. Za dużo emocji wylanych na te forum :)

@up to była czystka do nowego silnika, i już to ci tłumaczyłem, jak do ściany... (i moje też znikły, ale mniejsza ilość bo tylko stare znikały)

Co do ofert, było coś ciekawego?