Dyskusja - Przerwa techniczna - 09.10.2019

• Smoka nadal mozna odlurowywac bez niewidki, wiec nie ma problemu z rajdami yerta.

Cous i inni narzekajacy na ceny:

Po prostu osoby, ktore nadropily tych itemow duzo sztuczne podbily ceny by wiecej zarobic. Jeden lub pare dni i ceny wroca do normy lub w miare do normy. A poza tym ceny Fm podskoczyly tez przez event z upaniem sp4 MSW.

Przy obecnym kursie ND przynajmniej na S1 nikomu nie będzie się opłacać już robić masowo fmów kuponami(chyba że ceny bedą nie wiadomo jak wysokie) , także wydaje mi się że akurat tutaj się mylisz , mamy 5 fmów z bb kilka z BTK kilka i kilka z boxów glacka/draco boxów i pewnie dalej bedą ludzie którzy bedą robić je na minigrach to na pewno nie na taką skale. Piór mamy 20 z bb z BTK również lecą , z boxów rajdowych również leci ich więcej, do tego można je normalnie dropić. To jest zbyt duża dysproporcja , ceny jednego spadną bo robi się ich nadmiar a fmów skoczą jeszcze bardziej w górę bo będzie ich brakowało. Wypadło by to jakoś wyrównać mniej więcej a nie że jednego mamy kilkakrotnie więcej .

• Fmy czy makrele od dzisiaj to towar luksusowy albo jak to laurie uznal/a Ekskluzywne huehue. Nie wiem nawet co napisac na temat tej aktualizacji. Podoba mi sie 4 sp z wygladu bo nie zostala tak skrzywdzona jak 3. ma fajne animacje skilli i mimo elementu mroku cos tam bije. Co do calej reszty ''szkoda szczempic ryja'' jakby to powiedzial Pan Stonoga. Probuje doszukac sie pozytywow ale w zamian dostaje 5 tematow z poprawkami do poprawek do update'ow oraz beznadziejny, typowy dla kazdej gry mobilej mmo event.

• Fmy czy makrele od dzisiaj to towar luksusowy albo jak to laurie uznal/a Ekskluzywne huehue. Nie wiem nawet co napisac na temat tej aktualizacji. Podoba mi sie 4 sp z wygladu bo nie zostala tak skrzywdzona jak 3. ma fajne animacje skilli i mimo elementu mroku cos tam bije. Co do calej reszty ''szkoda szczempic ryja'' jakby to powiedzial Pan Stonoga. Probuje doszukac sie pozytywow ale w zamian dostaje 5 tematow z poprawkami do poprawek do update'ow oraz beznadziejny, typowy dla kazdej gry mobilej mmo event.

No trafna uwaga , od momentu tego "NOWEGO MARKETINGU" Dostajemy w zdecydowanej większośći płatny kontent , niestety bardzo idziemy w stronę działa typowo dla gier mobilnych nastawionych tylko na zysk.

Do tego niekompetencja tych ludzi która owocuje dzisiejszym dniem i kilkoma przerwami technicznymi w bardzo krótkim czasie w których nadal tego nie potrafili naprawić. Hobbistyczny świrek IT "sebix" chyba byłby w tym wypadku bardziej kompetentny wystarczyło by mu tylko zapłacić skoro co chwile ktoś chrzani robotę tam .

Wprowadzać coś co jest przedstawiane jako "do użycia w przyszłości" jest wprowadzane teraz , coś co jest zbugowane i stwarza problemy. Ciekawe jak tam ta super grupa testerów , ja bym ich porównał do jakiś mały dzieci które mają wkładać klocki w odpowiednie wcięcia a wkładają kwadraty w wycięte trójkąty. 12-ste urodziny a to co tutaj się dzieję to jest śmiech na sali .

Co do ekskluzywnych towarów to widzisz że nie bardzo mamy z kim rozmawiać , nikogo to nie obchodzi , nikt nawet o tym nie pomyślał jakie to może mieć konsekwencje na przestrzeni czasu .

• Akurat problem plecakowy jest dużo bardziej złożony niż można się spodziewać, nie posiadając informacji i wiedzy, a nie ma to nic wspólnego z samym przebiegiem testowania rzeczy przez testerów, bo podczas testów przedmiot działał zupełnie poprawnie. Na serwerze testowym istniał błąd, że przedmioty nie zapisywały się poprawnie, zupełnie tak, jak dzisiaj na serwerach "na żywo", ale zostało to wówczas tam naprawione - na serwerach "na żywo" również. Problemem jednak było, że jeden z patchy (obarczony problemem plecakowym) powędrował na serwery "na żywo", co było zasadniczo nie do przewidzenia. Tyczyło się to kilku wersji językowych, więc tym bardziej było dość trudne do wykrycia. QA wyjaśnił tę sprawę nieco szerzej na niemieckim forum, zainteresowanych zachęcam do wglądu.

• Ok.

W takim razie tak zapytam całkiem neutralnie, nie ze złości, ale z chęci rozwiania wątpliwości, jaki jest sens trzymania aktualizacji na serwerze live, która ogranicza rozgrywkę, a i tak jest mechanizmem nie mającym obecnie żadnego zastosowania?

Nie można wdrożyć tej nowinki jak już problem zostanie rozwiązany? No chyba że aktualizacje przychodzą w całych paczkach i kwestia plecaka związana jest np. z nową kartą SP4 MSW, co oznaczałoby wycofanie się i z tego.