Usunięcie najsłabszych przedmiotów z miesięcznej skrzyni lojalności

  • Co sądzisz o tym pomyśle? 25

    1. Podoba mi się (zgadzam się) (15) 60%
    2. Niepotrzebne (nie zgadzam się) (10) 40%

    Otóż chodzi o to, że ze skrzyni miesięcznej może wypaść przedmiot ze skrzyń dziennych, a nie oszukując się, miesiąc jest to dość długi czas dla niektórych. Niektórzy potrzebują trochę pieniędzy, na karty partnera itp. które mogą wylecieć z miesięcznej skrzyni, więc pomogłoby to graczom, którzy nie potrafią szybko zarobić i chyba nikt nie lubi, gdy dostaje jakiś bezużyteczny przedmiot który nic nie daje, a wylatuje z miesięcznej skrzyni

  • Drop z tych skrzynek zostal znerfiony kilka miesiecy temu po cichu, do takiego stopnia, ze z kilkunastu kont otrzymujesz dzien w dzien totalny syf z niewielkimi przeblyskami, jak stroj dla klifa 5 razy na 1 konto albo 3 poty dosia gdy jest dzien dobroci dla zwierzat. Trafic cos przydatnego, wartowsciowego, nawet na kilku kontach bywa bardzo trudne i trwa wiele miesiecy.

  • Losowość, proste. Możesz dostawać nawet dzień w dzień super przedmioty, a ktoś inny dzień w dzień same śmieci, możemy tylko gdybać, bo oficjalnych numerków, statystyk i jakiegoś potwierdzenia, że jest jak było, czy coś się zmieniło nie dostaniemy.

  • Pomysł od czapy. To jest dobry aspekt gierki ale tylko jako dodatek a nie miejsce dorobku.

    Nie ważne co inni myślą o tobie! Liczy się tylko to co ty myślisz o nich!

  • Wydaje mi sie że to może być dobry pomysł ale tylko odnośnie tygodniowych/miesięcznych bo faktycznie czekać miesiąc żeby dostać airwaves to troche lipa. Fakt jest szansa na coś kozackiego ale dużo większa szansa na syf... Jak dla mnie dobry pomysł

  • no ja tez jestem za tym aby zmienic tylko te lipne nagrody za miesieczne skrzynki :p

  • Trzeba przyznac urodzinowe przedmioty leca porzadne. Nie liczac potow energi czy defa dostalem calkiem przydatne przedmioty. W przeciwienstwie do dziennych gdzie potrafie z 7 14 czy ostatniej skrzynki dostac jedzenie regenerujace ps?