perti nerf

  • Ja mam pytanie, kiedy znerficie Perti? Przez to SPP losowość jaka została wprowadzona jest również śmieszna, co niektóre odpowiedzi tutaj, ja rozumiem, że wy nie gracie w NT i tak się patrzycie tylko, lecz te spp niszczy totalnie całą grę, hitratio 1/3, że Ci wejdzie normalny dmg, to samo wydra, kolejny niepotrzebny śmieć, co nic nie wprowadza do gry, a jest totalnym badass'em, wprowadzajcie sobie te nowości typu arlekiny,dukate, lecz nie coś takiego, bo to jest dramat, przekażcie wyższym.

  • Spokojnie, przecież mamy feedback robić, lecz oni działają z opóźnieniem, za pół roku tu zapewne napisze, że przekazali dalej, a za 3 lata to zmienią, w takim razie drogi TEAM'ie, po co mamy robić ten żałosny feedback, skoro posty stoją po miesiącu dalej nietknięte? Nie sądzicie, że jednak trzeba obowiązkowo zmiany w teamie.

  • Wracając do tematu onyxów, które też kiedyś były proszone o nerfa tak dostaliśmy odpowiedź, że gracze za dużo wydali na nie by teraz to nerfić. Nie czekał bym na nerf perti bo zakończy się zapewne taką samą odpowiedzią. Niestety oni wolą zbierać hajsik niż rzeczywiście balansować grę chyba, że perti była by za free to znerfili by to do poziomu kurczaka za ml'em. Wkrótce może zobaczymy jeszcze peta z podobnym bufem w kole fortuny aby dobić szansę na redukcję do 100% xD

  • Wracając do tematu onyxów, które też kiedyś były proszone o nerfa tak dostaliśmy odpowiedź, że gracze za dużo wydali na nie by teraz to nerfić. Nie czekał bym na nerf perti bo zakończy się zapewne taką samą odpowiedzią. Niestety oni wolą zbierać hajsik niż rzeczywiście balansować grę chyba, że perti była by za free to znerfili by to do poziomu kurczaka za ml'em. Wkrótce może zobaczymy jeszcze peta z podobnym bufem w kole fortuny aby dobić szansę na redukcję do 100% xD

    Amorę jakoś znerfili, mimo że sytuacja taka sama.

  • Amora nie byla taka sama. Pvp czy uniki lub redukcja dmg nie sa nic warte dla teamu, bo nie da sie na nich zarobic. Amora niesamowicie zwiekszala obrazenia, a dmg da sie bez problemu zamienic na zarobek w przeciwienstwie do defa czy uniku. Wszyscy pamietamy jak bardzo ulatwilo to kazdy rajd. Watpie ze oni w ogole zdaja sobie sprawe, ze majac perti + kostium + endgameowe eq z unikiem okolo 30% i uwzgledniajac missy, mamy jakies 50-60-70 i moze nawet wiecej % szansy na nie trafienie/hit za 1? Nie zdaja sobie sprawy, bo licza tylko zarobkowo. Pvp nie dostarcza niczego. jedyne co musza kontrolowac, to sposoby na ulatwienie zarobku. To samo ta niebieska spp, ktora odbijala bufa na grupe ludzi. Powodowala latwy boost zostala znerfiona. Teraz chyba odbija na 1 cel albo nawet wcale?qq

  • Alarius   Art Macie feedback i co teraz? Kolejny temat jak u góry przeleży ponad miesiąc bez odzewu? A wy mówicie, że nas szanujecie i nasze zdanie, słynne (XD) Volveremosa lepiej działa tutaj niż na innych jego przykładach. Napiszcie chociaż, że nie, bo pieniążków brakuje, lecz nie olewajcie tematów, potem płacz, że community chce zmiany teamu.

  • Zapłaciłem za Perti i nie chcę nerfa. Z onyksami też było w podobny sposób mówione, zatem skrzydła mają zostać nietkniete, a SPP już tak? Podwójne standardy.

  • Zapłaciłem za Perti i nie chcę nerfa. Z onyksami też było w podobny sposób mówione, zatem skrzydła mają zostać nietkniete, a SPP już tak? Podwójne standardy.

    OK.

    Zapłaciłem za Amore i dostała nerfa, chce odszkodowanie :)

    Alarius szybciutko ;) nerfcie Perti, psuje grę totalnie a psucie gry nielegalne, łamie regulamin gry.

  • Alarius Art Macie feedback i co teraz? Kolejny temat jak u góry przeleży ponad miesiąc bez odzewu? A wy mówicie, że nas szanujecie i nasze zdanie, słynne (XD) Volveremosa lepiej działa tutaj niż na innych jego przykładach. Napiszcie chociaż, że nie, bo pieniążków brakuje, lecz nie olewajcie tematów, potem płacz, że community chce zmiany teamu.

    Proces opracowywania błędów nie polega wyłącznie na tym, że zgłosimy i CYK! zostanie on usunięty. Istnieją wewnętrzne procedury, których musimy się trzymać. Dlatego prosiłbym, abyś przestał być krótkowzroczny i nie porównywał Supportu z kimś, kto ma bezpośredni dostęp do kodu gry :p

    Wszelkie zgłoszenia od Was zbieramy, analizujemy i przekazujemy dalej. Nie jest to proces błyskawiczny dlatego proszę darować sobie ten sarkazm :)


    O dziwo nie widzę podobnych zgłoszeń z innych krajów. Jakby tam takiego problemu nie było, niemniej jednak zobaczę co uda mi się ustalić.

    Community Manager
    GAMEFORGE
  • Art Gdzie wspomniałem, że naprawa ma być od razu? Chce jedynie info, że jednak zobaczyliście chociaż ten śmieszny temat, bo poprzedni stoi miesiąc bez odzewu, nigdzie nie powiedziałem, że na skinięcie userka naprawicie wszystko, nigdzie sarkazmu nie wprowadziłem :) Przecież wystarczy pójść na arenę, cokolwiek, zobaczysz od razu z miejsca, jak ten buff psuje grę i jej balans, po co Ci w danym momencie eq/sp, gdy masz hitratio 1/3(4) Nie mniej jednak dziękuje chociaż za odgłos w tej sprawię ^^

  • Poprzedni temat to byłą propozycja zmiany. Wisi kilka tygodni, to jeszcze nie powód do dramatu :x

    Zobaczymy co z tym buffem da się zrobić..

    Community Manager
    GAMEFORGE
  • Proces opracowywania błędów nie polega wyłącznie na tym, że zgłosimy i CYK! zostanie on usunięty. Istnieją wewnętrzne procedury, których musimy się trzymać. Dlatego prosiłbym, abyś przestał być krótkowzroczny i nie porównywał Supportu z kimś, kto ma bezpośredni dostęp do kodu gry :p

    Wszelkie zgłoszenia od Was zbieramy, analizujemy i przekazujemy dalej. Nie jest to proces błyskawiczny dlatego proszę darować sobie ten sarkazm :)


    O dziwo nie widzę podobnych zgłoszeń z innych krajów. Jakby tam takiego problemu nie było, niemniej jednak zobaczę co uda mi się ustalić.

    Nie wiem jak komuś nie może przeszkadzać takie coś jak "60% ataków nie zależnie od tego jaki masz ekwipunek = 1" Szkoda że przy wprowadzaniu tego typu rzeczy procedury nie są takie że analizuje się jak dana rzecz wpływa na rozgrywkę i czy jej totalnie nie niszczy a dopiero po takiej analizie zostaje ona wprowadzona do gry.

  • Cieszę się, że ART jednak z nami współpracuje, trochę po celowym wywołaniu, lecz pracuje, teraz tylko się módlmy, by to zmniejszyli nawet i o 80% jak Amorkę :) To, że ktoś kupił, nie oznacza, żeby tego nie nerfić, gdy widać, jak to psuję grę jednoznacznie.