Arena ochrona

• Czy podoba Ci się propozycja? 4

1. Tak (4) 100%
    2. Nie (0) 0%
    3. Nie mam zdania (0) 0%

1. Nazwa (tytuł) pomysłu/propozycji (czego się tyczy?): Ochrona dla ludzi wchodzących i wychodzących z areny.

2. Dokładny opis pomysłu/propozycji:

Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych. Proponuję wprowadzenie poprawki do mapy areny. Tak aby po wyjściu np z areny talentów/mistrzów oraz po wejściu na mapę dać ludziom takim blokadę ataku jak i otrzymywania obrażeń na 3 sekundy albo na 5 sekund. Chyba każdy słabszy gracz się nie raz wkurzył jak 90+ czeka sobie zwiadem lub innym sp ulepszonym na max i shot tylko wystrzeliwuje by sobie zaliczać fragi z tego powodu jest mój pomysł. Bo te Ez fragi są śmieszne bo to nie odzwierciedla siły gracza tylko to że dłużej może gra w grę i campi jak głupi by zdjąć tego co się respi po arenie lub wchodząc na arenę. Kto chcę się bić niech się bije ale nie wszyscy są tak chętni.

3. Zrzuty ekranu bądź dodatkowe załączniki (niewymagane):

4. Dodatkowe informacje:

Proszę o skorygowanie mojego pomysłu głównie w długości takiego buffa tak aby każdemu pasowało. :Szeroki Uśmiech:

• Generalnie fajnie by było gdyby trwała ta ochrona tak z 7 sekund by można było chociaż dojść bo są momenty gdy dostajesz od 2 ludzi i nawet milimetr się nie da przejść i nie wiem ja jakoś nie widziałem tej ochrony

• Jeśli wchodzisz o 13 to zmiana mapy trochę trwa, ty widzisz nic, ale postać już stoi i czeka na śmierć na arenie, nawet na najlepszych komputerach świata, nostale wymagająca gra 2021.

• Jeśli wchodzisz o 13 to zmiana mapy trochę trwa, ty widzisz nic, ale postać już stoi i czeka na śmierć na arenie, nawet na najlepszych komputerach świata, nostale wymagająca gra 2021.

O 13 to nie ma szans by nie dostać od jakiegoś przyjemnjaczka co chce ez fraga i tu nie komputer gra rolę a to że gra sama nie uciąga zmiany z 5 graczy na 100+ do tego różne skrzydła zazwyczaj też ziomki wbijają z petami po prostu graficznie gra nie uciąga bez tego laga.