Szybka zmiana kanału

• Czy podoba Ci się propozycja? 20

1. Tak (18) 90%
    2. Nie (1) 5%
    3. Nie mam zdania (1) 5%

Myślę, że wprowadzenie szybkiej zmiany kanału w 2019 roku powinno być już dawno dostępne..

Ten system co jest teraz to woła o pomstę do nieba.

Najlepiej jakby jednym przyciskiem z poziomu gry dało się zmieniać kanał.

A nie, że specjalnie wybór serwera/postaci itp.

• Niech zgadnę, logałeś w ostatniej chwili przed dh i skumulowana ilość dzieci lod spowodowała powolny login serwer i nie zdążyłeś na lod. O ile zmiana kanałów jest mocno upośledzona, to gorsze jest to, że wciąż istnieją problemy z serwerami, gra ma swoje czasy świetności dawno za sobą, więc chyba wleciał potężny downgrade.

• w ostatnim czasie oczekiwanie na pojawienie się listy serwów wraz z listą kanałów potrafi naprawdę długo trwać :(
    a co do pomysłu neutral

• Podpiąłbym ten pomysł do rozszerzenia ustawień gry, gdzie byłoby znacznie więcej opcji do wyboru.

Czemu powiązaliście to od razu z LoD?

Dobry pomysł w końcu i w tej gierce coś takkego zrobić nawet jeśli nie pomogłoby z tym LoDowym problemem (a pewnie nie pomoże).

• Jestem na tak, a także do tego dodałbym możliwość widoku na którym kanale jesteśmy tak jak to było na pewnym multikliencie. Wicskalo się ctrl i było wiadomo, nie to co tutaj...

• Jestem na tak, a także do tego dodałbym możliwość widoku na którym kanale jesteśmy tak jak to było na pewnym multikliencie. Wicskalo się ctrl i było wiadomo, nie to co tutaj...

w teorii ss wystarczy zrobić ale dochodzi potem usuwanie zdjęć