Yert dla wojownika podejście drugie

• Fajny pomysł, jestem na... 13

1. ...tak. (7) 54%
    2. ...nie. (6) 46%

Poprzednio jurorzy mam talent dali 3x nie dla tego pomysłu, więc próbuję ponownie.

Wojownik zasługuje na swój odpowiednik Yerta. Dwa super miecze na 85 poziom, koniecznie z bonem. Tym razem mogłyby dotyczyć żywiołu ognia i wody.

Sposób zdobycia można rozstrzygnąć na parę sposobów, podczas siedzenia wiadomo gdzie wpadłam na te:

Najtrudniejszy dla graczy, pewnie trudny dla tego moddera nt: Zabicie smoka na rajdzie Siwego Pana.

Nikt tego nie robi, wszyscy bugują smoka, jeśli gracze ukończą rajd yertiranda dostają boxa który zamiast różdżek ma miecze, plus większa szansa na smoka, bo w końcu został on tym razem faktycznie pokonany. Z racji tego, że otrzymanie mieczy jest związane ze smokiem to musiałyby być one jakimś kłem smoka czy coś.

(praktycznie) Bez różnicy dla graczy: Nowy rajd bliźniak.

Rajd który wygląda jak yert, pachnie jak yert, smakuje jak yert i ogólnie czuje jak yert. Tylko z innym żywiołem. Tylko z kim w roli głównej, to jest problem właśnie, bo wymaga wymyślenia tego przeciwnika, a broń to byłaby po prostu jego broń w dwóch wariantach.

Bez różnicy dla graczy: Wymiana boxów yerta u jakiegoś npc w tart, lub dla ekstra niewygody u Ragnara (TAK, tego samego Ragnara w skalnym wąwozie). Nowy wymieniony box to ten sam box, tylko zamienia nam różdżki Siwego Pana na topory Ragnara w dwóch wersjach kolorystycznych. Trochę ekstra roboty, ale wojownicy są przyzwyczajeni do gry pod górkę.

To tyle, aaa chwila

A CO Z POZOSTAŁĄ KLASĄ?

Łucznik nie zasługuje, po prostu, nie, nope,

a msw to nie klasa, do widzenia,

Don't talk about Turcja

7c58abcdfa85e801cce2d1442dfeaceb.png

YZawrfM.gif

The post was edited 1 time, last by Laurie ().

• 1x na nie

Za dużo tego wszystkiego i wiadomo jaki entwell jest, a i tak potem będzie ryk bo łucznik nie ma. Koncept fajny.

W dodatku a7 wkrótce, może będą... mądrzejsi podczas tworzenia eq.

• No to fajnie, że łucznik teraz nie ma, to co yerty chcecie skasować?

aaa, łucznik 92, i wszystko jasne. To dla ciebie może być łuk zwiadowcy, zwiększa statystyki sp do 100/100/100/100, do tego na akcie 5 masz nieśmiertelność i 100% szans na bon z krytem.

• Laurie W sumie fajne, stwórz temat z tym co napisałeś/aś to będe na tak.
    Tak, wolałbym żeby nie było rózgi Yerta. Dlaczego jedna klasa może sobie mieć bardzo fajną broń starczającą na długo a inne nie? Dać każdemu albo nikomu.

• Najtrudniejszy dla graczy, pewnie trudny dla tego moddera nt: Zabicie smoka na rajdzie Siwego Pana.

Nikt tego nie robi, wszyscy bugują smoka, jeśli gracze ukończą rajd yertiranda dostają boxa który zamiast różdżek ma miecze, plus większa szansa na smoka, bo w końcu został on tym razem faktycznie pokonany. Z racji tego, że otrzymanie mieczy jest związane ze smokiem to musiałyby być one jakimś kłem smoka czy coś.

To nie jest bugowanie... Gracze odlurowywują smoka, żeby było łatwiej.

Co do pomysłu to nie ma znaczenia większego, jak wprowadzą spoko, jak nie to nic się nie stanie.

Mało osób lvluje woja, a taki mieczyk niby ułatwi lvlowanie. Tylko woj ma ciężko w tej gierce nawet po założeniu aw eq.

• Akurat to z bugowaniem yertów to taki żarcik wśród znajomych o tym, że pewien łysy z nostale to robi i jest nietykalny.

Wydawało mi się, że jeśli dodali takie coś dla maga to inne klasy w przeciągu kilku aktualizacji dostaną swoje odpowiedniki, ale jak widać nie było tak. Łucznik mógłby dostać, ale aż tak tego nie potrzebuje, nie tak jak wojownik.