Mistrz - Dyskusja

  • Cześć, wracam do gry po dłuższym czasie i mam zamiar wypróbować MSW :) Jednak dobijając 80 lv na postaci potrzebnej do stworzenia tej klasy zauważyłem niską jej popularność.

    Moim zdaniem motyw na klasę jest super! Taki trochę Dragon Ball vibes~ Ale jak im to wyszło?


    Z filmików w internecie wiem ze 2 SP ma strasznie długie lądowanie skili, a cała klasa ma bardzo mało ataków obszarowych.


    Jeżeli możecie napisać słowo o każdej z SP tez będę wdzięczny :thumbsup:


    Wypowiedzcie się proszę na temat tej klasy. Warto spróbować? Co myślicie o kartach i czy Mistrz jest brany na rajdy? Jak wyglada sprawa z expem? (Podobno Artysta na smoki LoD się nie nadaje..) i jeżeli ma ktoś większa wiedzę na temat klasy to jak zacząć z EQ?

  • Wspaniala klasa jej jedyne minusy to:

    - brakuje jej kilku sp

    - ma przypadkowe bony w ekwipunku

    - sp ktore ma w wiekszosci nie posiadaja porzadnych obszarowek

    - zaczynasz na 80 lvlu tak na prawde z niczym

    - sp wygladaja komicznie moza poza ta 1

    - nie moze nosic wielu strojow itp

    - kolejne aktualizacje tej klasy beda podobnie nieprzemyslane

    Plusy:

    + bardzo dobry bufek w minilandzie obok crusa

  • Dobry kowal, nie tak dobry jak cruss, ale broń dostaje plus. Nic więcej, oczywiście znajdują się wariaci którzy expią (ale nie osobiście, albo drugą postacią, albo kupny) 99+50 i mają sp15, ale oni to raczej robią, żeby biegać po nosville.

  • Jako Honorowy Msw sie wypowiem.

    1.Expiac Msw trzeba mentalnie sie przygotować bo będziesz trafiał na samych gości którzy będą szydzić.

    2.Na 82 kupujesz czarna reke z która lecisz do 90 ew zmieniasz na poteżna rękawice jak możesz

    3.Jak chcesz expic aw to polecam wyexpic odrazu sp2 (odechciewa sie żyć expiąc to na lod taki gorszy war)

    4.Sp1 jest cacy

    5.Sp2 tez jest cacy ale wymaga poprawek bo zadługie animacje ma plus buff lotosu na oświeceniu jest zbugowany

    6.Sp3 jest bardzo cacy (na wulkanie czasem sie skille buguja)

    7.na 90 zakładasz albo łze albo zimna stal zależy od twojej kasy i won na wole

    8.Jak jesteś podobnym do mnie masohistą i dobijesz 25 aw to potem albo kupujesz jakies eq na aw a jest go mało albo krecisz sam

    W sumie to tyle.

    Klasa dla mnie bardzo przyjemna.


    Laurie Ja siebie expie solo :)


    Łączę dwa posty w jeden (doubleposting) i usuwam nieodpowiednią treść c;

    //Volveremos

  • Jak nie masz aw to na limitach robisz za buffa od smoka. Ja teraz majac 30 aw robie llimity 1+4 i dzie bardzo ładnie :). Wiec problemu nie ma

  • Pewnie nie tak prędko.. ale dziwie się trochę dlaczego tak to wszystko wyglada. Nawet animacje i ikony umiejętności do 3SP są ściągnięte z norma..


    Ta klasa mogła być fajnym projektem