Segregowanie skrzyń rajdów w Nosbazarze

 • Przydatne czy nie? 20

  The result is only visible to the participants.

  Kiedyś ktoś o tym wspominał, ale wertując tematy sugestii, nie znalazłem takiego jak mój.


  1. Czego dotyczy pomysł/propozycja?: Segregacja boxów w NB


  2. Dokładny opis pomysłu/propozycji: Każdy z nas przynajmniej raz chciał kupić lub sprzedać box w NosBazarze. Jak wiadomo jest to mordęga, by znaleźć box, którego pragniemy, lub znaleźć w jakim przedziale cenowym się mieści. Opcja sortowania boxów by mogła wyglądać jak w przypadku zakładki broń tj. wybranie głównego drzewka "inne" i z rozwijanej listy obok "<nazwa skrzyni/rajdu>", gdzie można by było wybrać jaki box nas interesuje.


  3. Zrzuty ekranu bądź dodatkowe materiały prezentujące pomysł (niewymagane): Musicie sobie to wyobrazić <3


  4. Jakie korzyści (wady i zalety) wniesie do gry ta zmiana?: Zalety? Na pewno ich trochę wniesie, nie będzie trzeba przewijać setek stron by dostać się do skrzyń, które nas interesują. Szczególnie się przyda, jeśli nie znamy zakresu cenowego i musimy szukać na zasadzie sprawdzania każdego boxa prawym i czytania co tam jest. Wspomoże też to trochę kupowanie większej ilości boxów danego rodzaju, bo zredukuje to szanse na pojawienie się innych boxów w tej samej cenie. Np kupujemy boxy draco i nagle pomiędzy jakiś z króla kurczaka, bo czasem wystawiają.

  Wadą może być trudna implementacja, ale ufam, że jest jakiś sposób na wprowadzenie tego pomysłu w życie.

 • Może jednak za tym razem się uda.
  Nie ukrywam, wprowadzenie tego całkowicie zniweluje problem z boxami w nb. A wystarczyło by dodać nazwę skrzyni/rajdu tuż obok rozwijanego menu gdzie jest zakładka "Inne".