Dalszy rozwój postaci

• Dzień dobry, cześć i czołem.

Chciałbym poprosić o wskazanie dalszej drogi rozwoju mojego łucznika. Mój budżet to około 120kk. Posiadam 71lvl/70jlvl. Jeśli chodzi o wyposażenie to załączę jego skriny niżej. Karty sp to odpowiednio : rang 61j+5, sin 59j+9, des 20j, wk 99j+9, cs oraz zwiad 30j+5. Jeśli chodzi o resy to są one naprawdę bardzo marne, po okolo 60% na dany element z wyjątkiem światła, na który mam 104%. Na koncie mam również pojazd, spp partnerów (Laurena oraz Lucyfer), nie posiadam natomiast żadnego godnego uwagi peta (krzak bokser i święty). Po tym długim wstępie przejdzimy do meritum

1. Jakie resy zakupić, bądź wytworzyć? Na poziom 70 z przepisu B czy tez inwestować w jakiejś na wyższy poziom?
    2. Czy zmieniać coś w aktualnie posiadanym wyposażeniu oraz kartach sp?
    3. Jakie eq na wyższy poziom kupić? Póki co zaopatrzyłem się jedynie w zbroje na 74 poziom u6+7.
    4. Czy zakup Fibiego zrealizować jak najszybciej czy też odłożyć to na lvl 80+
    5. Czy karty spp, które posiadam są grywalne i warto je rozwijać?

Prosiłbym o wskazanie w jaki sposób rozgospodarować posiadanym budżetem zgodnie z najpotrzebniejszymi potrzebami jakie zauważycie w tym poście.

https://zapodaj.net/8037cbd1df4ad.jpg.html

https://zapodaj.net/848548dbe2e7f.jpg.html

The post was edited 1 time, last by Varenheim: Dodam tylko, iż na obecnym etapie gry PvP to rzecz odległa i nie biorę jej pod uwagę, oczywiście oprócz arenek. ().

• 1. Polecam kupić resy na 70lvl z B na wodę i światło oraz komplet resów PVP który daje resa jednocześnie na Mrok i Ogień. Wszystkie powinny być s5 (po 60% na kazdy element) Takie resy wystarczą na bardzo długo.
    2. Eq na razie ci starczy. Łuk zmień na 83 a potem na 88 PVP lub jeśli szybko expisz to od razu na 90. Trzymaj sie z daleka od łuku zapomnianego bohatera na 90, to jest syf. Sztyletem sie nie przejmuj na razie, i tak nie bardzo ci się przyda więc zmień go dopiero na 88lvl albo od razu 90. Jesli chodzi o tunikę to ta Zwiewna na 74lvl wystarczy do 85/88lvl na spokojnie.
    Co do sp. Pamiętaj, że eq zawsze jest ważniejsze od sp. Masz wk, więc z expem będzie luz. Najważniejsza karta na łuczniku na wyższym poziomie to zwiadowca, polecam inwestować własnie w niego. Przyda ci się takze lepszy cs aby chodzić na rajdy glacerusa w późniejszym etapie. Co do reszty, to nie jest aż taka ważna przed lvl bohatera.
    4. Tak, zakup fibiego jak najszybciej. Potem przyda ci się również dobry partner.
    5. Co do spp. Lucyfer przydaje się praktycznie wyłącznie na glacernon. Laurena raczej jest nieprzydatna.
    Podsumowując, za ten budżet co masz kupiłbym jakiś łuczek na 83lvl, nie musi być super jakiś +7 wystarczy do expienia. Oprócz tego fibka, a resztę wydałbym na ogarnięcie podstawowych sp.
    Musisz się liczyc z tym że eq na 88/90 będzie kosztować trchę więcej niz 120kk jeśli ma być dobre :>

• Fibek najlepszy pet dla łucznika, będziesz go używać do końca gry, polecam kupic. Wk do expa ci starczy, natomiast zainwestował bym w zwiada , nie wiem czy wolisz go sam wyexpic i wyupac czy kupic gotowego. Zwiad bedzie ci potrzebny na wole i do pvp, wgl to najlepsze sp tej klasy xD. W obecnym stanie gry najbardziej opłacalne jest wbicie 88/90lvl i ruszenie na wole. Resy bym kupił te z B po 60%. Jak wbijesz 88 to mozesz sobie wymienic te resy na ogien i mrok na magmy i te buty pvp. Co do eq to albo kupic kozak luk pvp 88lvl albo dobic 90 i kupic dopiero na 90 coś mocnego.

• we sie ich nie sluchaj kup fibika i zwiada resy sa slabe bo woj jest od tankowania a nie lucznik a i czekaj az wejdzie kozak z onyksu to zamiast fibiego wez