Pożegnania.

• To miejsce dla tych, którzy kończą swoją przygodę z grą NosTale na serwerze Radikun i chcą to ogłosić światu.

Wszelki spam oraz treści niezgodne z obowiązującymi zasadami będą usuwane.

"Your heart hits like a drum, The chase has just begun"
    ~ Ruelle

• Żegnam wszystkich (0) znajomych, których poznałem na S2-Radikun! Bardzo mi przykro, ale muszę już skończyć grę na tym serwerze ;(

• Przez ten paskudny styl na forum postawiłem przestać grać na S2-Enigma, wróć S2-Radikun, utopcie się rybki!

Teamowiec gdy pisze z userami

<Moslaten> Powinni tu takie wycieczki robic, Art powinien pisac hejterom na forum "Idzcie na #gladiatus.pl to zobaczycie, ze moglo byc gorzej" XD

Tak to już bywa z tą miłością
    Raz walisz babę a raz konia!

• Było pięknie przez pierwsze 3 mikro sekundy, ale potem była sama rywalizacja i kto zabrał więcej pieniędzy z portfela rodziców. Było bardzo mi smutno.

• Ten temat to złoto, :śmiech:

Moja przygoda skończyła się zanim się zaczeła.

Po poprzednich doświadczeniach z tą grą nabyłem cennego doświadczenia, dzięki któremu wiem, że inwestowanie czasu i $ w nowy serwer jest bezsensowne. Wyścig szczurów z ludźmi onanizującymi się do nowego serwera i wszelkiego pokroju klakierami gf'a skutkuje tylko stratą czasu, nerwów, pieniędzy, zdrowia, młodości... długo by wymieniać. Mam nadzieje, że wam się podoba nosdolaria Radikun:NIeśmiały:.

• Po tym, jak w morderczym pędzie udało mi się zająć mój nick doszedłem jednak do wniosku, że ta podróż po świecie zwanym Radi-kun nie jest dla mnie, jako zwykły casualowy gracz Feniksa postanowiłem, że jednak wrócę na "stare śmieci", osiągnąłem wiele, bo aż 1lv, ale prawda jest taka, że nie mam żadnych szans w wyścigu o bycie jednym z najbardziej szanowanych graczy tego świata. Pozostawię ten wyczyn tym, którzy naprawdę na niego zasługują. Zdobyte poprzez ciężką pracę, taktyczne podejście oraz współpracę z przyjaciółmi, na pewno zaowocują dalszymi sukcesami w tym wspaniałym świecie. Jedyne co mi pozostało to pozdrowić wszystkich moich przyjaciół, Takama2, Łucj@2, Małgosia1302, Kirysek2 no i oczywiście na koniec najbardziej bliska mi osoba - Konex2. Trzymajcie się i powodzenia w dalszej rozgrywce. :Długi podbródek::hej:

• Nie moje

Pożegnania od kilku osób które dostały bana za kupno n d i wypadły z wyścigu przez blokadę.

Może to i dobrze, że tak się stało. Nie ma co ich wspierać. Przynajmniej do czasu kiedy opanują się.