Glacernon, czyli anioły kontra demony

• Miejsce poświęcone dyskusjom o walkach, starciach między frakcjami, blokach, mapach na Glacernonie. Każdy nowy temat o takiej samej tematyce będzie automatycznie zamykany, a autor otrzyma stosowną "nagrodę". Prosimy o kulturalne prowadzenie tego tematu zgodnie z obowiązującymi zasadami!

Jeszcze ich nie znasz? Polecam sprawdzić --> Świątynia Zasad!

"Your heart hits like a drum, The chase has just begun"
    ~ Ruelle

• A gdzie się podział mój post o tym, że nie mogę się doczekać botów na których ludzie będą sobie nabijać topkę?

(tak to jest z s5)

Don't talk about Turcja

7c58abcdfa85e801cce2d1442dfeaceb.png

YZawrfM.gif

The post was edited 2 times, last by Laurie ().

• Jakby to było coś nowego. Dobrze wiemy. że tak długo jak glaca nie zostanie "zreworkowana" tak jak gracze zaproponowali w dotyczącym tego tematem ten akt nigdy nie będzie miał sensu dla "normalnych" graczy. Bo niestety po serwerach latają ludzie którzy swoim "sprytem" próbują jak najbardziej uprzykrzyć rozgrywkę innym poprzez swoje fantastyczne pomysły. Nie mam zamiaru tu wypisywać konkretnych osób wystarczy zalogować się w noc na grę i popłynąć statkiem na glace lub w trakcie dnia przekilkać sobie graczy i ich fantastyczne bufy. Ten serwer podzieli los gryfa czy tego chcemy czy nie bo zamiast zająć się wpierw tym co ważne by naprawić całokształt rozgrywki to został wprowadzony nowy serwer.

Jestem fanem litery Q. Moje życie definiuje tylko ta jedna literka!