Demontowanie przedmiotów Limitowanych

  • Czy podoba Ci się propozycja? 37

    1. Tak (32) 86%
    2. Nie (3) 8%
    3. Nie mam zdania (2) 5%

    1. Nazwa (tytuł) pomysłu/propozycji (czego się tyczy?): Demontaż przedmiotów limitowanych.


    2. Dokładny opis pomysłu/propozycji: Jak wiadomo każdy z nas ma nadwyżkę przedmiotów "Limitowanych". Otrzymujemy je każdego dnia ze skrzynki dziennej. Są one bardziej lub mniej, użyteczne. Wpadłem więc na prosty sposób jak w drobny sposób urozmaicić dzienną skrzynie i jej nagrody.

    Po pierwsze do przedmiotów limitowanych powinna zostać dodana opcja [demontaż] przy jednoczesnym za zablokowaniu owej opcji przedmiotom "nielimitowanym" /Lub odblokowaniu przedmiotom limitowanymopcji [sprzedaż]. Jednakże, po przeniesieniu przedmiotów na sklep przykładowego Malcolma zamiast golda otrzymamy w zależności od "rzadkości przedmiotu"* jeden, dwa lub nawet pięć "Kupon demontażu". 5 Kuponów można uzyskać TYLKO za nagrodę którą można dostać TYLKO z ostatniej skrzynki tj. miesięcznej.

    Następnie udajemy się Nowego NPC/NPC z opcją wytworzenia przedmiotów za Kupony.

    Za kupony możemy wytworzyć 2 przedmioty :
    5x Kupon demontażu - 1x wytrych [Co daje nam po 25 dniach szanse na otworzenia Legendarnej skrzyni]
    25x Kupon demontażu - 1x Skrzynia złomiarza** Zawiera ona :

    *Rzadkość przedmiotu określana jest przed to czy jest do zdobycia tylko ze skrzynki codziennej/7 dniowej/miesięcznej. Lub według "użyteczności" przedmiotu.
    Tj. Za pojazd ze skrzynki z dnia 4 otrzymamy dwa "Kupon demontażu", za wróżkę z dnia siódmego otrzymamy również dwa "Kupon demontażu", zaś za fajerwerki z dnia ostatniego otrzymamy zaledwie jeden "Kupon demontażu".
    ** Skrzynia złomiarza - Wszystkie przedmioty IN są limitowane.


    3. Zrzuty ekranu bądź dodatkowe załączniki (niewymagane): -


    4. Dodatkowe informacje: Fajnie by było, gdyby system demontażu działał od np. 70/80 poziomu postaci.

  • Bardzo fajny pomysł. Z tych skrzynek leci mnóstwo syfu który jest już nie przydatny a w ten sposób można było by coś z nim zrobić a nie tylko usuwać

  • Dobry pomysł, który mógłby również tyczyć się nagród związanych z ml-em (domki, kwiaty, dywany i tak dalej z dziennych), gdyż te też mocno zaśmiecają ekwipunek.

  • Jestem na tak, aczkolwiek marzy mi sie wiekszy ekwipunek. DOstalismy plecaki na stale, ale dzis juz wiemy, ze to nadal za malo

    Sądze, że to temat na oddzielna propozycje. Niech narazie przejdzie ta :)



    Szkoda, ze osoba głosująca na 'Nie' nie oddala swojej opini.

  • X D skrzynki sa dodatkiem, ciesz sie ze takie cos dodali i mozesz se zjesc limitowana kanapke z serem, nie podobaja sie itemy to je skasuj

  • X D skrzynki sa dodatkiem, ciesz sie ze takie cos dodali i mozesz se zjesc limitowana kanapke z serem, nie podobaja sie itemy to je skasuj

    Własciwie takie podejście można postawić pod wszystko. Nie podoba Ci sie dysbalans? Nie graj wojem. Nie oferuj żadnych zmian tylko sobie na nie narzekaj.

    Lepiej cos urozmaicic i poprawiać na + nie sądzisz? :)

  • dostałeś skrzynki za darmo, a ty chcesz zeby za to sobie nowe zycie ustawić? nawet nie żartuj w ten sposob

    Uważasz że w ten sposób jestes w stanie sobie ustawic zycie? Przeczytaj jeszcze raz cały post. Po średnio 25 dniach jestes w stanie dostac coś wartościowego w niedużej ilości. Jest to dodatkowo limitowane wiec na tym nie zarobisz. To jest zwykła dodatkowa opcja do skrzyń dziennych.

  • Generalnie chodzi o to,zeby nie moc tego sprzedawac, ale moc laczyc ze soba jakies beznadziejne syfy jak potek ataku hp. Trzebaby przetrzepac cala liste przedmiotow limitowanych i wybrac te, ktore mozna laczyc i te, ktore pozostana mimo wszystko limitowane. Bo musza. Nie da sie ich polaczyc, a potem podzielic na limitowany i zwykly. Ktos musi cie bardzo nie lubic skoro zalozyl konto specjalnie po to, zeby napisac iz ten pomysl zniszczy gospodarke gry :D

  • Ktos musi cie bardzo nie lubic skoro zalozyl konto specjalnie po to, zeby napisac iz ten pomysl zniszczy gospodarke gry :D

    To pewnie pan zagadka XD


    Uważam ze nie wypłynie to w żaden sposob na gospodarke, gdyz przedmity ze skrzyni sa limitowane, a zeby zdobyc 5 wytrychow ktore rowniez sa limitowane potrzeba okolo 25dni. Jest to zwykly recykling, dodatkowo ten pomysl moim zdaniem pomoze rozwiazac problem o ktorym ostatnio byla mowa. tj. gorsze nagrody ze skrzyń.

  • To pewnie pan zagadka XD

    Wypraszam sobie, nie jestem tak głupi żeby robić multikonto.


    Aktualnie jestem za, fajny pomysł, chyba.

    Skrzynka mogłaby zawierać średniej klasy peta (koty, pirat, wiking, itp.) oraz jedno SPP (Venus nawet), żeby było ciekawiej, nie same przedmioty do ulepszenia.

  • Aktualnie jestem za, fajny pomysł, chyba.

    Skrzynka mogłaby zawierać średniej klasy peta (koty, pirat, wiking, itp.) oraz jedno SPP (Venus nawet), żeby było ciekawiej, nie same przedmioty do ulepszenia.

    Jak tylko usiade do komputera dokonam poprawek. Myslalem tez nad kostiumami.

  • Dodano poprawki do skrzyni złomiarza
    1x Kostium Białego Tygryska *Szansa 0.10%* <- Nie jestem tego pewny

    1x Krzakogon Wiking/Kowboj/Ninja/Samuraj *Szansa 0.10%* <- Nie jestem tego pewny

    1x Spp Księżniczki Elizy *Szansa 0.10%* <- Nie jestem tego pewny

    1x Spp Venus *Szansa 0.10%* <- Nie jestem tego pewny

    1x Spp Loli *Szansa 0.10%* <- Nie jestem tego pewny

    Choć wydaje mi się ona teraz zbyt op? :v

  • Za dobre nagrody. 0.10% za porzadne przedmioty spoko, ale jak nie trafisz go to w zamian i tak masz zwoje, na ktore jest z 90%. Wybrales za dobre przedmioty. jedynym syfem jaki oferujesz w pudelku sa plecaki ktore juz mamy, a ktore i tak beda mile widziane. Ostatnie aktualizacje dobitnie pokazuja, ze w takim ingame container musi byc kupa smieci i 0.01% na cos wartosciowego

  • ze w takim ingame container musi byc kupa smieci i 0.01% na cos wartosciowego

    Jako iż daną skrzynie mozna otworzyć 1 w miesiacu uważam ze 0.10 jest Oki :)


    Za dobre nagrody. 0.10% za porzadne przedmioty spoko, ale jak nie trafisz go to w zamian i tak masz zwoje, na ktore jest z 90%. Wybrales za dobre przedmioty. jedynym syfem jaki oferujesz w pudelku sa plecaki ktore juz mamy, a ktore i tak beda mile widziane

    Dlatego potrzebuje fajnych pomysłów, aby wykonać zbalansowaną skrzynie, ale też zeby była ona użyteczna dla community :)

  • Za dobre nagrody. 0.10% za porzadne przedmioty spoko, ale jak nie trafisz go to w zamian i tak masz zwoje, na ktore jest z 90%. Wybrales za dobre przedmioty. jedynym syfem jaki oferujesz w pudelku sa plecaki ktore juz mamy, a ktore i tak beda mile widziane. Ostatnie aktualizacje dobitnie pokazuja, ze w takim ingame container musi byc kupa smieci i 0.01% na cos wartosciowego

    Szczerze raz w miesiącu może być taka skrzynka co nawet bardzo słabemu pod względem eq graczowi zaoferuje możliwość choć odrobinę wyglądającym na koxa. Można by zwiększyć np ilość potrzebnych materiałów do produkcji tej skrzynki ale z 2 strony uważam że balans w poście od autora jest bardzo dobrze zachowany. Racja nie każdemu się spodoba na gospodarkę i tak nie wpłynie jedynie co może przyokazji dać powód na zwiększenie grona grającego w grę.

  • Mnie sie podoba, bo mam na nupach wiele setek nieodebranych smieciowych przedmiotow. Zbierac cos ponad miesiac, by dostac pudlo, a w srodku gumy airways to troche lipa. A jak dostaniemy po zwoju, czy nawet przy farcie taka yune, to dla gie efu o wiele za duzo mimo iz to piksel, ktory nic ich nie kosztuje