Przerwa techniczna - 07.08.2019: Zakończenie letniego eventu, system tytułów i zmiany w Bitwie Tęczowego Kryształu

 • Czy podoba Ci się dzisiejsza aktualizacja? 40

  1. Nie (24) 60%
  2. Tak (12) 30%
  3. Nie mam zdania (4) 10%

  Hej NosGracze,


  tęczowy nastrój za oknami już lekko zelżał, ale to nie powód, by w dalszym toku nie zajmować się tym, co radosne i kolorowe. Podążając za Waszymi świetnymi sugestiami dotyczącymi Bitwy Tęczowego Kryształu, firma Entwell zainicjowała podczas przerwy technicznej z dnia 07.08.2019 potrzebne poprawki, by rozgrywka na niej była sprawiedliwa i wyrównana. Ale to oczywiście nie koniec niespodzianek. Jedną z najbardziej wyczekiwanych przez społeczności od wielu lat nowości jest niewątpliwie system tytułów, który urozmaica rozgrywkę poprzez liczne tytuły możliwe do zdobycia na różnych etapach gry. Dają one nie tylko efekt wizualny, ale również różnorakie wzmocnienia. Dziękujemy za Wasze pomysły w kwestii nowego systemu tytułów. Zdajemy sobie sprawę, że byłoby jeszcze wspanialej, gdyby zawierał on o wiele więcej tytułów niż obecnie (np. większość tych wspominanych w wyżej wymienionym temacie), dlatego zapewniamy, iż grupa projektowa jest o nich oczywiście poinformowana, a nam pozostaje trzymać kciuki - jak zawsze. Korzystając z okazji, chcielibyśmy się dowiedzieć, jak podoba Wam się dzisiejsza aktualizacja. Czy macie jeszcze jakieś pomysły w sprawie nowo dodanego systemu tytułów (które nie zostały uwzględnione w wcześniej wspominanym temacie) bądź też Bitwy Tęczowego Kryształu? Wasze opinie są cenne, ponieważ powędrują do osób odpowiedzialne za rozwój gry!


  Kolorowej zabawy w odmienionej Bitwie Tęczowego Kryształu i cierpliwości podczas zdobywania tytułów,

  Zespół NosTale.pl

  • Płatne tytuły z NM, UPADEK. ''Kup 7% dmg/defa za ND''
  • Nagrody z BTK nadal marne
  • Mimo że to początek to trochę mało tych tytułów, mam nadzieję że zostaną dodane nowe

  • No te tytuły, ale nadal taki niesmak
  • Naprawienie bitwy podczas BTK
 • Jak najbardziej na +.


  System tytułów będzie świetnym dodatkiem do rozgrywki. Zawsze jakaś nagroda za grind poziomów i eventów. Co do płatnych, nie doczytałem się o takowych. Napisane jest, że tytuły odbiera się w NM, ale nie jest nic wspomniane o płaceniu za nie.

  Natomiast z BTK jest coraz lepiej, będzie się dało normalnie pobić z innymi graczami bez odpalonych dwóch pasków bufów i pocenia ile wlezie. Może będzie niedługo na tym evencie więcej osób niż tylko te, które robią zadania famowe na PDR.

 • Odnośnie letniego eventu:

  • Ilość wypadanego złota z rajdu Loli zwiększyć z 4k do max 30k. Gołym okiem widzi się różnicę w organizacji tego rajdu w tym, a poprzednim roku.
  • Nowa zawartość za rok, w szczególności dla rajdu pirata


  BTK:

  • Dzisiejsze zmiany są bardzo spoko, wielki plus!
  • Brakuje tylko zmiany w mapie, która uniemożliwiłaby ataki i teleportację na skarpy
  • No i same nagrody są mocno przeciętne

  Tytuły:

  • Kolejny fajny pomysł i kolejny, który powstał dzięki inicjatywie polskiej społeczności. Brawo my!
  • ...Tylko te tytuły premium w NM nie brzmią zachęcająco.


  Ocena całokształtna: podoba mi się, chociaż oceniam to na 4-

  Jeśli ktoś fortuna kołem się toczy, to tą w moim życiu kręci chyba Rafał Brzozowski.

 • Przeginacie z iloscia platnego kontentu i wszelkiego rodzaju promocji na platny kontent. Tak na prawde po reworku BTK nic a nic nie zaoferowaliscie graczom. Z poczatku chcialem zdobyc monety na emotke, ale po kilku dniach znudzilo mi sie bardziej niz nowe BB robione na 1 postac

 • Dziękuję :) Ceny jeszcze nie znane ? :D Czy np. Jak zdobywasz te tytuły to bonusy będą się łączyć? czy tylko po założeniu danego tytułu dostajemy dany bonus przypisany do tytułu?


  Sądząc po tym screenie tylko jeden tytuł będzie aktywny, drugi natomiast będzie wyświetlany pod postacią czyli bonusy nie powinny się łączyć ze sobą.


 • Sądząc po tym screenie tylko jeden tytuł będzie aktywny, drugi natomiast będzie wyświetlany pod postacią czyli bonusy nie powinny się łączyć ze sobą.

  Czyli zapewne kupi się potrzebne bonusy typu 7% atk/def do expa, dopiero jak na aw sie przejdzie EQ to wtedy jakieś bony do PVP :D A szkoda, że się nie łączą, mieliby większy zarobek :P

  EDIT : Nie no przy oczku masz jaki ma być wyświetlany, a po prawej jakąś lupkę, więc jest duże prawdopodobieństwo, że tytuł jeden, a bonusy wszystkie za zdobyte/kupione tytuły :P

 • To tylko pokazuje w jakim kierunku to idzie . Ciekawe za co następne przyjdzie nam płacić .

  Normalna sprawa, NT od dawna jest P2W :) Zresztą jedne gry przynoszą mniejszy zysk i muszą do nich dołożyć, inne duży zysk i wtedy to się wyrównuje, gdyby im się nie opłacało to by nie prowadzili takiej polityki firmy :D

 • No tak ale to są coraz bardziej chamskie zagrywki które tworzą jeszcze większy dysbalans kolejne xx% do obrazeń no ludzie xD . Dostajemy śmieciowe tytuły za grę a te użyteczne za walutę , No i kogo to ma zachęcić do gry ? .

 • Zakładając, że tytułami nie będzie dało się handlować, to jest to bardzo duży krok w stronę upadku, jak wcześniej można było tłumaczyć "No przecież zarobisz sobie w grze i możesz od kogoś kupić itemy z nm" tak teraz będzie to "Albo nam zapłacisz, albo sp*" :]

 • W informacji było napisane, że po wbiciu poziomu tytuł można odebrać w NM. O ile odebrać rozumiane w taki sposób jak odbieranie dziennych było by mega sztos opcją, o tyle bardziej się martwię, że to odbieranie będzie wiązało się z wydaniem ND wtedy jest to kolejny strzał w kolano. No ale przekonamy się niebawem.

 • Co do btk, spoko w koncu to będzie wyglądało jak mass pvp. Ale jeśli chodzi o same tytuły to totalna porażka, tytuly nic nie oferują nowego dla osób które mają 50aw oraz nie planują grać na nowym serverze nawet pomijam fakt że te tytuły i tak będą tylko dla osób co będa grać na s2 24/7 . A co pozostało nam osobą które nie chcą grać na s2? Załadować ND i kupic tytuł z NM bo tam znajdują się jedyne 2/3 rzeczy warte uwagi, brak słow poprostu. Żadnego nowego grindu NIC kompletnie N I C, ponownie zostały oplute propozycje które dali gracze i zrobili jak zwykle po swojemu. Jeśli tym chcą przytrzymać graczy to można napisać tylko i wyłącznie jedno wielkie XD , takimi update jedynie co robią dobrze to przekonują coraz bardziej starych graczy żeby zakonczyć swoja przygodę z nt bo gra przestaje oferować im nowy content i nowe opcje grindu.

  The post was edited 1 time, last by Ronex ().