Nowy Serwer

  • Powiem tak


    XD [ciach]


    Ogółem ta wypowiedź powinna być wystarczająca, aczkolwiek pewnie Volverereremos uzna to za spam albo offtop.


    Zatem już tak na temat, myślę że teraz plany na balans sp zostaną przełożone na 2021, bo w 2019 robią a7, a w 2020 będzie fuzja serwerów. A wiadomo, takie rzeczy potrzebują minimum roku na wykonanie.


    //Usunięto flood.
    Ingolf.

    The post was edited 1 time, last by Ingolf ().

  • Wdrożono.
    Zwykły, nowy serwer pojawi się już 9.08 :)

    Wybacz Alarius, ale nikt, dosłownie nikt nie prosił o ten serwer.
    Nie rozumiem - wszyscy siedzą na jednym serwerze, jest spoko ekonomia, dużo osób, są rajdy - a wy znowu chcecie to rozdzielać.
    Rozumiem, że znowu chcecie zrobić Gryfa v2 - postoi kilka miesięcy i bum - fuzja.


    NosTale upada.


    //edit
    Fajnie, że edytujesz posta Alarius :))

    The post was edited 1 time, last by Quarry ().

  • To pewnie z powodu tych upałów, słonko za mocno główkę ogrzało i sami nie wiedzą, co czynią.
    Weźcie mi wytłumaczcie, bo ja tego nie rozumiem: po co była ta cała fuzja wszystkich serwerów? Ta gra nie jest tak nowa, że przyciągnie wystarczająco dużo graczy na oba serwery.

  • Jako, że moja opinia została usunięta to podzielę się jeszcze swoją wizją. Patrzcie SoulWorker/Aion, fuzja i usunięcie języków. Moim zdaniem to też przygotowanie na przyszłość. A co o tym myślę? "XD"

  • Proszę wskazać mi jakikolwiek temat dyskusyjny, w którym członkowie załogi zapytali nas o to, czy chcemy otwarcia nowego serwera po fuzji. Nie przypominam sobie nawet takowej ankiety. Jak można brać na poważnie temat jakiegoś random usera w pomysłach i propozycjach? To nie ma ciekawszych rzeczy do zrobienia/zmienienia w tej grze?

  • Fuzja byla po to zeby oszczedzic kosztow na kilku serwerach, a nowy serwer bedzie zjedzony przez feniksa, ale zanim to sie stanie zarobi pare groszy.

  • Co do otwarcia serwera jasne nie jest to najlepszy pomysł po fuzji, ale odnosząc się do kolegi wyżej myślę że, entwell nie zajmuje się nowym serwerem, tutaj wszystko tworzy zespół od gameforge dlatego nie opóźni to spóźnionych prac twórców gry.

  • Jaka komedia XD Propozycje zostały wysłuchane? To, ze powstał taki pomysł w dziale, nie znaczy, ze tego chcemy, przecież większość osób krytykowala takie przedsięwzięcie. Jesteście strasznie schematyczni - nie mamy pomysłu na eventy, cos musi się dziać, zróbmy nowy serwer! Co może pójść nie tak XD No wszystko, zakładacie kolejną pustynie, która nie ma szans na przeżycie w konkurencji z serwerem, który jest fuzją 4(!) innych.

  • Osobiście bardzo się ciesze z powodu dodania nowego serwera.
    Będzie miejsce gdzie wszyscy zaczynają jak równy z równym, każdy będzie miał miejsce na jakieś pewne miejsce w topce, w dodatku są zapowiedziane eventy GM(systemowe?). Może nawet nowe osoby się pozna... aż sam zacznę jakoś bardziej grać w NosTale na nowym serwerze.
    Na S1 nikt nie ucierpi a inni tylko zyskują.

  • Będzie miejsce gdzie wszyscy zaczynają jak równy z równym

    XDDD
    Thinker, zasada jest zawsze ta sama:
    Wygrywa osoba, która jak najwięcej wyda realnych pieniążków na ItemShop. ¯\_(ツ)_/¯

  • Osobiście bardzo się ciesze z powodu dodania nowego serwera.
    Na S1 nikt nie ucierpi a inni tylko zyskują.

    Wyprowadzę Cie z błędu, ale ludzie grający na s1 przejdą w jakieś ilości(mniejszej/większej) na nowy serwer przez co znowu dokona się podział społeczności na 2 serwery.


    A i tak rezultatem będzie to, że nowy serwer zdechnie, a feniks pozostanie tylko lekko naruszony i pozbawiony ilości nowych graczy, bo wiadomo, że każdy chce zacząć tam gdzie ma łatwiej się wybić.



    "Nie mam zamiaru spełniać czyichś oczekiwań,
    w życiu nie chodzi o to by sympatie zdobywać"

  • Przecież odsetek nowych graczy jest bardzo mały. Tak naprawdę "nowi" gracze na nadchodzącym serwerze, to ci sami z feniksa.

  • Tak naprawdę "nowi" gracze na nadchodzącym serwerze, to ci sami z feniksa.

    Co dalej nie zmienia faktu, że graczy z feniksa ubędzie, czyż nie?



    "Nie mam zamiaru spełniać czyichś oczekiwań,
    w życiu nie chodzi o to by sympatie zdobywać"

  • Ja tam jestem zadowolony. Nowy serwer - przyjemna ekomonia, można pograć od zera itp.
    Za rok dostane fuzje, a w rok spokojnie wbije tyle ile się da a potem cyk znowu wszyscy razem :)
    Jedyny problem to oczywiście PP.


    Bo to, że serwer umrze za 3-4 miesiące to akurat nie problem. Skoro każdy z was o tym wie, to nawet nie musicie na nim grac.

  • Zrozumcie, ze ten serwer to jest jedynie psikus miesięczny, góra miesiąc, dwa i będzie płacz, że graczy nie ma, to co wy chcecie to nie jest istotne, bo i tak platformówka wraz z bazą gry zrobią to co oni chcą, wy jedynie możecie swój koncert życzeń tu pisać i propozycje, by naprawić grafikę XD. Smutne, że was jeszcze takie rzeczy w NosTale dziwią i robicie z tego problem na maxa.

  • Zrozumcie że nie każdy chce grać na serwerze gdzie bez postaci 99+50 sp 99+15+100 i eq u8+10 i resów 120% na all nie jesteś nic w stanie zrobić na glacy xD

    Na nowym serwerze będzie dokładnie to samo za kilka miesięcy.
    Jeżeli na Avalonie nie udaje się komuś zdobyć mocnego eq, to na S2 wcale nie będzie łatwiej. Tam będzie mniej itemów do wyboru, będą szybciej schodziły przez "topkę", która za wszelką cenę chce nią pozostać.

  • Pomysł wdrożony. Ehe. Nie żeby coś, ale to nijak się ma do oryginalnego pomysłu, którym miała być ta cała vanilla, w której i tak jedyną rzeczą jaką bym poparł, byłoby to, że byłby sens grać wojownikiem XD.


    Chociaż mówią niby o "specjalnych eventach". Ma to być exp x10 aby randomy zasmakowały piasku na ruinach piekieł, nosmall spadający na bb czy może gold x20 aby co raz więcej osób korzystało z vipa w banku czy coś. Bo w to że gmowie coś będą organizować ciężko mi uwierzyć.


    Nie nadaję na was, tylko raczej jest was po prostu za mało. Rekrutacja na gma trwa już chyba kilka lat i jakoś nie widać chętnych. A poza tym myślę, że nawet jeśli znajdą się chętni organizatorzy tych eventów, to jednak po kilku miesiącach się to w końcu wam znudzi bądź gracze będą narzekać na monotonność eventów, chyba że macie nieograniczoną kreatywność.