Buff Nieukończonej Fernon

• Czy pomysł Ci się spodobał? 17

1. Tak (13) 76%
    2. Nie (4) 24%

1. Czego dotyczy pomysł/propozycja?: Losowy buff Nieukończonej Fernon

2. Dokładny opis pomysłu/propozycji: Proponuję wprowadzenie losowego buffa na rajdzie fernon po wejściu do bossa. Aktualnie wygląda to tak, że po wejściu boss zawsze zaczyna z białym buffem(Stworzycielki), który po minucie zmienia się w czarny buff(Niszczycielki).

3. Zrzuty ekranu bądź dodatkowe materiały prezentujące pomysł (niewymagane):

4. Jakie korzyści (wady i zalety) wniesie do gry ta zmiana?:
    Rodziny zaczęłyby robić więcej owych rajdów, co skutkowałoby dropieniem chociażby mieczy, czy różdzek na 45aw lvl, których jest stosunkowo mało. Rajdy stałyby się mniej monotonne, bo czekanie przez ok. minutę, aż zmieni buffka jest trochę uciążliwe.

The post was edited 1 time, last by Caaprio ().

• Podoba mi się jednak większa ilość rajdów skutkuje większym zużyciem pieczątek :/
    Powinni też dodać jakiś sposób na ich pozyskanie :/

• Podoba mi się jednak większa ilość rajdów skutkuje większym zużyciem pieczątek :/
    Powinni też dodać jakiś sposób na ich pozyskanie :/

Jest też dodany pomysł z pieczątkami, mam nadzieję, że obydwa przejdą :D Wszyscy na tym skorzystają

• Jest też dodany pomysł z pieczątkami, mam nadzieję, że obydwa przejdą :D Wszyscy na tym skorzystają

Ten z pieczątkami chyba nie przejdzie D;
    A przydałoby się coś bo 8x2 pieki na 20-30(jak nie więcej) rajdów to mało(na 1 dzień dla 1 fam) xD