Ogłoszenia

• W związku z pewnym bałaganem w dziale, od dziś obowiązują dodatkowe reguły w kwestii reakcji na pomysły innych/pisania postów:

• Każdy użytkownik ma możliwość załączenia do wątku z propozycją ankiety. Jest to bardzo zalecane. Zaleca się stosować ankiety z polami typu "Tak", "Nie", "Nie mam zdania" lub podobne. Celem jest ograniczenie spamu w wątku poprzez posty: "jestem na tak", "jestem na nie" bez konkretnego uzasadnienia.
    • Użytkownik zgadzający się z propozycją autora powinien dać like'a głównemu postowi, jeśli nie ma nic więcej do dodania, a chce zaznaczyć swój głos. Użytkownik, który zgadza się z propozycją, a ma coś do dodania od siebie (lub modyfikacji), powinien napisać posta z uzasadnieniem. Użytkownicy, którzy nie zgadzają się z propozycją, powinni w poście wyargumentować swoje stanowisko (sensownie). W każdym z przypadków istnieje możliwość zaznaczenia swojego głosu w ankiecie w danym polu, jeśli takowa została utworzona przez autora posta.

Posty "jestem na tak", "jestem na nie", itp., będą usuwane.

Przestrzeganie tych zaleceń na pewno usprawni rozpatrywanie propozycji i ich dalsze przekazywanie. Z góry dzięki! :)

• Dotychczas stworzone tematy były z góry automatycznie usuwane, jeśli temat z tą samą propozycją został już wcześniej utworzony, bez względu na to, czy została ona zaakceptowana, czy nie. Było to kłopotliwe dla twórcy, bo nie wiedział, czemu jego niezaakceptowany jeszcze temat znikł. Od dziś w poddziale "Odrzucone Pomysły/Propozycje" zostały utworzone 2 dodatkowe etykiety do nadawania przez moderatorów: "Odrzucone" i "Zdublowane". Etykieta "Odrzucone" będzie nadawana w przypadku wcześniej niezaproponowanych pomysłów, które w czasie zostały odrzucone. Etykieta "Zdublowane" - w przypadku pomysłów, które chociaż raz były wcześniej powtarzane; w zdublowanym temacie pojawi się też link do oryginalnego.