[48283 sposób na ożywienie minigier valhalli] Misje dzienne od NPC 'Straż'; dzienny wytrych i żołędzie

  • 1. Czego dotyczy pomysł/propozycja?: Nowe misje dzienne...


    2. Dokładny opis pomysłu/propozycji: Póki co nic nie przeszło do entwell, minigry nadal są martwe i val cz.3 nie można ukończyć, jest źle.
    Najnowszy pomysł polega na czymś prostym, zwykłe, nowe misje dzienne od NPC'ta NtD7Fpa.png który jest w paru miejscach.
    Misje od 30 poziomu.

    Misja Nagroda
    Upoluj 30 potworów
    Potwory muszą być -/+ 10lv od naszego
    5szt. 2923.png
    5szt. 2924.png
    5szt. 2922.png
    Ukończ rajd 'Owcza Farma' z przynajmniej 100 punktami 10szt. 1966.png
    Ukończ rajd 'Uniknij meteorytów', przeżywszy przynajmniej 90 sekund 25szt. 1966.png
    Ukończ rajd 'Obrona Króla Krzakogonów' z zwycięskiej drużynie. 50szt. 1966.png
    Misja będzie dostępna, jeżeli gracz ukończył pozostałe 4 misje
    Wygraj Błyskawiczną Bitwę/BTK
    50szt. 1966.png



    3. Zrzuty ekranu bądź dodatkowe materiały prezentujące pomysł (niewymagane): x


    4. Jakie korzyści (wady i zalety) wniesie do gry ta zmiana?: x

  • Proponuję dodać jakiś próg lvlowy do tego questa, bo wtedy możnaby go robić na nupy, co w sumie wychodziło by nawet lepiej niz same rajdy.

  • Proponuję dodać jakiś próg lvlowy do tego questa, bo wtedy możnaby go robić na nupy, co w sumie wychodziło by nawet lepiej niz same rajdy.

    Zapomniałem, dodałem próg.


    Inne pomysły:
    Zmiany do rajdu 'Unikaj meteoru'
    Rajdy "Obrona Króla Krzakogonów", "Deszcz Meteorytów" i "Owczej farmy"
    Wytrychy losowo przyznawane na zakończenie rajdów owcza farma, inwazja meteorytów, obrona króla krzaka
    Back to early stage. Minigry valhalli.
    Boxy owieczki z możliwością handlu
    A one nadal martwe...

  • Szczwerze? Chodzi wam tylko o darmowe wytrychy na jak najwieksza ilosc kont, bo widac, ze w razie dropu perfum czy amuletow, hajs byl do przytulenia.

  • Szczwerze? Chodzi wam tylko o darmowe wytrychy na jak najwieksza ilosc kont, bo widac, ze w razie dropu perfum czy amuletow, hajs byl do przytulenia.

    To usuńmy wytrych z tego, lul. Wolałbym dropić kapelusze Jennifer ale co ja tam wiem ;d


    Wdrożcie cokolwiek co ożywi te rajdy :S

    669hsi.jpg
    Mos to taki ja, tylko z Avalonu. Pamiętajcie

  • jak najbardziej za, może wreszcie możliwe będzie normalne ukończenie trzeciej valhalli bez farmienia miesiącami i czajenia się na każdą okazję na zrobienie rajdu

  • Teraz to można powiedzieć, że musztarda po obiedzie, bo mamy Hełm Ceremonii, który jest lepszy i łatwiejszy w zdobyciu niż Kapelusz Jennifer. Nie patrząc jednak na endgame, to uważam, że te rajdy powinny dostać kilka zmian, mianowicie:

    • Losowy rajd Valhalli będzie odbywał się co 15 minut. Będzie ukazywane powiadomienie, kiedy się rozpocznie.
    • Zmniejszenie wymaganej liczby uczestników na Inwazję Meteorytów (10->5) i Króla Krzakogona (20->10)
    • Usunięcie pieczęci rajdów ze standardowego dropa
    • Umożliwienie handlu boxami, był to świetny sposób na zarobek dla low lv. No właśnie, "był".
    • Pojedyncza skrzynia dla przegranej drużyny Króla Krzakogona, aby ich czas nie został zmarnowany
    • Dodać coś do skrzynek za żołędzie, co zainteresuje też highlvl graczy. Bo tak naprawdę każdy tryhardował, żeby wydropić czapkę i tyle. PP niby dobra rzecz, ale pojawiają się w praktycznie każdym pomyśle zmian w nagrodach, że to się staje trochę monotonne. Nie wiem, nad tym trzeba by było się zastanowić, żeby nie przedobrzyć, a żeby też nie było zbyt kiepsko.
  • Proponuje zmienić po prostu czas zbierania drużyny z 30s na 2-3 minuty. W przeciągu 30s nawet ciężko jest zauważyć, że ktoś próbuje skompletować drużynę. Nie wspominając, że po nieudanym skompletowaniu większość traci jakiekolwiek nadzieje i rezygnuje. Po drugie - nie powinna być wymagana pieczęć rajdu w przypadku uczestników, a tylko w przypadku jego tworzenia. Wiele razy miałem tak "oooo, ktoś tworzy proponuje rajd Krzakogona i tym razem to nie ja! ^^", a po momencie jest "oooo, nie mogę dołączyć bo przed chwilą usunąłem wszystkie pieczątki bo i tak nikt tego nigdy nie robi". Podsumowując:

    • Zwiększenie czasu kompletowania drużyny do 2-3 minut.
    • Pieczęć wymagana do rozpoczęcia kompletacji drużyny.
    • Możliwość przystąpienia do rajdu bez pieczątki rajdu.
    • Zmniejszenie dropu Pieczęci (rajd stanie się bardziej unikatowy)

    Zaczynając czytać to zdanie zapewne nie spodziewałeś się, że będzie ono na temat czytania tego zdania.