Pamiętnik Tashisu

  • @Lucek chyba nie myślałeś, że tutaj nie trafisz



    Przy okazji, Zenas ma najbardziej uroczego debuffa w całej grze


    Kupiłam sobie różową Amorę, taka słodka, że nie mogłam się oprzeć!


    Ahhh...


    Z tajemniczego jajuszka dropła mi wieśniara tasiusiu


    Natomiast z draco dostałam...
    , ale też są super

  • 13 maj 2016
    "Początki bywają różne"


    Tak oto zaczęła się moja przygoda z nostale na drugiej postaci, pierwszą była TheKitten, ale ze względu na traktowanie mnie w pewnej rodzinie postanowiłam zmienić postać. W tej chwili nie mam im nic za złe, byłam młoda i głupia. Jeżeli w tamtych czasach kogoś zraniłam, zwyzywałam; szczerze PRZEPRASZAM.


    Moją pierwszą rodziną na nowej postaci było **LoveAnime**, dostałam się tam na 37lvlu dzięki Utoriemu. Do rodziny zaprosił mnie Seishin, który jest slodkim pysiakiem!


    Podczas robienia pierwszych ptsów, aby nadgonić reputacją poznałam pierwszego męża TheNiyo, okazał się przecudowną osobą, z którą super mi się grało. Jednak po jakimś czasie był dużo mniej aktywny i zdecydowalismy, że nie ma sensu mieć ślubu w dwóch różnych rodzinach gdy on nie gra. Pozdrawiam Cię Mikołaj pysiu! <3


    Na moim drugim rajdzie w tej rodzinie, a było to światło. Zdobyłam pierwszego boxa u7.
    Nawet sobie nie wyobrażacie jak 15-letnia Tasiusiu się cieszyła
    dzięki temu było mnie stać na zakup perfum na nowy ekwipunek.


    Niestety wtedy rodzina się rozpadła, i musiałam zacząć szukać nowej.


    *WhitE~TigerS* , czyli już możecie się domyślić, co będzie w następnym poście @Markobil szykuj się xD



    Dziękuję wszystkim, z którymi spędziłam początki mojej gry.
    Najbardziej w pamięć z tego okresu zapadli mi: Rayleri (Xardu), Utori, Seishin, TheNiyo, trollowy4, totek, *Dylan*, FiRiel, Megumin. Jeszcze raz dziękuję za wspólną grę!


  • Czerwiec 2016


    "A więc po początku było..."


    Zacznijmy od tego, że zaraz po odejściu z LoveAnime wylądowałam w WhiteTigers, szefem owej rodziny nadal jest Markobil`s z którym kontakt utrzymuje do dnia dzisiejszego; ba nawet jestem znów w Tygrysach!


    RangerO poprosił mnie Kikkke i Yoshiego o pomoc w zrobieniu zadania, z tego co się informuje było to zadanie jego rodziny, które szef wymyślał i członkowie dostawali nagrody.
    Polegało na
    ss z blue 13, 9 i 3


    Wężu postanowił zrobić swoją postać, był pod wpływem MARIHUANINEN, expiąc na pierwszych poziomach profesje zalogował się @Alarius pytając go czy boci, a dumny Wężu odpowiedział iż tak!


    Filip-ek z cudownej rodziny DayDreamin`, do której należałam w późniejszym czasie dość późno postanowił w nocy zrobić kertosa na pajamach, miałam wtedy niski poziom, bodajże 81, ale przyjął mnie do rajdu :D Nawet nie wyobrażacie sobie jak się cieszyłam


    W WhiteTigers poznałam Azilka, za dużo nie mam co o nim mówić, niestety nasze drogi szybko się rozeszły.


    Po wyjściu z WhiteTigers założył nową rodzinę, w której zdobyłam drugi box u7, tym razem z wody




    Dzieki Markobilowi, poznałam Sebastiana; znanego jako DangerousBoy. Jest z rodziny Sinners, a raczej był bo niestety jego postać dostała stałą blokadę. Bardzo szybko się zaprzyjaźniliśmy, i z tego powodu wzięliśmy ślub! Ohh jak uroczo, nadal się przyjaźnimy bo na szczęście wybaczył mi to co zrobiłam przeciw niemu pewnego razu. Jeszcze raz Cię przepraszam Sebuś <3:*


    A tutaj Danguś bije się z Brozyczkiem! Pozdrawiam Cię Brozyk jeżeli to czytasz! <3 Masz przepyszne pączki u siebie w cukierni :D


    Po wyjściu z WhiteTigers a następnie po 2 dniowym pobycie w Ancestry zdecydowałam się na dojście do rodziny Vapers, gdzie poznałam mega pozytywne i śmieszne osoby. Niestety z nimi też mi się kontakt urwał, ale wiem, że niektórzy to przeczytają. Więc Pozdrawiam. I jeszcze znów wplotę tu przeprosiny, tym razem dla Aime, on już wie za co.


    A tutaj taki śmieszek i moja pierwsza rozmowa z @Caaprio


    Wraz z Misiowyy na rashid wbiliśmy mi 88poziom



    Najbardziej w pamięć z tego okresu zapadli mi: Azilek, DangerousBoy, Markobil`s, Misiowyy, Dzakubo, Insan, NiezłeZioło, brozykLC, RomiGaming. Jeżeli o kimś zapomniałam to wybaczcie, ale nie jestem w stanie przypomnieć sobie rzeczy sprzed 3! lat.
    Jeszcze raz dziękuję za wspólną grę!