Rodzinne codzienne zameldowania

  • 1. Nazwa (tytuł) pomysłu/propozycji (czego się tyczy?): Rodzinne codzienne zameldowania.


    2. Dokładny opis pomysłu/propozycji: Dodanie do rodzin codziennego zameldowania, informującego o przebywaniu w grze. U Salima każdy członek rodziny, który był przynajmniej 30 minut online (bez relogowania) może się zameldować, zameldowani gracze będą w osobnej liście. Tym więcej członków rodziny się zamelduję tym większy dzienny bonus się otrzyma (dotyczy to każdego członka, który się zameldował poprzedniego dnia).
    Opcja u Salima pozwala na zobaczeniu 'ile na ile' osób się już zameldowało, nagrody za zameldowania oraz listę osób, które się już zameldowały.
    Głowa rodziny będzie otrzymywała powiadomienie z listą osób, które się nie zameldowały poprzedniego dnia.


    Zameldowanie kosztuje 10.000 golda.


    Nagrody można odbierać codziennie po północy, tym więcej osób się zamelduję tym lepsze są nagrody.

    Liczba osób zameldowanych Nagrody
    5 Duży eliksir many (10 sztuk)
    10 Duży eliksir życia (10 sztuk)
    20 Eliksir energii (5 sztuk)
    30 Eliksir obrony (5 sztuk)
    40 Eliksir ataku (5 sztuk)
    50 Eliksir doświadczenia (1 sztuka)
    60 Boski eliksir many (10 sztuk)
    75 Boski eliksir życia (10 sztuk)
    100 Eliksir doświadczenia (4 sztuki)



    • Nagrody kumulują się, jeżeli liczba osób która się zamelduję to 100 wtedy otrzymuję się wszystkie przedmioty,
    • Nagrody otrzymają tylko osoby które się zameldowały,
    • Nagrody są limitowane,
    • Zameldować się mogą postacie tylko z poziomem 30 i wyższym.


    3. Zrzuty ekranu bądź dodatkowe załączniki (niewymagane): x


    4. Dodatkowe informacje: Dodatkowy przywilej rodziny (jak i pożytek z wyższego poziomu rodziny) oraz dodatkowe korzyści z codziennego grania.

  • nom, myślę że też z 10k bym podniósł w górę. Fajny pomysł pod względem tego, że moja będzie eliminować osoby które wchodzą na grę i nic nie robią , lub które od długiego czasu nie grają . Jestem na tak

  • fajne -> tylko co z mniejszymi rodzinami? Zmienił bym troszeczkę liczby osób zameldowanych.


    Zmieniłbym na % przedziały nagród (lecz rodzina by musiała mieć minimalnie np. 30 członków).


    Liczba osób zameldowanych Nagrody
    5% Duży eliksir many (10 sztuk)
    10% Duży eliksir życia (10 sztuk)
    20% Eliksir energii (5 sztuk)
    30% Eliksir obrony (5 sztuk)
    40% Eliksir ataku (5 sztuk)
    50% Eliksir doświadczenia (1 sztuka)
    60% Boski eliksir many (10 sztuk)
    75% Boski eliksir życia (10 sztuk)
    100% Eliksir doświadczenia (4 sztuki)



    Bardziej pozytywne dla mniejszych rodzin :P


    (Liczba minimalna członów rodziny przykładowa wymyślona bez namysłu)

  • No to rip cena eliksirów doświadczenia. I famki na nupach nadchodzą. Cena potek spadnie do 25-50k. Przy tych nagrodach na NIE

    Jestem fanem litery Q. Moje życie definiuje tylko ta jedna literka!

  • Nagrody kumulują się, jeżeli liczba osób która się zamelduję to 100 wtedy otrzymuję się wszystkie przedmioty.


    Nagrody otrzymają tylko osoby które się zameldowały.


    Nagrody są limitowane.

    Czyta się całość.


    @KoalaQ ciekawe co zrobisz z limitowanymi eliksirami, w dodatku 50 osób będzie musiało się zalogować, a wątpię że wszyscy zrobią fam i dodadzą nupki dla parę eliksirów których nie można handlować ani przenieść na główną postać.

  • @Mr. Thinkermasz rację moja wina nie doczytałem. W takim wypadku jestem trochę bardziej na Tak jednak nadal cena potek dos. Spadnie

    Jestem fanem litery Q. Moje życie definiuje tylko ta jedna literka!