Pamiętnik Kiary z s1 - Ancelloan

  • *WPIS 1*
    Witajcie jako że pamiętniki na forum nostale to rzecz nowa chce tu dać moje wrażenia z czegoś nowego, czego jeszcze tu nie było - grania na, serwerze niemieckim S1 - Ancelloan.
    no wiec dziś sobie chodziłem co nie fajnie było robie rajdy loli hehe to mysle sobie tak o kupie sobie blue +12 czemu nie fajnie bedzie swietna zabawa ogolnie super bajerancko tutaj screen takiego blue chyba

    ogolnie zaraz polaki biedaki zaczna pisac ze fejk i ogólnie zapraszam na aceloan mozecie zobaczyc tego blue bo to jest TAKA pompa ze az pupsko urywa haha :D:D:D:
    to jestem ja i w ogóle mamy lato więc strój bikini plazowy czemu nie mam tez na głowie kwiatka bo jest fajny i super sie kombinuje i ładnie wyglada z takim setem kostiomow zostaniecie miss nostale, polecam to mocno

    a to ja !

    jestem piękny co nie? :miłość::miłość:
    mam jeszcze famke księżniczki indywidualną do robienia land der toten i jest fajnie <3
    w ogole upaly sa i planuje wbic szybko 90 tu beda relacje z tego heh
    kocham fanow tu ssy na koniec
    pos +10 ale skrzydla glupie chyba wsadze do pudla zeby ich nie miec nie polecam ich


    arcymagier na lod jakis

    holki nie mam bo uwazam ta sp za chodzacego glupiego klocka i ja zniszczylem a reda nie lubie wiec no :)
    dziekuje za wszystko jak widzicie arcymagier pokazuje łapki w góre to ja licze na was ze tez je dacie i pozdrawiam @Etilo @Nesif uzytkownika @Shinon @PanZagadka @Moslaten @Slender @solisie @Ariness
    dziekuje za uwage folołujcie bo to fajne i HEJA
    a i nie zapomnijcie o dzwoneczku!


    Upominam za za dużą czcionke

    /Veltarox

    The post was edited 2 times, last by Veltarox ().

  • nesif uzytkownika


    kc <3


    10/10


    ej tak wgl to chyba zaczne grac znowu na DE, ale tak juz serio. Btw ktory lv?

    no to narobilam<X komanka blogerka nimfomanka <3;s

  • moj lev. postaci wynosi niestety tylko 71 poniewaz skupialem się na rajdach loli ostro i do konca eventu tak zostanie
    narazie hmm 2h lod (17:30, 18:30, 19:30, 20:30) i arenki wystarcza :d

  • a ok to pomozesz mi pozniej do 55lewla i dalej na tototi bd exkspy;D :* 10/10 ten drugi wpis;D

    moge pomóc ale czy jest sens bo pewnie znowu uciekniesz ;x
    to nie był 2gi wpis lecz odpowiedz, wpisy oznaczane są poprzez napisanie np. : *WPiS x* przed wpisem pozdrawiam


    ogolnie jak oceniacie moje tagi które tu wlepilem?

  • bardzo ladnie ale slender i cyprian nie sa otagowani popraw
    a i juz nie uciekne;D
    i wiem ze to byl wpis nieklam
    edit
    czekam na kontynuejszyn <3

    no to narobilam<X komanka blogerka nimfomanka <3;s

  • Kiara niestety Cię muszę zmartwić, ale jest to polskie forum o NosTale, a Ty opisujesz tutaj niemieckie.
    Zgaduję, że jakiś GM się przyczepi i zamknie ten temat.


    Ale z drugiej strony... jeśli opisujesz swoją przygodę na innym serwerze, to chyba nie jest aż tak źle. Szczerze powiedziawszy, tak mało teraz tworzy się pamiętników, że mogliby przymknąć na to oko.



    7/10, powodzonka. :**

  • niby w regulaminie jest napisane ogolnie o nostale i chyba nie ma nic ze musi byc pl wiec lovvki pisz dalej kiarus kc :* <3
    10/10!

  • ale holke to ty szanuj najfajniejsze sp maga
    goglnie fajnie wpis podoba mi sie
    kiedy vc dg i cygan?

    nie lubie holki przepraszam nie moj styl gry
    Ciesze sie ze sie podoba nastepny wpis z specjalnym gosciem o 18-21 dzis!
    Vc dg i cygan jak kupie ale one +9 za 24kk wiec kupie!

  • witajcie
    dzis sobie gralem troche srałem i ogolnie fajnie jest dzieki temu jest roznorodnosci i zbaawa w tej grze
    dzis robilem tez rajdy loli kupilem jakies smieszne eq na 90 i z prezentu zolwia dropla mi lucy klapouszek
    ale ta spp to bezuzyteczne dno wiec kto wymyslil ta gre??? gdzie pisac skarge?
    na prosbe uzytkown@'Cyprian' kupilem cyganke 27j +0 zeby sie pobawic i robic rajdy loli lepiej i szybciej
    moze kiedys wyexpie ale raczej nwm nie przepadam za tym sp
    ciekawie jest na tym nosale np pudlo sp 4kk swietna zabawa
    nostale de to super gra
    a i kupilem stack anckow tez :)
    a teraz zbieram na skina do broni siema
    jeszcze poodpowiadam wam na kilka pytan fanowie moi kochani

    nie zamkna bo gram na s1 ancelloan a to poddzial s1!

    gdy to przeczytalem to sie zesralem ;d

    ciesze sie ze pomoglem kc
    a arenki jakos smiesznie 4-1 dzis tym blue jakims
    tutaj screenki :D:D
    a i mozecie mi dac koma zeby byc fikumiku i zostawić po sobie ślad w moim pamiętniku
    no ok tu obiecane ss cygana :D:D: