[SPOILERY] Nowości w świecie NosTale!

  • Maksymalny stopień ulepszenia karty specjalisty został zwiększony z +15 do +20.

    Hahahaha, leżę. A zastanawiałem się, czy w końcu te plotki o kartach +16 (które wielokrotnie się przewijały) będą prawdziwe czy też nie.


    Ale ogólnie czekam na kolejny rebalans, zastanawiam się, które karty na następny ogień polecą.

  • Spokojnie, kolejna runda będzie dla Holki i Crusa (czyli tych kart, które najbardziej potrzebują balansu)

    Ja dalej ogólnie czekam na balans dla Arcymaga. A tymczasem ja zaraz będę czytał, co zmienili znowu dla DG.
    Ewentualnie przydałyby się jakieś zmiany, które by wywróciłoby (pozytywnie) NosTale o 180 stopni.

    @edit, zanim jeszcze coś zauważą.

    Cieszą mnie zmiany część zmian dla DG (jestem tylko troszkę zły na zmiany w Strażniku ducha za wywalenie łatwych krytyków, ale zmiany w Requiemie były potrzebne (CD z 100 na 40s jest jak najbardziej na+), mimo, że nadal rozrzuca wszystkie mobki po całej planszy). A zmniejszenie CD lastów dla DG i Blue to była konieczność już, żeby nie trzeba było co last się relogować. Szkoda tylko mi trochę tarczy Blue, no ale to już było spodziewane, że prędzej czy później Blue dostanie swoją tarczę many.


    P.S. W KOŃCU ZMNIEJSZYLI CD DLA DWÓCH OSTATNICH SKILLI DLA ARCYMAGA (Dla gwiazdek (przy okazji zmieniając na free target) i heala). Ja tam mogę świętować.

    @edit2, żeby nie było, że double post:


    Quote
    • Po kliknięciu prawym przyciskiem myszy na wyposażoną wróżkę, możesz teraz sprawdzić, ile potworów musisz zabić, by osiągnęła on następny poziom.

    Następna odwieczna prośba została spełniona (która w pomysłach i propozycjach była wałkowana 10 lat temu)

    The post was edited 2 times, last by Rurka ().