[SPOILERY] Nowości w świecie NosTale!

  • No niestety, to prawda - ale cóż zrobić - jak Polak narzeka, to na wszystko :O


    A można było dobrze wykorzystać ten czas, jaki był gdy były konserwacje, jak np. wymyśleć jakieś nowe pomysły do gry (póki co u mnie 3 pomysły są w kolejce (znaczy się niby kończę, ale jeszcze "trochę" potrwa te moje kończenie (a pomysły czasami bywają u mnie nawet za duże)) :O.


    Zastanawiam się, co nowego wprowadzą w akcie 7. I ciekawe, czy nowe SP będzie miało coś wspólnego właśnie z nowym aktem ?

  • Wiadomo co z tą perti śmieszną, błędem gry? Art bo nie żeby co, lecz już 70% możesz wyciągnąć, a nie jesteśmy dziećmi, odpowiedzieć sobie można samemu, jaki to wspaniały balans daje.

    Na razie nic. Zgłosiłem to, nie ma narzekań na to z innych krajów, zatem nie wiem czy uda się nam coś ugrać. Popytam czy coś w tej sprawie się ruszyło.

    Community Manager
    GAMEFORGE
  • Az boje sie pomyslec co bedzie nastepnym partnerem po Perti. Czy w zwiazku z wylaczeniem rajdow a6 mozemy oczekiwac rekompensaty, czy raczej tylko za wczorajszy detox od gry?

  • Na razie nic. Zgłosiłem to, nie ma narzekań na to z innych krajów, zatem nie wiem czy uda się nam coś ugrać. Popytam czy coś w tej sprawie się ruszyło.

    Nie rozumiem jak można na to nie narzekać , opowiedz mi po co mamy grać w grę wydawać pieniądze na jakiś lepszy ekwipunek itd craftować rzeczy jak możemy się zaopatrzyć w perti która w połaczeniu z innymi rzeczami w niektórych przypadkach daje nam 70% szansy na to że otrzymany dps będzie równy 1 nie żależnie od tego co posiada przeciwnik . Początkowo z tego co pisaliście przy wprowadzaniu miało być to stałe 10% defa , a nagle zostało zmienione na coś co zaburza rozgrywkę i irytuje. Nie wiem filmik trzeba nagrać i pokazać jak to wygląda żeby ktoś to na poważnie potraktował ? Skoro to nie jest problem to już widzę ten przyszły super balans ...

  • Może to nie jest najlepszy filmik obrazujący redukcję obrażeń, dzięki Perti, no ale zawsze jakiś jest. Zresztą, przecież sam Art możesz sprawdzić na testowym, jak to wygląda, mając ze sobą Perti, jakikolwiek kostium dający redukcję i niektóre bufy łucznika (desa/ranga/cs) lub odznakę czarnego żówia na 25aw dla MSW.

  • Plecak poszukiwacza a dziś ogarnięty Team pisze o przerwie w momencie kiedy wszyscy się odpalili na LoD czyli 17:03 :)


    //Usuwam zbędną treść, dodatkowo proszę trzymać się tematu

    Vallerin

  • Jej szansa na wystąpienie redukcji jest wysoka i łączy się z takimi samymi bonusami, zawartymi w innych przedmiotach. Obecnie idzie wyciągnąć ok. 70% na redukcję do 1dmg od wroga.

  • DeRaccoon Jak mamy patrzeć obiektywnie, to te rajdowanie to najmniejszy problem, za co by mieli dawać rekompensatę :) W dodatku nie trwało to długo, więc tym bardziej eventy URODZINOWE zastąpią. Mam jedynie nadzieję, że chociaż po tej przerwie konserwacji włączą ten exp, by w zadośćuczynienie nie czekać do 18.

  • DeRaccoon Jak mamy patrzeć obiektywnie, to te rajdowanie to najmniejszy problem, za co by mieli dawać rekompensatę :) W dodatku nie trwało to długo, więc tym bardziej eventy URODZINOWE zastąpią. Mam jedynie nadzieję, że chociaż po tej przerwie konserwacji włączą ten exp, by w zadośćuczynienie nie czekać do 18.

    Dlaczego gracze mają patrzeć obiektywnie, skoro Team tego nie robi? :)

  • Utrudnienie Yertiranda będzie wiązało się z diametralnie zmniejszoną ilością nagród z pudełek owego rajdu, w tym m.in: kostiumu wikinga, niezbędnego do zrobienia rajdu Fafnira. Owszem, można zrobić misję dzienną na kostium, ale grudki dropi się w miejscu, które nakłada na postać klątwę Fafnira i nie wiem czy uśmiechałoby się graczom dropić itemy mając ciągle 1HP. No to teraz w ogóle Yertirand i Fafnir będzie organizowany odświętnie, dwie pieczenie na jednym ogniu, sprytne!

  • Utrudnienie Yertiranda będzie wiązało się z diametralnie zmniejszoną ilością nagród z pudełek owego rajdu, w tym m.in: kostiumu wikinga, niezbędnego do zrobienia rajdu Fafnira. Owszem, można zrobić misję dzienną na kostium, ale grudki dropi się w miejscu, które nakłada na postać klątwę Fafnira i nie wiem czy uśmiechałoby się graczom dropić itemy mając ciągle 1HP. No to teraz w ogóle Yertirand i Fafnir będzie organizowany odświętnie, dwie pieczenie na jednym ogniu, sprytne!

    POKAŻ MI UTRUDNIENIE YERTA PRSZĘ.