[SPOILERY] Nowości w świecie NosTale!

• Kolejne SP dla woja/łuka/maga ? Ja się już zaczynam zastanawiać, jaki żywioł leci na pierwszy ogień (bo w sumie już dawno nowych SP nie było, ciągle tylko nowe SPP i nowe SPP), czy będą zdobywalne normalnie czy rajdowo (oby normalnie (czyli na ostatniej czasoprzestrzeni się zdobywa kartę SP) , bo jednak trochę tęsknię za zadaniami z grupy "przynieś x złota" czy "ukończ czasoprzestrzeń (1/4)" albo "zdobądź x rzeczy") oraz które SP będą korzystać z broni dodatkowej.

Bardziej zastanawiające będą jednak zmiany w glacy :P

• To że pytanie dotyczyło kart dla main klas nie znaczy że odpowiedź dotyczy również dokładnie tego, jeśli pomyślisz o tym że każda klasa ma 8 kart które są niezbalansowane, do tego dodali nową klasę Mistrza któremu brakuje jeszcze tych kart to drogą dedukcji chyba da się wywnioskować że raczej chodzi o nowe karty dla tej klasy. Napisali tylko o tym że z całą pewnością pojawią się nowe karty specjalisty ale nie napisali że te karty będą dla głównych klas a dobrze wiesz jak wyglądają takie obiecanki i mimo tego wciąż liczysz na takie cuda. Nie wspominając już o tych reworkach/skinach dla kart wody które również były udostępnione.

Poprawiam i usuwam "zbędną" treść ;)
    //Volv

• Dzisiejsze zmiany z HK:

• Przedłużono event letni

Nastąpiły zmiany w BTK:

• Nie można używać fulli
    • Po wejściu na mapę, wszelkie buffy zostają usunięte
    • Nie można wejść na pojazd
    • Po pomyślnym przejęciu kryształu, punkty będą dodawane co 30 sekund
    • Osoby na niewidce stracą ją w momencie przejmowania kryształu

Wprowadzono peta - Wydrę:

Typ ataku: bliski, element: woda (55%), 19%/100% kryt, szybkość ruchu: 12. Resy: 60/70/50/60. HP na poziomie Fibi/Puszka.
    Wpływ na atak: Żywioł wody zostaje zwiększony o 20%
    Wpływ na obronę: Z prawdopodobieństwem 40% obrażenia od wszystkich ataków zostają zmniejszone o 80%. Z prawdopodobieństwem 7% wywołuje X,
    X: Czas trwania: 20.0s. PŻ i MP są przywracane o 5% co 2s.
    Buff dla gracza: Taki sam jak u świnki ;_;
    Specjalna umiejętność: Przyciągnij do siebie przeciwników wokół 6 komórek. Wywołuje: Krótkie zamroczenie z szansą 100%. Zdaje się, że po użyciu tej umiejętności uaktywnia się druga, ale nie jestem w stanie jej przetlumaczyc.

• Kolejny powód aby wojownik nie był grany...
    Po co warek i jego wok jak można mieć peta :ahhh:

No to fajnie: stun, przyciągnięcie, 20% szans na zamrożenie(?) na 3 sekundy i kolejne 30% na redukcje prędkości poruszania i poziomu obrony na 15 sekund...
    Brawo >w<

Łączę w jeden post - doubleposting
    // Volveremos

• Ten pet będzie useless chyba bo ma 70s cd jeśli dobrze rozumiem i res na mrok jest taki sobie D:

Pet dający buffa do ataku już sam w sobie jest mocny, poza tym fibi też ma 60% na mrok i w czym tu problem? Ciekawi mnie tylko, czy efekt podczas obrony będzie obszarowy, bo jeżeli tak to mamy peta dającego procentową aure, vokającego, buffującego i prawdopodobnie tankującego w jednym.

"Nie wystarczy przeczytać wszystkich książek i nazwać sie mądrym, bo owszem będziesz mądry, ale tylko z pozoru." ~ Włodek Markowicz

- Zestaw by Kibou :love:

• Może nikt tego nie zauważył, ale wygląda na to, że podczas ostatniej aktualizacji, poprawiono wygląd eq 25/28aw (detale):

• Tak teraz patrze to śmiać mi się chce i bynajmniej nie ze względu na taki wygląd, tylko przez to, że nie wiem czy wg. was też ale wg. mnie 1 postać baaaardzo przypomina garrosha z wowa, a 2 postać thralla, 3 WD z Diablo3, albo nazeebo z HotS'a. Ciekawe może doczekamy się tego, że akt 7 będzie miał nazwę Orgrimmar xDD. Może tak dla urozmaicenia dodadzą koncepty mobków kopiowanych z stylizowanych na świecie WoW'a, albo ogólnie blizzarda.