[SPOILERY] Nowości w świecie NosTale!

 • Kolejne SP dla woja/łuka/maga ? Ja się już zaczynam zastanawiać, jaki żywioł leci na pierwszy ogień (bo w sumie już dawno nowych SP nie było, ciągle tylko nowe SPP i nowe SPP), czy będą zdobywalne normalnie czy rajdowo (oby normalnie (czyli na ostatniej czasoprzestrzeni się zdobywa kartę SP) , bo jednak trochę tęsknię za zadaniami z grupy "przynieś x złota" czy "ukończ czasoprzestrzeń (1/4)" albo "zdobądź x rzeczy") oraz które SP będą korzystać z broni dodatkowej.


  Bardziej zastanawiające będą jednak zmiany w glacy :P

 • To że pytanie dotyczyło kart dla main klas nie znaczy że odpowiedź dotyczy również dokładnie tego, jeśli pomyślisz o tym że każda klasa ma 8 kart które są niezbalansowane, do tego dodali nową klasę Mistrza któremu brakuje jeszcze tych kart to drogą dedukcji chyba da się wywnioskować że raczej chodzi o nowe karty dla tej klasy. Napisali tylko o tym że z całą pewnością pojawią się nowe karty specjalisty ale nie napisali że te karty będą dla głównych klas a dobrze wiesz jak wyglądają takie obiecanki i mimo tego wciąż liczysz na takie cuda. Nie wspominając już o tych reworkach/skinach dla kart wody które również były udostępnione.


  Poprawiam i usuwam "zbędną" treść ;)
  //Volv

 • Dzisiejsze zmiany z HK:

  • Przedłużono event letni


  Nastąpiły zmiany w BTK:

  • Nie można używać fulli
  • Po wejściu na mapę, wszelkie buffy zostają usunięte
  • Nie można wejść na pojazd
  • Po pomyślnym przejęciu kryształu, punkty będą dodawane co 30 sekund
  • Osoby na niewidce stracą ją w momencie przejmowania kryształu

  Wprowadzono peta - Wydrę:


  Typ ataku: bliski, element: woda (55%), 19%/100% kryt, szybkość ruchu: 12. Resy: 60/70/50/60. HP na poziomie Fibi/Puszka.
  Wpływ na atak: Żywioł wody zostaje zwiększony o 20%
  Wpływ na obronę: Z prawdopodobieństwem 40% obrażenia od wszystkich ataków zostają zmniejszone o 80%. Z prawdopodobieństwem 7% wywołuje X,
  X: Czas trwania: 20.0s. PŻ i MP są przywracane o 5% co 2s.
  Buff dla gracza: Taki sam jak u świnki ;_;
  Specjalna umiejętność: Przyciągnij do siebie przeciwników wokół 6 komórek. Wywołuje: Krótkie zamroczenie z szansą 100%. Zdaje się, że po użyciu tej umiejętności uaktywnia się druga, ale nie jestem w stanie jej przetlumaczyc.

 • Kolejny powód aby wojownik nie był grany...
  Po co warek i jego wok jak można mieć peta :ahhh:


  No to fajnie: stun, przyciągnięcie, 20% szans na zamrożenie(?) na 3 sekundy i kolejne 30% na redukcje prędkości poruszania i poziomu obrony na 15 sekund...
  Brawo >w<


  Łączę w jeden post - doubleposting
  // Volveremos

 • Ten pet będzie useless chyba bo ma 70s cd jeśli dobrze rozumiem i res na mrok jest taki sobie D:

  Pet dający buffa do ataku już sam w sobie jest mocny, poza tym fibi też ma 60% na mrok i w czym tu problem? Ciekawi mnie tylko, czy efekt podczas obrony będzie obszarowy, bo jeżeli tak to mamy peta dającego procentową aure, vokającego, buffującego i prawdopodobnie tankującego w jednym.


  "Nie wystarczy przeczytać wszystkich książek i nazwać sie mądrym, bo owszem będziesz mądry, ale tylko z pozoru." ~ Włodek Markowicz


  - Zestaw by Kibou :love:

 • Może nikt tego nie zauważył, ale wygląda na to, że podczas ostatniej aktualizacji, poprawiono wygląd eq 25/28aw (detale):

 • Tak teraz patrze to śmiać mi się chce i bynajmniej nie ze względu na taki wygląd, tylko przez to, że nie wiem czy wg. was też ale wg. mnie 1 postać baaaardzo przypomina garrosha z wowa, a 2 postać thralla, 3 WD z Diablo3, albo nazeebo z HotS'a. Ciekawe może doczekamy się tego, że akt 7 będzie miał nazwę Orgrimmar xDD. Może tak dla urozmaicenia dodadzą koncepty mobków kopiowanych z stylizowanych na świecie WoW'a, albo ogólnie blizzarda.