Postanowienia ogólne działu "NosWiki"

 • Postanowienia ogólne działu "NosWiki"


  1. Nowy poradnik może stworzyć każdy użytkownik forum.
  2. Przed zamieszczeniem nowego poradnika upewnij się, że taki jeszcze nie istnieje.
  3. Upewnij się, że zamieszczasz go w odpowiednim dla niego dziale, pomocne mogą okazać się opisy poszczególnych działów.
  4. Wszystkie tematy, jak i posty są moderowane, dlatego nim zostaną wyświetlone muszą przejść akceptację moderatorów - Team Nostale.pl i zespół Skrybów.
  5. Wszelkie zastrzeżenia dotyczące poradnika można wpisywać pod tematem, nie należy tworzyć nowych tematów.
  6. W dziale tym obowiązuje Regulamin Forum.
  7. Za Spam i Offtop uważa się wszystkie posty nie będące związane bezpośrednio z tematem (nie zawierające nowych informacji, które mogą zostać zawarte w poradniku lub nie zawierające poprawy ewentualnych błędów).
  8. Gotowe poradniki zostaną przeniesione do głównego działu "Poradniki".
  9. W przypadku zauważenia błędu w istniejącym już poradniku z działu "Poradniki", należy założyć temat w specjalnym dziale "Zgłoś błąd", gdzie w temacie należy wpisać tytuł poradnika, którego dotyczy błąd, a następnie uzupełnić treść posta według przygotowanego szablonu.
  10. Jeżeli któryś z istniejących już poradników wymaga aktualizacji, a chcecie się tym zająć, należy założyć temat w odpowiednim dla niego dziale "NosWiki", w tytule zamieszczając ten sam tytuł, co aktualizowany poradnik i wybierając prefix "Aktualizacja:".
  11. Osoby najbardziej aktywne w dziale zostaną wyróżnione specjalną rangą na forum - Skryba.
  12. W przypadku, kiedy napisany przez was poradnik uważacie za gotowy, należy zmienić prefiks tematu na nowy: "Gotowy" lub "Gotowy Aktualizacja".

  The post was edited 4 times, last by Keriald ().

 • Dodano:


  12. W przypadku, kiedy napisany przez was poradnik uważacie za gotowy należy zmienić prefiks tematu na nowy: "Gotowy" lub "Gotowy Aktualizacja".