Glacernon, czyli anioły kontra demony

  • Moderując dział Dyskusję i temat o Glaceronie doszłam do wniosku, że tego jest za dużo żeby dwa serwery w jednym miejscu przeżywały swoje emocje dotyczące aktu 4. Dlatego od dzisiaj każdy serwer będzie miał własny temat. Zasady pozostają niezmienione, dyskutujecie tutaj o walkach, starciach między frakcjami, blokach, mapach na Glaceronie. Każdy nowy temat o takiej samej tematyce będzie automatycznie zamykany, a autor otrzyma stosowną "nagrodę". Liczę, że kulturalnie poprowadzicie ten temat.

  • Może i chodzić , jak nie możesz sobie poradzić to wiesz ... ale nie powinna

  • Ja dziś czekając na bb poszłam sobie na glace na godzinkę ,troszkę poumierałam troszkę pobiłam najbardziej tam wkurzają mnie te proty niestety nadal mam tkai lvl iż za dużo im nie robię w każdym razie pobawiłam się dziś na glacy podobało mi się ostatnio staram sie częściej na nia chodzić.Ciekawi mnie co z tą zabawa która miała się odbyć na jajamaru na glacy? czy może są jakieś inne pomysły.Teraz glaca zapewne troszke opustoszeje.

  • CzarnyBobr chodzi z krzakiem ;) i nie umie walczyc ;)


    Tak jakby zależało od tego twoje życie:P Dednij krzaka i po kłopocie, nikt nie będzie płakał::P


    Ps. Trochę mnie rozśmieszył twój post... taki.... chciałeś się poskarżyć :q


    Tak w ogóle fajna jest glaca na Avalonie. Mimo, że chodzę z krzakiem... ale to i tak sensu nie ma bo ja ginę na hita:P Jak będę miała wyższy lvl to będę chodziła bez^^ Takie moje życie:) Staram się być na luzie toteż jak diabełki zamienią mnie w foczkę to pokazuję im jakąś śmieszną buźkę, albo macham:P Sytuacja niekiedy nie jest tak napięta jak to się wydaje:)



    Sygnatura by Enyuu, dziękuje!


    Avalon/Mag: doda1513/73lvl [off]
    Finesia/Wojownik: Hiromi/85lvl [color=#009900][on]

  • Oj, świeży temat i już płaczą.
    Drogi *przewija stronę* Arat'cie, tak naprawdę to nie Twoja sprawa czy ktoś gra z krzakiem, na potach czy z dopalaczem. Tak samo jak nie powinno Cię obchodzić co taka osoba je na śniadanie i jaki rozmiar buta nosi. Nie bronie pani/pana CzarnyBóbr, ponieważ nie znam tej osoby i mimo, ze ją kojarzę to nie miałam nigdy do czynienia. Jednakowoż, nadal podtrzymuję, że każdy ma prawo grać jak chce a to, że gra niezgodnie z 'ustalonymi' (niepisanymi) zasadami to już tylko i wyłącznie jego/jej tzw. broszka :]
    I nie, nie bronię Ci mieć własnego zdania, ale sądzę, że jeśli razi Cię zachowanie któregoś z graczy to albo zachowaj to dla siebie albo porozmawiaj sobie z tą osobą a nie oczerniaj ją na forum w tak perfidnie dziecinny sposób.

  • Ej..Może zachowajcie dystans tych wyżaleń bo to nie dział wyżalenia tylko dział Dyskusje i po to ten temat jest założony aby dyskutować jak np. Udał się rajd i czy udało wam się zabić lorda...


    Pozdrawiam

  • A więc odświeżam pomysł z karzełkami na glacy. Jesteście za? Zapewne i tak jakiś...WK +12, des +15 i blade +14 zepsują zabawę, ale może coś z tego będzie.

  • na karzełki to i ja się piszę :) To będzie musiało świetnie wyglądać.
    Co powiecie tak wstępnie na sobote ? ;>

  • widac kto ma poczucie humoru a kto nie ma........ tylko zeby ktos nie mial buga na karzelki ;)

  • A można się spytać co to za pomysł bo mnie chyba coś ominęło :P .

  • Będzie to podobne do tego eventu na kurakach tylko, że teraz na kartach jajamaru.

  • Graturacje dla rodzinki tatuski czy jak wam tam leci :D
    graturacje bicia killa u nas na pustyni :D
    widac ze tej rodzince chodzi tylko o killa i ida bic małe lev na pustynie bo z rownymi soba padaja jak swinie :D
    gracjcie tak dalej
    brawo dla was :D

  • Masz jakiś z tym problem ? Biją bo chcą rajd . Musicie się nauczyć bronić przed silniejszymi .

  • ha mam a co :D moze ty tez tam byłes co ha zal mi was nie umiecie sie bic z własnym lev to idziecie nabic se killa na małe lev brawo

  • Yaaay znowu zaczyna sie robić monotematycznie ...nigdzie nie jest napisane ,że nie mogą siedzieć nam na pustyni ,Patryku pogódź się z tym ...przecież siedzenie poza cytadelą to tak jakby wyrażanie zgody na to,że możesz dednąć :P nie jestem zwolenniczką siedzenia przeciwnej frakcji na enkach ..ale raz na jakiś czas to nic złego ;p..
    Patryku wbijesz pokaźny lvl i nie zdziwię się jak będziesz robił dokładnie to samo co Ci na których chwilkę temu ''najeżdżałeś '' ,spinaj pośladki zbieraj ludzi i bijcie ich aż w końcu się uda w grupie siła :)

    The post was edited 1 time, last by Usa ().

  • Usa no oki ale niech demonki potem nie narzekają ze ich krzaty bija jak przychodza do nas na pustynie to niech sie nie dziwia ze małe lev tam bija z krzatami. A pozatym ja mam nadzie ze jak dobije lev do tych z rodzinki TATUSKI czy jak im tam to gm zrobia cos takiego ze przeciwna frankcja nie bedzie mogła innym wchodzic na pustynie.

  • e przeciwna frankcja nie bedzie mogła innym wchodzic na pustynie.


    Bo? Bo Ty chcesz expić / dropić? Nigga plz.
    Wychodząc z cytadeli wyrażasz zgodę na zostanie pokonanym lub możliwość zabicia przeciwnika z przeciwnej frakcji, raczej nikt nie będzie zostawiał expiących ludków za swoimi plecami.
    Lodowiec to nie miejsce do expa, pogódźcie się z tym. To walczący tam dyktują warunki gry i albo się do nich dołączy albo trzeba się pogodzić ze spacerkiem z cytadeli do pustyni.


    Demons Company Member



    Teraz idę ratować świat!

    [align=right]ex`SMod NosTale.pl
    Multi: [2/2] (Darla / Włóczykij)

  • Raczej nie jest możliwe żeby wprowadzili ''zakaz wchodzenia obcej frakcji na pustynie'' po za tym te mobki tak naprawdę są tam ze względu na fabułę ...bazyle i enkidu nie są expowiskiem i nikogo nie obchodzi to,że akurat Ty bijesz tam sobie lvl ,mają możliwość ubicia Twojej osoby to tak robią ;p ..
    Wiem że z mobków na a4 lecą korzystne dla Was rzeczy typu:ładowarki,eq,eliksiry no i exp oczywiście ,ale zrozum że te ''Tatsuski'' też kiedyś miały lvl taki jak Ty i zamiast buczeć jak ostatnia oferma na forum ,zbierały siły i walczyły o swoje :) .
    A właśnie czy kiedyś jakiś demon narzekał ,że krzak ubił go akurat na PUSTYNI? Nie wydaje mi się ; )