Multikonta na Forum - jak nie dostać bana?

 • Zgodnie z Regulaminem Forum:

  Quote

  III. Multikonta


  Każdy użytkownik może korzystać tylko z jednego konta na Forum. Multikontowość na forum jest niedozwolona i może prowadzić do udzielenia stałego bana na forum na wszystkie z multikont. W szczególności dotyczy to osób próbujących podszywać się pod innych, a zwłaszcza członków Teamu NosTale.pl. Założenie drugiego konta jest dozwolone tylko wtedy, gdy użytkownik dostał bana stałego na dotychczasowe konto. Zabronione jest zakładanie następnych kont w czasie bana czasowego.


  Dlatego osoby posiadające rodzeństwo, członka rodziny lub inne osoby które na stałe lub na okres min. 31 dni korzystają z tego samego IP są zobowiązane do zgłoszenia tego faktu obsłudze forum poprzez PW w formie:

  • [font='Verdana, Helvetica, sans-serif']


   [/font]
  • [font='Verdana, Helvetica, sans-serif']

   Nick 1 - link do profilu,

   [/font]
  • [font='Verdana, Helvetica, sans-serif']

   Nick 2 - link do profilu,

   [/font]
  • Powód:


  Zgłoszenia wysłane po fakcie, tj. zbanowanie konta, nadanie ostrzeżenia, nie będą brane pod uwagę.


  Osoby posiadające już multikonta powinny zgłosić ten fakt obsłudze forum, w celu zbanowania nadmiaru kont. Jest to jedyna możliwość, kiedy użytkownik ma możliwość wybrania konta które zostanie zbanowane, bez dalszych konsekwencji.
  Wasz Team NosTale.pl


  by Włóczykij

 • Aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji chciałbym przypomnieć wszystkim użytkownikom forum o konieczności zgłaszania ewentualnych osób, które posiadają własne konto na forum i mogą sprawiać wrażenie multikonta, ponieważ korzystają z Wami z tego samego komputera lub IP.


  Wszelkie takie sytuacje należy zgłaszać poprzez PW na forum lub system ticketowy do sekcji Forum.