Sprawdź swojego wojownika.

• Temat jest dla osób które mają wątpliwości co do prowadzenia swojego wojownika.
    Wklejajcie w poście lvl postaci, statystyki, skille, a ci którzy mają wyższy lvl lub większe doświadczenie w grze, wyrażą swoją opinie.
    Pamiętajcie jednak że to wam ma się dobrze grać waszą postacią.
    W temacie mają prawo znajdować się rzeczowe posty z opisem postaci, zawierające konkretne pytanie o niej oraz rzeczowe posty zawierające porady.
    Wszelki spam/offtop będzie plewniony i karany.

• Mam wątpliwości mojego wojownika aczkolwiek :

Lvl 23 , Profesja 8

Skille :

Podwójny atak (ulepszony)

Uziemniająca Fala (ulepszona)

Atak wściekłości (ulepszony)

Cios zemsty (ulepszony)

Gram tymi skillami tylko, czy w granicach 30 lvl bedą mi potrzebne inne skile ? Dodam teraz że dobrze mi się expi tylko że strasznie wolno :(

Posiadam także wróżkę 23% ognia , i niewiem czy do tych skilli ona pasuje, a moze w jakąś inną zainwestować ?

Prosze o porady ;)

• Wróżka jest jak najbardziej na miejscu. Powiedziałbym nawet, że bardzo dobra, bo pierwsza karta wojownika jest ogniową.

Co do skilli - idę dokładnie tak samo jak ty z tym, że źle mi się nie expi. Zamierzam uzupełnić plusami te skille, a jak starczy PP kupie szturm i szydercze strzelanie; opcjonalnie Energię Miecza (bo bije na odległość + AOE) lub Uderzenie Wiatru (AOE)

• Aha dziekuje za odpowiedź, expi mi się dobrze TYLKO że WOLNO ;) , łucznikiem z daleka fajnie się waliło - ale to nie dla mnie postać..

A i czy te późniejsze skille co wymieniłeś później mają coś z ognia ? Czy z wody ? I czy podał byś mi nazwe wszystkich skillów wojownika AoE ? :)

z góry dzieki

• 1.
    Uziemiająca fala - ogień (3 kratki)
    Energia Miecza - światło (1kratka)
    Uderzenie Wiatru - woda (1 kratka)
    Odparcie - (5kratek) nie atakuje, zmniejsza morale wrogów (coś jak klątwa)

2.
    szturm - bez elementu
    szydercze strzelanie - bez elementu

3.
    Wszystko z:
    Skille wojownika - co wybrać ?

• No ja tego tematu nie polecam, oraz szturmu też nie. Po prostu marnowanie PP, zamiast tego lepiej kupic szydercze + przyciaganie, efekt podobny, a mniej PP idzie.

• Ja zawsze mam jakieś wątpliwości więc tak :

Wojownik:26 lvl
    Profesja:11

Skille:

Podwójny atak (ulepszony)

Uziemniająca Fala (ulepszona)

Atak wściekłości (ulepszony)

Cios zemsty (ulepszony)

Także mam wróżkę ognia, która ma 16%

To wszystko czy dobrze robię?
    Po drugie jak możecie napiszcie jakie itemy na mój lvl wziąść bo sam nie wiem jakie są... Za pomoc będę wdzięczny pozdrawiam!

• Ja myślę że jeśli chodzi o skille i wróżkę do jest ok ;) Tak jak poprzednicy pisali w odpowiedziach dla mnie..

Myslę że zastanawiaj się nad eq od 34+ lvl najlepiej zbieraj sobie Kamienie Gillion :) Ja tak robilem i teraz mam ladne eq, dobre skille i w ogóle jest super.

• Aha...Ale mówiąc o kamieniach gilion masz na myśli je sprzedawać czy jakoś do czegoś innego?

• Zatrzymać sobie jak dropniesz lub kupić jak będzie strasznie tanio (znaczy jak wystawi w sklepie, ktoś nieznający cen =))
    Chodzi o to, że z gillionów masz celle/kamienie duszy a te z kolei służą do ulepszania broni/zbroi.
    Olexy radził zbierać kamienie i ulepszyć eq na 34 lvl. I to ostro ulepszyć =)

• No to go słuchaj a daleko nie zajdziesz. Ulepszanie EQ przed lvl 45 jest kompletnie bezsensowne (wyjątek gdy mamy EQ R6 lub lepiej)

• No to go słuchaj a daleko nie zajdziesz. Ulepszanie EQ przed lvl 45 jest kompletnie bezsensowne (wyjątek gdy mamy EQ R6 lub lepiej)

Człowieku im lepsze eq tym szybciej nabijesz lvl .. skille full mocniejsze... i wg :]

Ja latałem z mieczykiem z Unikalnoscia 5 +0 ciezko bylo, ulepszylem na +4 i jest wiele wiele lepiej ;d

A kamienie gillion to drobnostka - ide na jeden ts i w 3 minutki mam 10 kamieni :] Jaki to ts ? Tajemnica :)

• A nie sądzisz że bezsensowne jest ulepszanie EQ, gdy za lvl czy dwa bedziesz miał nowe?

• Siemaq ma racje ... Ja ulepszylem rozdzke na 40 lvl do +2 i teraz poczekam do tej od 54 ,chyba swieta czy jakos tak i wtedy tamta bede ulepszal bo to nie ma zbytnio sensu skoro i tak zmienisz za chwile bron :S

• Ja mam tylko wątpliwosici co do wrózki :S moja wrózka to Turik 21%

Prosze o porade

Z góry dzienkuje :thumbup:

• ej mam pytanie do czego najlepiej dodawac???? Bo nie jestem pewien no i wole się zapytać graczy co się na tym znają :D

• Hmmm Mam pytanko akurat tu!
    Jakie skille są dobre do expa? Bo patrzałem według poradników i wypowiedzi graczy z lvl-ami ponad 50 i mam koło myje w głowie.
    Doradźcie w co dawać i od czego zacząć na co ulepszać PLZ

• Wróżka ciemności dla wojownika to najgłupszy z możliwych wyborów.
    Do expa dobre są skille obszarowe.

• Ja mam wróżkę ognia na 16% (co zrobić, żeby szybciej rosło?)
    Umiejętności:
    uderzenie mieczem + wzmocnione uderzenie miecza
    atak wściekłości + ekstremalne obrażenie
    cios zemsty + ważny cel
    gwieździsty atak bez ulepszenia
    podwójny atak + osłabienie przeciwnika

Co mam zmienić jeżeli chcę, aby postać była dobra do ekspienia? Czy jest sens rozwijać umiejętności walki kuszą? Opłaca się z tego korzystać? Bo ja na razie walczę tylko mieczem.
    Proszę o porady.

Zapomniałam dodać, że mam też uziemiającą falę, bez ulepszenia.