Odległość od moba/gracza

• GRA

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Odległość od moba/gracza

Podoba ci się to? 34
      1.  
        Tak (20) 59%
      2.  
        Nie (14) 41%
      3.  
        Nie mam zdania (0) 0%
      1. Czego dotyczy pomysł/propozycja?:
      Informacja o odległości od moba/gracza
      2. Dokładny opis pomysłu/propozycji:
      Na pasku (jak pokazane na ss) mogła by być zamieszczona informacja w jakiej odległości stoimy od zaznaczonego moba/gracza.
      3. Zrzuty ekranu bądź dodatkowe materiały prezentujące pomysł (niewymagane):
      odl.jpg
      4. Jakie korzyści (wady i zalety) wniesie do gry ta zmiana?:
      Pomogło by to dokładniej określić naszą odległość do zaznaczonego potwora/gracza. Czasem nam się wydaje, że stoimy wystarczająco blisko potwora/gracza jednak w rzeczywistości brakuje tej jednej kratki niż to widzimy.

The post was edited 1 time, last by Nezha ().

• Nic by ci to nie dało, bo na serwerze gracze mają aktualizowane położenie co pewne odstępy czasu (dla serwera każdy po prostu tepa się co np. 3 kratkę, a to klient uzupełnia płynnym chodzeniem), a dane o wybranym celu są na dodatek odbierane co sekundę. Takie coś po prostu nie ma sensu technicznie.
    • Zastanawiam się w jakich sytuacjach miałoby to pomóc.

2 kratki odległości kary łucznika nie jest trudno określić
      Oko, żeby wyrobić jak największą odległość?
      1 kratki brakuje to postać podejdzie, przecież nie uderzy jak nie sięgnie.
      Bugowanie? Serwer chyba otrzymuje dobre wartości maksymalnego zasięgu ataku, nawet jeśli my widzimy w kliencie co innego.

Wszystko i tak za szybko się zmienia i z opóźnieniami, żeby to miało sens.
    • Cóż przyznam, że wymyśliłem to podczas expienia z serii "fajnie by było gdyby..." :Szeroki Uśmiech:
      Jako, że polega na cyferkach dosyć fajnie by się to wkomponowało. Czy ma to sens, no chyba nie. Pomyślałem sobie, że być może komuś na glacy jednak by pomogło dokładniej ocenić sytuację czy zdążę oddać strzał? Czy może jednak gonić uciekający cel dalej aby zyskać kilka kratek :Hmmmm: . A znacie ten ból grając blade'em i chcecie użyć doskoku ale postać zamiast podejść na wymagany dystans to się zatrzymuje? A akurat ręka od myszki jest zajęta trzymaniem jedzenia :Długi podbródek: , zawsze możecie kliknąć spację ale cały misterny plan poszedł w pizzę którą akurat jecie.
      Fakt nie wziąłem pod uwagę czy ten super silnik CryNostale to potrafił by zrobić i dzięki za przypomnienie, ale nie raz nas ta gra zaskakiwała woda. Również wziąłem pod uwagę to, że być może jakieś skillowce mogły by próbować wymaksować potencjał sp i to ciut by im pomogło.
      Dlatego kupcie moje zwoje
    • Powinnismy dostac informacje o mechanice gry, o tym co powoduja debufy, ( te tlumaczenia mozna sobie rozbic o kant odbytu) o tym jaki dokladnie mamy % szans na cos, jak liczy sie kryty, bony i inne statystyki i jakie to ma odzwierciedlenie w grze. Jakies 7 lat temu...a co mamy to widzicie.