[23.-30.05.] Z okazji Światowego Dnia Żółwi Leo wskakuje do losowego pudełka!

• NosTale

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• [23.-30.05.] Z okazji Światowego Dnia Żółwi Leo wskakuje do losowego pudełka!

NosTale News wrote:

#####Cześć, mam na imię Leo!

Jestem żółwikiem i dzisiaj jest mój dzień! Może już wiecie, że 23 maja to Światowy Dzień Żółwi. A to wspaniała okazja na wyjątkowe losowe pudełko… i najlepsze w tym jest to, że to pudełko nosi moje imię.#####

Chodzą pogłoski, że jestem tchórzem, ale to nieprawda… Jestem trochę… no cóż, nazwijmy to nieśmiały. Jednak nie, gdy rozbrzmi moja ulubiona muzyka – wtedy mój pancerz rozkręca się na całego.

Czy chcielibyście mieć takiego fajnego imprezowego żółwika jak mnie jako swojego zwierzaczka? Przy odrobinie szczęścia Wasze marzenie się spełni! W nowym losowym pudełku jestem nagrodą główną. Pudełko możecie nabyć od 23 do 30 maja 2019 w NosMarkecie.

Oczywiście, wszyscy chcą mieć takiego uroczego zwierzaczka, co znakomicie rozumiem. Ale jestem nieśmiałym żółwikiem i nie chcę wskakiwać do każdego pudełka. Nie martwicie się jednak, oprócz mnie jest jeszcze mnóstwo innych świetnych przedmiotów, które czekają na Was w pudełkach.

Losowe pudełko Leo zawiera 1 losowy przedmiot:

• Jackpot: Tchórzliwy Leo
      • Skrzydła Wróżki
      • 15x Wykwintna Karma dla Zwierzaka
      • 30x Błogosławieństwo Kamienia Duszy
      • 120x Olbrzymi Eliksir Odnowy
      • 1x Księga Przywoływania NosKumpla
      • 8x Wzmacniacz Wróżki
      • 5x Karty Tarota
      • 30x Zapieczętowany Pojemnik
      • 5x Wytrych do Skrzyni Skarbów

Przedmioty zostaną przesłane Wam w stanie nieopakowanym. Oprócz mnie – bo ja pojawię się u Was w moim uroczym pancerzu.

Powodzenia!
      Wasz Leo

Źródło: pl-blog-nostale.gameforge.com/…kuje-do-losowego-pudelka/
      Community Manager
      GAMEFORGE