Kilka pomysłów

• GRA

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Kilka pomysłów

1. Czego dotyczy pomysł/propozycja?:

a. Wyszukiwarka w NosBazarze
    b. MiniLand
    c. Wyszukiwarka w NosBazarze, zakładka "Zarządzanie"

--------------------------------------------
    2. Dokładny opis pomysłu/propozycji:

a. Pierwsza propozycja dotyczy wyszukiwarki przedmiotów w NosBazarze. Przyjemniej i wygodniej przeszukiwałoby się rynek, gdyby nazwa przedmiotu nie znikała po ponownym naciśnięciu na pole z nazwą oraz gdyby można było po wpisaniu nazwy zaakceptować i przeszukać rynek przez naciśnięcie klawisza Enter.

b. Druga propozycja odnosi się do MiniLandu. Odkąd pamiętam pole edycyjne w MiniLandzie gdzie stawiamy np. Dom/Magazyn ma zawsze ustalone miejsce dla tych budynków i nie można ich przenosić w różne miejsca. Customizacja MiniLandu wniosłaby różnorodność i coś ciekawego do tego miejsca.

c. Trzecia propozycja znów odnosi się do NosBazaru, chodzi o to, że w zakładce "Zarządzanie" po najechaniu na przedmiot mógłby się on podświetlać/pogrubiać etc. i po kliknięciu w niego przenosić nas do miejsca gdzie ten przedmiot jest wystawiony w NB, aby nie musieć wpisywać go w wyszukiwarce. Mogłoby się to przydać, gdy ktoś wchodzi na serwer, sprawdza czy coś się sprzedało lub czy ktoś go nie przebił w cenie po prostu klika i widzi wszystko.

3. Zrzuty ekranu bądź dodatkowe materiały prezentujące pomysł (niewymagane):

4. Jakie korzyści (wady i zalety) wniesie do gry ta zmiana?:

a. Ta zmiana zaoszczędzi czas oraz wniesie wygodę do NosBazaru
    b. Ta zmiana wniesie świeżość i trochę różnorodności do MiniLandu
    c. Ta zmiana przyniesie wygodę w przeglądaniu wystawionych przez nas przedmiotów

Nie wiedziałem czy mogę napisać kilka propozycji w jednym temacie, ale nie widziałem sensu tworzenia 3 osobnych tematów i zaśmiecania pierwszej strony w propozycjach. Mam nadzieję, że utożsamicie się z tymi pomysłami i pomyślicie o nich, a może są one zbędne i nie generują, aż takich problemów?
    Dajcie znać! :chce:
  • Czternasty wrote:

a. Pierwsza propozycja dotyczy wyszukiwarki przedmiotów w NosBazarze. Przyjemniej i wygodniej przeszukiwałoby się rynek, gdyby nazwa przedmiotu nie znikała po ponownym naciśnięciu na pole z nazwą oraz gdyby można było po wpisaniu nazwy zaakceptować i przeszukać rynek przez naciśnięcie klawisza Enter.

b. Druga propozycja odnosi się do MiniLandu. Odkąd pamiętam pole edycyjne w MiniLandzie gdzie stawiamy np. Dom/Magazyn ma zawsze ustalone miejsce dla tych budynków i nie można ich przenosić w różne miejsca. Customizacja MiniLandu wniosłaby różnorodność i coś ciekawego do tego miejsca.

c. Trzecia propozycja znów odnosi się do NosBazaru, chodzi o to, że w zakładce "Zarządzanie" po najechaniu na przedmiot mógłby się on podświetlać/pogrubiać etc. i po kliknięciu w niego przenosić nas do miejsca gdzie ten przedmiot jest wystawiony w NB, aby nie musieć wpisywać go w wyszukiwarce. Mogłoby się to przydać, gdy ktoś wchodzi na serwer, sprawdza czy coś się sprzedało lub czy ktoś go nie przebił w cenie po prostu klika i widzi wszystko.
    a. nie, wygodnie jest gdy znika gdy chce się od razu wyszukać inny przedmiot, bez potrzeby usuwania wszystkiego. proponuje dodać coś w stylu alt+lewy przycisk myszy, który by nie usuwał tekstu i pozwalał na edytowanie, ale domyślny LPM nadal by usuwał
    b. z jednej strony może i byłoby to fajne, ale obiekty w Mini-Landzie to tekstury 2D i kiedy są duże i blisko ciebie, ich iluzja bycia na mapie może po prostu źle wyglądać
    c. bardzo ciekawy pomysł, chociaż nie wiem czy możliwy do wykonania na tym silniku/przy tej optymalizacji.