Pinned [Feedback] Wiosenny event (Grasslin) 2019

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• [Feedback] Wiosenny event (Grasslin) 2019

Drodzy gracze,

w końcu po wielu latach wyczekiwany przez Was wiosenny event znów powrócił - tym razem nieco jednak odmieniony. Zaopatrzcie się w pieczęć i ruszajcie na Łąkę Grasslin, na której zmierzyć się możecie z olbrzymimi Grasslinami - zdobywając tym samym cenniejsze niż w poprzedniej edycji nagrody. Jak zawsze, aby lepiej przygotować się na przyszłość, chcielibyśmy wiedzieć, jak podoba Wam się tegoroczna edycja. Czy macie jakieś uwagi, pomysły zmian?

Dobrej zabawy,
      Zespół NosTale.pl
    • Eventy z założenia miały być okazją dla graczy na zdobycie ciekawych przedmiotów, poświęcając jedynie swój czas, bez wykorzystywania realnej gotówki.
      Jeżeli w istocie pieczątki eventowe można zdobyć jedynie raz dziennie, a później przez NM, to gratuluję - tak spektakularny strzał w kolano przejdzie do historii XD
    • Event wreszcie wrócił.
      Możliwość zdobycia przedmiotów do pieczątek pająka i slade.

Sposób zdobycia pieczątek to żart.
      Event jest strasznie krótki, powinien być przedłużony o tydzień lub dwa, żeby trwał jak pozostałe.
      Mimo wszystko mało się zmieniło w evencie a było na to sporo czasu.

Feedback
      Zwiększenie golda z ziemi do 20k.
      Dodanie pieczątek rajdu do boxa rajdu lub gdzie indziej (albo zwiększyć ilość darmowych pieczątek do 5).
    • Vestirias wrote:

@Alarius możesz nam udostępnić listę nagród? XD
      Proszę:

Nagroda
      Liczba
      Bambus
      10
      Duży Eliksir Odnowy
      10
      Eliksir Punktów Specjalisty
      3
      Głośnik
      3
      Kupon Produkcji
      1
      Mały Obsydian Doskonałości
      1
      Mały Rubin Doskonałości
      1
      Mały Szafir Doskonałości
      1
      Mały Topaz Doskonałości
      1
      Obsydian Doskonałości
      1
      Oko Króla Pająków
      2
      Pachnąca Kieszonka
      1
      Rubin Doskonałości
      1
      Skrzydła Przyjaźni (event)
      3
      Szafir Doskonałości
      1
      Szpon Slade'a
      10
      Topaz Doskonałości
      1
      Treser Zwierzątka Rudolfa
      1
      Wróżka Grasslin
      1
    • Uważam że drop z boxa jest spoko, bo ppki lecą ładnie. Mi z 10 boxow wypadło 6pp. Ale uważam że powinna być możliwość wymiany itemów evenotwych na piekęu Evy tak jak kilka lat temu. Poza tym Bardzo fajnie, 1 pieka na głowe to może mało, ale biorąc pod uwagę że na rajd wchodzi 15 osób to kurde, 15 rajdów to już ponad 1h rajdowania. Widzę listę to łapię :P
    • Czegoś tak chamskiego jeszcze na oczy nie widziałem. Jedyny sposób na zdobycie pieki to NM za 10ND lub raz dziennie. Teraz GF pokazał swoje żenujące oblicze w całej krasie. Wypowiedź Boofa jest jak najbardziej trafna. Shame on you, Gameforge
    • Ok, rozwiazalismy problem pieczątek, to rozwiążmy problem nagród z tego rajdu. Wydaje mi się, że rajd eventowy powinien zawierać COKOLWIEK przydatnego. Patrząc na to, jakie rajdy eventowe dają nagrody (kupki po 50k, przydatne SPP, pety) można wyciągnąć jakikolwiek profit z rajdu/eventu. Ten event nie ma żadnych profitów. Jedyna ciekawa nagroda to kieszonka, treser. PPki? Super, przydadzą się, ale na tym nie zarobisz. Nikt nie kupi od gracza 15ppkow wydropionych na Grasslinie.

Zlozylbym jakas propozycje co możnaby wrzucić do boxa rajdu o takiej tematyce, zobaczymy czy wgl ktokolwiek zainteresuje się tym postem ;)

<3 Avione <3
    • ^o tym samym pomyślałem.

Dokładnie o takie rzeczy chodzi. Jeżeli mam robić KFC 2.0 tylko w nadziei, że dropnie mi treser, no to wybaczcie ale coś jest nie tak. Znając wyobraźnię i kreatywność graczy spokojnie możecie zebrać propozycje co możnaby wrzucić do pudła rajdu.

<3 Avione <3
    • Brakuje mi misji dziennych w tym evencie, zresztą takowe proponowałem. Wiem, że event jest stary, ale kilka takich prostych misji, a event już byłby zupełnie inny. Nagroda za misje? No na przykład pieczęć.
    • Pchanie PP'ków, bezużyteczne nagrody w postaci obu eliksirów oraz kuponu produkcji powinny zostać usunięte.
      Bardzo dobrze że zostały dodane przedmioty produkcyjne do CP pająka i slada, jednak to rozwiązanie połowiczne, same stworzenie CP jest nadal nierozwiązane.

I jeżeli tak BARDZO chcecie poznać pomysły graczy to czemu nie dacie tutaj kroniki do rajdu Fernon? Było proszone i nic, a zmiana nagród z boxa nie jest problematyczne.
      Dodajcie również jakieś SPP, najbardziej pasuje Nimfa, oraz Mithrilowe medale (5 sztuk).
      Wtedy limit pieczątek ma sens, aktualne nagrody nie są warte zachodu.
      NagrodaLiczba
      Bambus10
      Duży Eliksir Odnowy10
      Eliksir Punktów Specjalisty3
      Głośnik3
      Kupon Produkcji1
      Mały Obsydian Doskonałości1
      Mały Rubin Doskonałości1
      Mały Szafir Doskonałości1
      Mały Topaz Doskonałości1
      Obsydian Doskonałości1
      Oko Króla Pająków2
      Pachnąca Kieszonka1
      Rubin Doskonałości1
      Skrzydła Przyjaźni (event)3
      Szafir Doskonałości1
      Szpon Slade'a10
      Topaz Doskonałości1
      Treser Zwierzątka Rudolfa1
      Wróżka Grasslin1

Ponownie, przedłużenie eventu, tak żeby był równy z innymi.