Wojownik itemki, karty

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

  • Wojownik itemki, karty

    Bry. Mam dwa pytanka. Z jakim eq się biega teraz na woju, tak od 60lv? Jak rozdawać karty, a szczególnie odszczepa, mnicha, warka i berka, tak raczej pod expa i drop (ogólnie bardziej pve) oraz jaką kartę polecacie do pvp?
  • Najprościej i najtaniej będzie Ci biegać z byle czym do 72lvla.
    Na 70 lvl kupujesz Flamberge, a na 72 baliste. Z takim kompletem będziesz w stanie na spokojnie sobie do 90 expić. Jeżeli chodzi o karty to skup się na 1. Najlepiej cruss albo odszczep bo te 2 karty najlepiej się nadaja na LoD. Najlepiej by było 80atak reszta ele.
    PvP nie próbuj naawet bo i tak nic to nie znaczy. PvP się zaczyna od +38 aw
  • Bizuterie to najlepiej tą z LoD na tym poziomie, co do eq to zabójca/flamb+balista lub kusza odwagi i kryształowa zbroja(70lv). Na 60 lvlu raczej nie bedziesz miał kart +15, więc proponuję rozdawać karty w stosunku 2:1. 2 w atak 1 w hp. Do expa to raczej cruss, jego możesz rozdac tak z 20 atak, 30hp reszta ele, a warka 2:1 hp/def. Pozostałe karty tak jak napisałem na początku. Warek jesli chodzi o expa jest bardziej do lurania na LoD, aniżeli do bicia, choć swoje uderzy :D. Do pvp na arenki 3v3 polecam warka i mnicha. Samym rzuceniem morala wygrywasz walkę na dodatek lucznik nie ma do Ciebie podjazdu, chyba, że sinem, no i bm'a zważywszy na stuny i buffy, ktore mozesz sobie wybrać w zależności od sytuacji.