LoD i Exp Event 10-12.05.19

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• LoD i Exp Event 10-12.05.19

Alarius wrote:

Z powodu pewnej niezgodności w planowaniu godzin otwarcia Krainy Śmierci (pierwotnie ustalone różne godziny we wszystkich społecznościach) zawarty w 1. poście harmonogram nie tyczył się polskiej społeczności, dlatego też został usunięty. Godziny odbywania się Krainy Śmierci pozostaną takie same, jak do tej pory.
    Polaki robaki nie zasługują, wszyscy inni już tak, przykro trochę. Czemu nie zasługujemy na smaczek tego co taki niemiecki serwer ma codziennie?

Display Spoiler

pełne rozmiary obrazków po kliknięciu

• Za dawnych czasów (jescze przed AW) był chyba spór o to, czy ma być u nas tak często LoD czy nie. Wyszło chyba, że skoro wysokie lvle męczyli się na nie zbyt często występującym LoD to czemu mieliby to zmienić.
    Ostatecznie wybieraliśmy godziny dwóch LoD dziennie.

Mogę pisać głupoty, ale w głowie mi siedzi, że coś takiego kiedyś kiedyś było.

Osobiście teraz uważam, że wbicie 90 poziomu nic nie daje i mogłoby być LoD 13-22 i u nas (bo tak jest na codzień w innych krajach?).

Wydaje mi się też, że to własnie jest powód, dla którego u nas nie dostaliśmy tych godzin LoD. To było tylko uwzględnienie 2 dodatkowych kanałow już występującego wcześniej LoD w godz. 13-22.
  • Osobiście uważam, że to trochę nieuczciwe ze strony teamu, że nagle wycofują się z czegoś co spotkało się z mega dużą aprobatą graczy używając argumentu, że harmonogram nie tyczył się polskiej społeczności. Zasadniczo expienie na LoD mnie już nie obchodzi, natomiast nadal wychodzę z założenia, że spora ilość graczy jest po prostu zdziwiona i zniesmaczona zaistniałą sytuacją. @Alarius Doskonale rozumiem, że nie możecie wdrożyć takiego systemu Krainy Śmierci, ale nie uważasz, że wartoby dać jakiś zamiennik? :o

<3 Avione <3
  • Cisza.

No dla mnie to parodia, tym bardziej że, LOD nie jest czymś, co daje tyle co kiedyś, teraz tylko a6 się liczy, LOD tylko wspomoże przyspieszenie dostania się tam i wbicia 90lv, który daje nic.

LOD spokojnie mógłby wyglądać w PL jak teraz w DE, w godzinach 13-22. Na siłę utrudniać nie ma po co.
    Przewiduję, argumenty przeciw: Fabuły się nie zrobi bo jest bezużyteczna, nic się nie dostaje a czas leci(marnuje się).

#żenada
  • Mr. Thinker wrote:

Przewiduję, argumenty przeciw: Fabuły się nie zrobi bo jest bezużyteczna, nic się nie dostaje a czas leci(marnuje się).
    Fabula a5+ nie jest taka bezuzyteczna ^^ olejki 2h i sporo expa.

Osobiscie, to nawet nie jestem zdziwiony, ze takie "kompilacje" sie wydarzyly, polskie NosTale jest na samym koncu waznosci. Jedno wielkie xD, tak sie mozna tylko odniesc do tej parodii gry.
  • Przedstawiony w temacie z przerwą techniczną harmonogram tyczył się wyłącznie serwera niemieckiego - nie uwzględniono w nim faktu, że godziny odbywania się Krainy Śmierci są różne we wszystkich społecznościach. Został on oczywiście usunięty, a godziny zachowane - tak samo, jak podczas wszystkich wcześniejszych exp eventów.

Poza tym nie uważam, że nasza polska społeczność jest na samym końcu ważności, jak to stwierdził @IchLiebeDich, a nawet powiedziałbym, że jest całkowicie odwrotnie - chociażby można zwrócić uwagę na to, że pierwsza tura fuzji serwerów była przeprowadzana właśnie u nas (na równi ze społecznością włoską), a także "przychylne" oko grupy projektowej na nadsyłane propozycje ws. gry, z których właśnie według mojej opinii polska społeczność jest najbardziej kreatywna - a to również nie uchodzi niezauważenie.
  • no pierwsza fuzja byla bo tylko avalon zyl wiec gf musial cos z tym zrobic zeby hajs sie zgadzal

moim zdaniem to i tak powinni zmniejszyc expa z lod jobke zostawic tak jak jest a zwiekszyc exp z questow aktu3 i ogolnie mobkow na mapie zeby nie trzeba bylo sie ograniczac tylko do expa na lod elo
  • Coś w tym jest, ale żeby te wartości expa były ok to by wymagało mnóstwo wiedzy, czasu i czasu jeszcze raz, a czy oni to mają (tak, ale czy to da dodatkowy profit? nie bezpośrednio więc...)? Obawiam się, że gdyby to coś weszło to mogłoby zrujnować lod, a exp z misji i mobów byłby zbyt mało podbity.

Display Spoiler

pełne rozmiary obrazków po kliknięciu