[10.04.-4.06.] Wyzwanie tygodnia – jak wysoki jest Twój potencjał małżeński?

• NosTale

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• [10.04.-4.06.] Wyzwanie tygodnia – jak wysoki jest Twój potencjał małżeński?

#####Od 10.04. do 4.06. w NosVille gościć będzie tajemnicza wieszczka, która pomoże Ci zrealizować Twój potencjał małżeński. W tym celu co tydzień wyznaczy Ci nowe zadania, z których każde będzie miało 3 poziomy trudności.#####

Wchodzisz do ciemnego pokoju i doznajesz zawrotów głowy. Gdy Twoje oczy przyzwyczajają się do nikłego światła świec i dostrzegasz dziesiątki tlących się kadzidełek, orientujesz się, skąd pochodził wszechobecny zapach piżma.

“Co mnie podkusiło, żeby się w to pakować?” – zastanawiasz się i zaczynasz rozważać wyjście, gdy nagle ciszę przecina tajemniczy, damski głos.

“Tylko mi teraz nie zwiej!”.

Przełykasz ślinę i powoli zbliżasz się do tajemniczej wróżbiarki, która będzie oferować swoje usługi w świecie NosTale do 4.06.

Właściwie to chcesz się dowiedzieć, co skrywa dla Ciebie przyszłość… a zwłaszcza KOGO.

“Podejdź bliżej. Bliżej! Csiii, nic nie musisz mówić. Ja już wszystko o tobie wiem! Nie ma co się tak dziwić, w końcu jestem madame Esmeralda – wieszczka i ratowniczka Twego życia uczuciowego. Pokaż no się… hm, ciężki przypadek, ale nie beznadziejny. Nie martw się, Esmeralda wie, co trzeba zrobić, żeby uczynić z ciebie doskonały materiał na małżonka”.
      Madame Esmeralda pozwala Ci następnie rzucić okiem w szklaną kulę, by pokazać ci, co czeka Cię w nadchodzących tygodniach:

• Raz w tygodniu otrzymasz 2 zadania o 3 poziomach trudności. Jeśli sobie z nimi poradzisz, Twój potencjał małżeński wzrośnie o 2, 4 lub 7 procent w zależności od wybranego poziomu trudności (brązowego, srebrnego lub złotego).
        • Poszczególne zadania pojawią się na krótko przed ich rozpoczęciem tutaj: Zadania

.

• Po zakończeniu akcji “Wyzwania tygodnia” powstanie ranking. Uczestnicy otrzymają wspaniałe małe i duże nagrody w zależności od osiągniętego potencjału małżeńskiego.

“Co to będą za nagrody?” – myślisz sobie, a wtedy w szklanej kuli jeden po drugim zaczynają pojawiać się przedmioty.

Powyżej 7% potencjału małżeńskiego -> 3x Wzmacniacz Wróżki (event)
      Powyżej 14% potencjału małżeńskiego -> 3x Błogosławieństwo Kamienia Duszy (event)
      Powyżej 21% potencjału małżeńskiego -> 3x Błogosławieństwo Ancelloan (event)
      Powyżej 28% potencjału małżeńskiego -> 20x Pióro Anioła
      Powyżej 35% potencjału małżeńskiego-> 20x Kryształ Pełni Księżyca
      Powyżej 42% potencjału małżeńskiego -> 5x Żółty Klejnot (= 50 000 złota)
      Powyżej 49% potencjału małżeńskiego -> 5x Zielony Klejnot (= 150 000 złoto)
      Powyżej 56% potencjału małżeńskiego -> 3x Niebieski Klejnot (= 300 000 złoto)
      Powyżej 63% potencjału małżeńskiego-> 3x Medal NosHandlarza (1 dzień/event)
      Powyżej 69% potencjału małżeńskiego-> 3x Plecak Poszukiwacza Przygód (10 dni/event)
      Powyżej 72% potencjału małżeńskiego-> 3x Plecak Partnera (10 dni/event)
      Powyżej 75% potencjału małżeńskiego -> 5x Mniejszy Rubin Doskonałości
      Powyżej 78% potencjału małżeńskiego -> 5x Mniejszy Szafir Doskonałości
      Powyżej 81% potencjału małżeńskiego -> 5x Mniejszy Obsydian Doskonałości
      Powyżej 84% potencjału małżeńskiego -> 5x Mniejszy Topaz Doskonałości
      Powyżej 87% potencjału małżeńskiego -> 1x Karta Specjalisty Kostiumu Weselnego
      Powyżej 91% potencjału małżeńskiego -> 5x Wytrych do Skrzyni Skarbów (limitowany)
      Powyżej 98% potencjału małżeńskiego -> 1x Wielki Samorodek Złota (= 1 milion złota)

Uwaga: jeśli np. osiągniesz 21% swego potencjału małżeńskiego, otrzymasz nagrodę zarówno za 21%, jak i za 14% czy 7%.

Podczas gdy wyobrażasz sobie, jak spędzasz resztę życia ze swoją przyszłą sympatią, madame Esmeralda niecierpliwie macha nogą.

“Wszystko jasne do tej pory?”. Jej chropowaty głos wyrywa Cię z zamyślenia. Energicznie przytakujesz.

“No, to zmykaj! Nie zapomnij, że co tydzień znajdziesz tutaj nowe zadania”.

Opuszczając ją, czujesz ogromny zapał do walki o to, by stać się idealnym materiałem na małżonka.

Dobrej zabawy!

Twój zespół NosTale

Community Manager
      GAMEFORGE
    • Szanowni Gracze,

Uprzejmie informujemy, że po zebraniu Waszych opinii w sprawie zadania nr2. zostały zmienione jego wymagania:
      • Wysiedź 4, 7 lub 10 tajemniczych jaj podczas eventu wielkanocnego. | 10.04.2019 00:00:00 - 23.04.2019 23:59:59 (CEST)