Zwiększenie szans na 'Oko Króla Pająków'

• GRA

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Zagadka zagadka... Grasz w grę typu MMORPG (Massively multiplayer online role-playing game), ten rodzaj gier jest nastawiony na masowy grinding przez ilość graczy jak już sama nazwa ci wskazuje. Masz teraz takie możliwości, legalny MC, pełno bonusów doświadczenia na nupy, możesz zrobić jednego albo wykorzystać któegoś z MLa i zabić kilku królów po czym relognąć kilka razy i cała filozofia. A ty jak zwykle robisz z siebie ofiarę losu i nabijasz bezsensowne posty bo nie przyjęli ci pieczątek na wszystkie poziomy. Rusz się do roboty...

Pomysł na nie
  • <ciach>

Co do dropu oczu pająka - to jest ten jeden z prostszych do wydropienia matsow. Pomyśl o osobach które w TSach w lesie dropily matsy do eq, gdzie samo przejście jest mega czasochłonne. Czy oni pisali o zwiększonym dropie? Nie wydaje mi się. Robisz z igły widły, zamiast pisać tego posta mogłeś wydropić X oczu.

Czas to bardzo droga waluta. Maksymalizacja dropa wobec czasu to główny cel jaki powinien Ci uświęcać. Stawiasz 2 postaci w kluczowych miejscach, zbijasz, logasz. Np. Ja jak kiedyś dropilem piórka na 2 spotach stawialem konto żony na jednym spocie, robiłem pkt na drugim i cały czas zbijalem. Podejrzewam, że siedzisz na jednym spocie i czekasz, aż sie zrespią 3 moby zamiast skupić się na jak najlepszym wykorzystaniu czasu wobec dropa. Dla mnie jest debi*izmem nie szanowanie własnego czasu. Skup się na efektywnym dropie, a wszystko będzie ok, nie rób dramy na forum. Rozumiesz schemat? Czy kolejne 10 osób ma Ci go wyjaśnić?

Ofc na nie XD

Usunąłem niepotrzebną treść.
    Alarius

<3 Avione <3
  • Pomysł odrzucono.
    Wykonałem test na dość dużej próbie, z największą tym samym szansą na zdobycie tego przedmiotu mieszącą się w optimum danego zakresu poziomów. Wynik jest przybliżenie zgodny z rzeczywistą szansą jego zdobycia. Wiem, że "przeciętny" gracz ma do dyspozycji zaledwie kilka króli respiących się ponadto w określonym odstępie czasu, dlatego wynik po mojej stronie może okazać się dość nierzeczywisty i niemiarodajny, ale z kolei odrzuca to potrzebę zwiększania tej szansy procentowej. Istnieje szereg innych przedmiotów, których szansa na zdobycie jest jeszcze mniejsza, jak i sam sposób ich zdobywania. M.in. dzięki temu czyni to, że jest on dość wartościowy na rynku. Polecam spróbować też na innych kanałach.