Osiągnięcie rodzinne - Zwiększone pozyskiwanie złota

• GRA

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Osiągnięcie rodzinne - Zwiększone pozyskiwanie złota

Czy podoba Ci się pomysł? 42
      1.  
        tak (17) 40%
      2.  
        nie mam zdania (4) 10%
      3.  
        nie (21) 50%
      1. Czego dotyczy pomysł/propozycja?: Dodanie kolejnego efektu dla członków rodziny

2. Dokładny opis pomysłu/propozycji:
      - Zwiększone pozyskiwanie złota (poziom 1) 5% -> wymagany poziom rodziny 11
      - Zwiększone pozyskiwanie złota (poziom 2) 10% -> wymagany poziom rodziny 16
      - Zwiększone pozyskiwanie złota (poziom 3) 15% -> wymagany poziom rodziny 20

3. Zrzuty ekranu bądź dodatkowe materiały prezentujące pomysł (niewymagane):

4. Jakie korzyści (wady i zalety) wniesie do gry ta zmiana?: Analizując osiągnięcia, stwierdziłem, że brakuje tutaj bonusu do złota, zatem wyszła ode mnie propozycja dodania takiego osiągnięcia. Myślę, że wymagany poziom rodziny jest odpowiedni do formy nagrody.
    • Nie, Golda jest i tak dużo na serwerze a ulepszeń na zbieranie go coraz więcej, w gold eventy niedługo każdy będzie zbierał 200k z 1 kupki Fernonki :) pozdro
      Na nie

The post was edited 1 time, last by Kiarus ().

• Jestem na nie->dołączam się do tego co napisał/a @Kiarus , ale z tego co wiem to jest coś takiego jak limit bonusowego golda, czyli maks dodatkowo podniesionego golda z kupki. Przykładowo mamy czapkę iluzjonisty broń z bonusem tych 30%, na dodatek tarot głupiec, Krzakogon Superszczęścia i jeszcze Daniel Dukate. Mając praktycznie wszystko z wyżej wymienionych rzeczy możemy osiągnąć limit podnoszonego golda. Sam się o tym niedawno dowiedziałem xD.