Więcej Kronik Akashica

• GRA

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• 2 pieki dla wygranej drużyny, jedna dla przegranej, na dodatek jeszcze jakaś szansa na pieczątki z boxów by się przydała, bo nawet sama esencja otchłani tam dropi, na którą potrzeba 4 dusz Caligora, więc w sumie adekwatnie do tego można wrzucić do boxa te 5 pieczątek.
      Jestem biedakiem i trochę boli w kieszeń zrzucając się nawet na te pieczątki po 9kk od osoby(na dzień) :(
    • Robcie mniej rajdow proste i logiczne. Ekwipunku jest tyle na serwerze, ze Teosiowi i Malcolmowi konczy sie miejsce w magazynie. Jak wam glod zajrzy do rzyci to bedziecie nosic i taki ekwipunek. Byc moze rozwiazanie problemu przyjdzie po balansie glacernonu. Przeniosa mape Fernonow na glace i zablokuja rozdawanie bufow, to wrocicie do 8 rajdow na godzine i problem z glowy.
    • ta, gdzie Ty masz ekwipunek? bo z tego co ja widzę, ekwipunku SENSOWNEGO pod moby NIE MA. Pod pvp rowniez - Jak jest to od razu znika. Poza tym dlaczego mamy cofać się w rozwoju? Nie po to ludzie maksymalizują swoje postaci, żeby robić teraz mniej rajdów.
    • Rzecz w tym, że z tego co wiem, bo nie mogę robić tych rajdów z wiadomych przyczyn, to, z resztą to jest już w tym temacie ode mnie, ale no...

Większość itemków która leci z tego rajdu to nawet nie eq. A jeśli wyleci eq to jest ono w zdecydowanej większości materiałem dla npc. Potrzeba dużej ilości rajdów żeby było dużo szans na coś dobrego.

Albo wyeliminować potrzebę robienia wielu rajdów i zmienić rajd tak aby dropił więcej boxów, ale trwał dłużej (mniej więcej tak żeby się to pokrywało z obecnym dropem). Drop zostaje mniej więcej w takiej samej ilości, za to zużycie pieczęci maleje.

Display Spoiler

pełne rozmiary obrazków po kliknięciu

• Ja kocham wasze podejście. Trwa krótko = musi być łatwe. To oznacza że rajd, na którym musimy przeafczyć jest trudny? No z reguły wręcz przeciwnie, jest po prostu długi. Nie mylcie tych pojęć, bo fakt że cuba ma większą mapę nie oznacza ani że Boss wywala wam krytyki za 35k w pełny res, ani że moby (które normalnymi hitami muszą zostać uderzone 70 razy by zginąć) respiące się w ogromnych ilościach biją jeszcze lepsze hity niż ten bossik. Z jakiegoś powodu wy go jeszcze nie robicie hantei i zagadka :)

Inne społeczności mają dokładnie ten sam problem co my. To nie jest nasze widzimisię. Tych piek zgodnie z mechaniką nie ma prawa przybyć więcej niż 250. Cena ich mnie nie interesuje mogę kupić drogo. Ale niedługo nie będę miał możliwości kupić...
      No i weźcie poprawkę na to jak wygląda drop tego eq. Leci już z osłonką. Co to oznacza? Na bazarze może być nawet milion legendarnych i fenomenalnych przedmiotów i nadawać się tylko do sprzedania u malcolma, bo osłony wysokiej jakości mogą mieć lepsze opcje. Skrajność, ale prawdziwa. Ja mam seta pod moby, nie najlepszy ale bardzo dobry. To nowi gracze będą musieli latać bez sli z obrażeniami w małe zwierzęta i duże potwory, nie ja.

A samo eq z boxa leci jak z zenasek i erenii. Czyli jak po weekendzie mam 2 itemki z dropa to dla mnie to już wyczyn (a robię 25-29 rajdów na godzinę). Złapcie jeszcze 7/8 i dobre opcje osłony

Mos to taki ja, tylko z Avalonu. Pamiętajcie
    • Czyli jednak administracja tu zagląda. Ciekawe dlaczego nikt się na ten temat nie wypowie.
      Żeby nie było, że nie pisze na temat.
      Super pomysłem byłoby przydzielanie zwycięskiej frakcji większej liczby pieczęci niż przegranej. Dodatkowa motywacja do zbijania bossa.
    • Pewnie zajmują się czymś innym, co ma większy priorytet niż kroniki, ale fakt faktem im dłużej zwlekają tym gorzej.
      Przed fuzją jeszcze jakoś to było, bo na S1 3-4 famki może robiły te fernony, więc ceny kronik były znośne, ale teraz to istne szaleństwo.
      Może tę decyzję trzeba skonsultować również z innymi społecznościami :Hmmmm:
    • Rajd nie wymaga żadnych zmian, jest trudny i wymaga współpracy graczy czy to względem buffow, niewidek lub aegirow.
      Wystarczy po prostu zwiększyć zdobywane kroniki na właśnie najczęściej podawany pomysł - 2 dla zwycięskiej frakcji i 1 dla przegranej
      Wtedy zamiast 250 kronik z caligora będziemy mieli około 375
    • Wydłużyć można na wiele sposobów, nie tylko najbardziej prymitywny "wiencej ha pe"
      Może jakiś pomniejszy boss przed, albo jakiś cel do wykonania na mapie przed dojściem do bossa, ale no buffki się skończą, a wszystkich się nie da wziąć na rajd.

Display Spoiler

pełne rozmiary obrazków po kliknięciu