Pytanie odnośnie Skrzydeł Wiatru

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Pytanie odnośnie Skrzydeł Wiatru

Witam.
    Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić jak one w końcu działają, bo nigdzie nie mogę znaleźć o nich info.
    Główny opis z ikonki wygląda tak : ,,Z prawdopodobieństwem 40% wypuścisz magiczna strzałę, jeśli używasz magii lub umiejętności ataku długodystansowego''. Czyli wychodzi na to że jeśli jesteś magiem(a mam te skrzydła właśnie na redzie) lub używasz jakiejś umiejetności ataku długodyst. to masz 40% na ztriggerowanie tego no ale, się okazało że spacja maga nie jest magią bo ta strzała nie wchodzi, jest to jakiś błąd? czy poprostu strzała nie wchodzi na spacji? (nie wiem jak to jest u łuczników). Oraz czy mógłbym otrzymać jakieś informacje odnośnie przeliczników? Obrażenia jak są naliczane itd. atak zależy od poziomu skrzydeł czy coś? No bo tak na 70 poziomie żeby te skrzydła biły po 200-300 to tak mizernie to wygląda, może ja coś źle robię.
  • Gdy nie atakujesz atakiem krótkodystansowym (ciekawostka, dash jak u mnicha czy sina to nie jest atak krótkodystansowy) to masz 40% na wystrzelenie strzały, która zadaje 8% twojego ciosu (różowy dmg jak odszczepieńca last, arcymaga proszek czy odbijanie obrażeń). Spacja nie jest. To chyba zamierzony cel Entwelu, by były to kilka razy gorsze onyksy. Również kupiłem je do ranga z nadzieją, że będzie działać na spacji. Niestety lipa, złote skrzydła lepsze bo i ładniejsze a efekt mają użyteczny jak mnie nimfa na glacy goni xD

Mos to taki ja, tylko z Avalonu. Pamiętajcie
  • Testowałem dłuuuuuuuuuugo te skrzydła i działa to tak:
    -Na spacji nie działają
    -w moby biją 8% Twoich zadanych obrażeń
    -w PvP to jest w ogole komedia bo:

Na arenie odbiera przeciwnikowi 50% tego co jest wyświetlone. 8% tycch skrzydeł jest naliczaane z tych 50% i dodatkowo odbierają one też 50% tego co wyświetli się z tych 8%
    • tzn. Nie wiem czy zrozumiałem wiec podam to na przykładzie:
    • ,,Na arenie odbiera przeciwnikowi 50% tego co jest wyświetlone'' czyli zadajesz na arence 100pkt obrażeń i wchodzi strzała ktora zadaje dodatkowo 8 pkt a odbiera przeciwnikowi 4pkt?
    • ,,8% tycch skrzydeł jest naliczaane z tych 50%'' czyli z tych 4 pkt odebranych dodatkowo 8%?
    • ,,i dodatkowo odbierają one też 50% tego co wyświetli się z tych 8%'' no to juz zrozumiałe.