Nieśmiertelność / Niewidzialność na rajdach

• GRA

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Nieśmiertelność / Niewidzialność na rajdach

Jaka jest twoja odpowiedź na propozycje? 21
      1.  
        Tak (10) 48%
      2.  
        Nie (11) 52%
      3.  
        Nie mam zdania (0) 0%
      1. Czego dotyczy pomysł/propozycja?: Rajdy

2. Dokładny opis pomysłu/propozycji: Proponuje wdrążyć pomysł z nieśmiertelnością na rajdach po padnięciu, w sensie gdy sie wstanie a mamy na sobie kupę mobów (przykład: -90lv na ibrahimie) to nie mamy szans na ukończenie rajdu, możemy w zasadzie sie wylogować i nie marnować żyć naszej drużynie. W wyżej podanym przypadku, przydałaby się jakaś nieśmiertelność, czy też niewidzialność aby każdy po zrespieniu sie mógł spokojnie wejść na pojazd i uciec.

3. Zrzuty ekranu bądź dodatkowe materiały prezentujące pomysł (niewymagane):

4. Jakie korzyści (wady i zalety) wniesie do gry ta zmiana?: Zwiększenie szansy, że słabsi gracze ukończą rajd razem z drużyną.

@edit
      Zastosowałem sie do nowych zaleceń i dodałem ankietę

"Nie wystarczy przeczytać wszystkich książek i nazwać sie mądrym, bo owszem będziesz mądry, ale tylko z pozoru." ~ Włodek Markowicz

- Zestaw by Kibou :love:

The post was edited 1 time, last by TenZmienny ().

• konrino nie dla ulatwienia gry 90 levelom. Tak dla ulatwienia glacy fernonow i wszystkiego z czego korzystasz :D A tak powazne to chyba sobie jaja robicie, ze potrzebna jest niewidzialnosc na ibrze. Ludzie nie dostosowuja sie do sposobu robienia rajdu to padaja.
    • Kiarus wrote:

Jestem na nie masz niewidke na jajamaru
      Ktoś nie zrozumiał, jesteś na rajdzie ibrahima i padasz, siedząc na przykładowym wk, przy tobie 30 mobów, a ty respisz się i automatycznie padasz poraz drugi. Może mi wytłumaczysz, jak w tym czasie masz zamiar wejść na jajamaru?

NosFan wrote:

konrino nie dla ulatwienia gry 90 levelom. Tak dla ulatwienia glacy fernonow i wszystkiego z czego korzystasz :D A tak powazne to chyba sobie jaja robicie, ze potrzebna jest niewidzialnosc na ibrze. Ludzie nie dostosowuja sie do sposobu robienia rajdu to padaja.
      Każdemu sie zdarzy paść na rajdzie, przez co czasem ma słabsze eq i nie da rady nadgonić reszty, moim zdaniem nie ma sensu, nie pozostawiać mu wyboru i zostawić go na pewnego lose'a.

"Nie wystarczy przeczytać wszystkich książek i nazwać sie mądrym, bo owszem będziesz mądry, ale tylko z pozoru." ~ Włodek Markowicz

- Zestaw by Kibou :love:

The post was edited 3 times, last by TenZmienny ().

• Przy debufie ibrahimowym nawet 99 lvl z aw jesli zle obliczy fula, wylozy sie na tych 30 mobach. Moja rada jest prosta. Nie wolno tam pasc, bo moze sie dla nas skonczyc rajd. To tak jak rajd fernon. Jak padniesz, nie masz juz swojego minilandu i nie dosc, ze jestes bez dmg, to latwiejszy do zabicia. Czas leci, a rajdow przez ciebie jest mniej i mniej. Nie mozna ulatwiac komus rajdow dlatego, ze od czasu do czasu na nim sie pada w niekomfortowych warunkach. Moze by tak dla odmiany nauczyc wojownika, czy kogokolwiek jak poprawie odlurac ibra....a nie, czekaj oni sie tego ucza od ponad 5 lat
    • Żyjemy w takich czasach, że każdy powinien mieć choć trochę fuli oraz pojazd z efektami. Przeżywalność na tych rajdach nie jest wcale taka ciężka. Nie spłaczcie się dzieciaczki.
      P.s Alarius, proszę nie usuwaj mego skomplikowanego posta. Z góry dziękuje
    • Cze
      Pomysł jest totalnie bez sensu ponieważ ten rajd jest wystarczająco prosty więc po co go jeszcze bardziej ułatwiać.
      Wystarczy wziąć ze sobą parę boski eliksirów i używać ich.
      I proszę nie mówcie ,że mam wysoki lvl i nie rozumiem waszego problemu ponieważ na S4 robiłem ibry z całym sqaudem 80+ i bez problemu stary bandyta normalnie padał.
      Jak dla mnie zmiana totalnie nie potrzebna bo co ci da nieśmiertelność/niewida jak po chwili znowu się wykotłujesz bo po 30 sekundach ludzie będą już daleko do ciebie.
      Alarius prosze nie usuwaj
      ELo.