Produkcja Pieczęci

• GRA

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Albo zobaczysz chmarę botów, jak niegdyś przy piórach gdy były w cenie i będzie tego tyle, że team nie wyrobi. A że mapy do matsów są dla nowych graczy to będzie ciekawie.

Niedozwolone oprogramowanie jest nielegalne i jak widać czasem w shaner lub łąkach nosville powszechnie stosowane.

Mos to taki ja, tylko z Avalonu. Pamiętajcie
    • Amira wrote:

Alternatywą dla "postaci serwerowej" byłoby ptocentowe hp i atak mobów w cp na pieki. Łatwiej i szybciej załatwi problem.
      według mnie to nie jest dobry pomysł, bo zepsuje "charakter" danej klasy, po 1. trzeba by było zlikwidować karły a wtedy 2. efekty DMG over time 3. bomby desa 4. obrotowy zwiada etc. etc., jak dla mnie nie jest to dobre rozwiązanie
    • LuckyxPockey wrote:

Amira wrote:

Alternatywą dla "postaci serwerowej" byłoby ptocentowe hp i atak mobów w cp na pieki. Łatwiej i szybciej załatwi problem.
      według mnie to nie jest dobry pomysł, bo zepsuje "charakter" danej klasy, po 1. trzeba by było zlikwidować karły a wtedy 2. efekty DMG over time 3. bomby desa 4. obrotowy zwiada etc. etc., jak dla mnie nie jest to dobre rozwiązanie
      Lepsze niż postać. Tylko po co 90+ robienie pieczątek cuby? Nie musimy usuwać widełek lvlowych, podnieśmy je by ludzie w zakresie valhalli mogli je zrobić.

• Mr. Thinker wrote:

Valhalle można robić na każdym poziomie(do 99), dziękuję za zrozumienie.

Usunąć limit.
      Jest też na pewno stworzona z myślą o postaciach lvl 99 i to właśnie one powinny zajmować się rajdami typu pająk pepega

Nie rozumiem co się tak uparłeś na te rajdy, nie biorą cię na 90tki? Postać ma iść do przodu, hello.
      Ograniczenie dla cuby poziom 49, dla xsysa 59, castra 69, pająk 79, slade 89. Powyżej tych poziomów gracz nie otrzymuje boxa z danego rajdu, co chyba jest wyraźnym sygnałem, że czas ruszyć do przodu.

• Thonker chyba bardzo chce robić te pieczęcie na swoim mainie.

Zwiększenie limitu lvl

TenOdGłośników wrote:

Ograniczenie dla cuby poziom 49, dla xsysa 59, castra 69, pająk 79, slade 89.
      w ten oto sposób to całkiem spoko opcja, kiedy ktoś rozgarnięty zaczynie grę na nowo to będzie mógł dłużej sobie je robić, ale brak limitów, lub limity ponad to są po prostu stoopid.

Display Spoiler

pełne rozmiary obrazków po kliknięciu

• Gra ma być przyjemna, otwarta, oferować jak najwięcej żeby przytulić gracza na jak najdłuższy czas, jak to możliwe. Każdy powinien robić to co lubi, bo mimo wzzystko można w NT, ale blokady zabraniają.
      WSZYSCY mają ślepo biec na endgame, bić mobki i na końcu robic fernon w 20s przez 1h? Super.
      Kto chce expic to się zajmuje tym (albo kupuje konto :) ), a kto frajdą to czym innym(niekoniecznie pieki, ale ogólnie).
      Ktoś by chciał zrobić rajd, ale nie może, pieka droga, tworzenie nowej postaci trwa (i coś kosztuje i czas zabiera). I na końcu rezygnuję, i mamy 5 piek na serwer po fuzji.
      Wkrótce wchodzi nowy system rodzin, gdzie jest misja dzienna do rajdów, ktorej nie zrobimy(albo 1% fam) bo nie ma jak.

Blokady takie typu, nie są dobre, tym bardziej że gracz ma bf +100%, bije mobki i prędzej wbije się próg i jest zablokowany.

I nie mów o multi/oprogramowaniu, większość graczy nie powinna cierpieć za winy mniejszej grupy, której zasługuje się ban.
    • Ok, ale czy te rajdy są rzeczywiście tak useful, żeby było te ograniczenie? W większości (cp na pieke) z nich są czasowki, więc ludzie nie będą tego robili tak masowo, a po za tym, ten czas można przeznaczyć na coś innego co da większy zarobek.
    • Tak więc pakujmy w content dla 20lvla, który przeminie po 3 dniach gry. Niestety gra MMORPG z założeń gatunku jest nastawiona na end game i maxowanie postaci. Chcesz zaprzeczać takim rzeczom to znajdź sobie inną grę, najlepiej singlową.

Przeszkadza Ci grind mobów i jednocześnie drzesz się tutaj o pozwolenie graczom na grind mobów w celu zrobienia pieczątki. To już pominę, ponieważ:

Mr. Thinker wrote:

I nie mów o multi/oprogramowanie, większość graczy nie powinna cierpieć za winy mniejszej grupy, której zasługuje się ban.
      No dobrze, nie będę mówić. Wtedy oni będą i będą większości graczy i tak uprzykrzać życie tym, że są. Będzie lepiej? Gdy zamiast jasno mówić, że pewne poczynania najbardziej wspierają nie tych najbardziej potrzebujących a wręcz przeciwnie, czy jak będziemy siedzieć cicho i tak czekać aż się samo rozwiąże? Otóż nie, nie rozwiąże.

Kiarus wrote:

Ok, ale czy te rajdy są rzeczywiście tak useful, żeby było te ograniczenie? W większości (cp na pieke) z nich są czasowki, więc ludzie nie będą tego robili tak masowo, a po za tym, ten czas można przeznaczyć na coś innego co da większy zarobek.

Mr. Thinker wrote:

A TOG jak sam wielce mówił, będą po 20k(tak nie będzie, ale ok), to ciekawe kto będzie wtedy je robił.
      W 30 min. to można zrobić limity/cp88/wszystko... i zarobić więcej.
      Ok, w takim razie po co usuwać limit? Skoro to ma służyć tym niskim lvlom to one i tak szybko wyrosną z tego progu i będą mieli lepsze sposoby zarobku.

Jeśli chodzi o valhalę, pierwsza zaczyna się na lvlu 50 i nie trwa na tyle długo, by bez olewania jej celowo nie skończyć jej przed tym 80lvlem. Druga i kolejne od 80 i też wcale nie wyprzedzą poziomu 90. Może takie ograniczenia? Pierwsze 3 rajdy do 80, kolejne do 90. Po tym lvlu 90tym gracz powinien już zacząć myśleć o contencie na jego poziom, nie jakimś pająkiem.

• Jak dla mnie jedyne sensowne rozwiązanie to zniesienie limitów maksymalnego poziomu, ale wraz z przekroczeniem przedzialu zwiększanie odpowiednio siły potworów w czasoprzestrzeniach (ale nie tylko HP...).

Przykładowo żeby 99 poziom mógł robić CP na Cubę, ale niech potwory maja wszystkie statystyki * 10 (a przynajmniej o tyle, aby dorównywały sile potworów na ten poziom).
    • Cous wrote:

Jak dla mnie jedyne sensowne rozwiązanie to zniesienie limitów maksymalnego poziomu, ale wraz z przekroczeniem przedzialu zwiększanie odpowiednio siły potworów w czasoprzestrzeniach (ale nie tylko HP...).

Przykładowo żeby 99 poziom mógł robić CP na Cubę, ale niech potwory maja wszystkie statystyki * 10 (a przynajmniej o tyle, aby dorównywały sile potworów na ten poziom).
      Skalowanie zwykłe? I to ma już więcej sensu. To jest fajne rozwiązanie, tylko mam 1 dylemat. Myślicie, że wtedy nagroda w postaci takiej pieczątki lowlvl rajdu będzie satysfakcjonującą nagrodą?

• Szkoda że same rajdy niekoniecznie, valhalla i misje dzienne oraz zwykłe zabicie czasu, nie tylko limity/a5.2.

Valhalla - Mądry gracz wie, że lepiej robić ją po 88/90lv, jak nie później.
      Misja dzienna - x3 fafnir/pająk/slade, nie zrobi nikt
      I jeszcze wkrótce misje rodzinne...

Zablokujmy może wszystkie mapy a1-3 dla tych, którzy mają +90lv, oh i jeszcze rajdy.
      Bo nie można grać po swojemu. TOG mówi że każdy robi val1 od razu po wbiciu 50lv, to tak musi być. Super.

I jeszcze te zmiana zdania o 180 stopni...
      > pieczątki będą po 20k
      > to wszystko umrze po 3 dniach

Jak ktoś chcę zrobić pieczątkę to czemu na siłę mu zabronisz? Gdzie tu sens...

Usunąć limit.
    • Mr. Thinker wrote:

Szkoda że same rajdy niekoniecznie, valhalla i misje dzienne oraz zwykłe zabicie czasu, nie tylko limity/a5.2.

Valhalla - Mądry gracz wie, że lepiej robić ją po 88/90lv, jak nie później.
      Misja dzienna - x3 fafnir/pająk/slade, nie zrobi nikt
      I jeszcze wkrótce misje rodzinne...

Zablokujmy może wszystkie mapy a1-3 dla tych, którzy mają +90lv, oh i jeszcze rajdy.
      Bo nie można grać po swojemu. TOG mówi że każdy robi val1 od razu po wbiciu 50lv, to tak musi być. Super.

I jeszcze te zmiana zdania o 180 stopni...
      > pieczątki będą po 20k
      > to wszystko umrze po 3 dniach

Jak ktoś chcę zrobić pieczątkę to czemu na siłę mu zabronisz? Gdzie tu sens...

Usunąć limit.
      Pierwsze i drugie, misje te dają zawsze tyle samo expa i to jest wasze mylne wrażenie, nie bycie mądrym. Jasne, można je wykorzystać by szybciej skończyć ten "najgorszy" etap. Można też znacznie szybciej dzięki nim do tego dobić a w rezultacie dostajecie dokładnie tyle samo. Lub nawet mniej jeśli liczymy ubite moby do questów :) Ale tak, jesteś mądry Zagadka.

Trzecie nie jest nawet takie głupie. Gdyby pojawił się taki problem można pomyśleć o pewnych ograniczeniach. Obecnie nie ma nowych graczy, więc raczej nie ma opcji by się jednak pojawił.

Czwarte. Te rajdy i cena piek nie są powiązane ze sobą odwrotnie proporcjonalnie. Niska cena piek nie oznacza jednoznacznie ogromnego wzrostu zainteresowaniem nimi. One są nudne a nagrody z nich bezwartościowe. Szybko się znudzą. A cena nie skoczy z powrotem na wyższą, upsi.
      To tak jak z twoim Gryfem, gdzie wręcz szydziłeś jak dobrze się on miał w pierwszych miesiącach. Szkoda, że wymarł szybciej od Finesii. Nie uczysz się na błędach?

Ostatnie, jak ktoś chce zrobić pieczątkę to niech robi. Cienie Kertosa, Valakusa cały czas się respią (o ile ktoś expi, najwyżej sam pójdziesz bić moby). CP na a6 nabić jest dziecinnie łatwo (i jak nie umiesz to nabije ci ktoś przy robieniu rajdów). Skup się na contencie na swój lvl, bo to o ile możesz robić co chcesz o tyle nie możesz oczekiwać pakowania w niego czegokolwiek. Gra się rozwija i ty też powinieneś.

• No, nowy system rodzin już jutro, w którym będą dzienne misje na wszystkie stare rajdy i zdecydowany, solidny brak pieczątek.

Jutrzejsze zmiany można ładnie połączyć z tym: Rodzinna misja dzienna - Ukończ rajd i w końcu rodziny będą miały sens i będzie coś do roboty CODZIENNIE, teraz nic nie ma.

Jeżeli kronik brakuje i chcecie zwiększenie ich, to ilość pieczątek również powinna wzrosnąć, jest ich ponad 50 razy mniej, a do niektórych rajdów tylko 2/3 pieczątki na rynku, na cały serwer po fuzji. Niech to zadziała w obie strony, ludzi sporo, zapotrzebowania również więc pieczątek również trzeba więcej. W dodatku logiczne jest to że, na cube jest więcej osób które mogą uczęszczać. W dodatku cały proces tworzenia zostaje taki sam, tu nikt nie prosi o ułatwienie (choć również powinno owe wejść w życie).
      Display Spoiler
      8000 boxów fernon tygodniowo KONTRA ~10 boxów boxów cuby/0 slade

Po raz 7, usunięcie limitu, w którym gracz może tworzyć pieczątki (i zapieczętować tym również usunięciem limitu na skrzynie).
    • Mr. Thinker wrote:

No, nowy system rodzin już jutro, w którym będą dzienne misje na wszystkie stare rajdy i zdecydowany, solidny brak pieczątek.

Jutrzejsze zmiany można ładnie połączyć z tym: Rodzinna misja dzienna - Ukończ rajd i w końcu rodziny będą miały sens i będzie coś do roboty CODZIENNIE, teraz nic nie ma.

Jeżeli kronik brakuje i chcecie zwiększenie ich, to ilość pieczątek również powinna wzrosnąć, jest ich ponad 50 razy mniej, a do niektórych rajdów tylko 2/3 pieczątki na rynku, na cały serwer po fuzji. Niech to zadziała w obie strony, ludzi sporo, zapotrzebowania również więc pieczątek również trzeba więcej. W dodatku logiczne jest to że, na cube jest więcej osób które mogą uczęszczać. W dodatku cały proces tworzenia zostaje taki sam, tu nikt nie prosi o ułatwienie (choć również powinno owe wejść w życie).
      Display Spoiler
      8000 boxów fernon tygodniowo KONTRA ~10 boxów boxów cuby/0 slade

Po raz 7, usunięcie limitu, w którym gracz może tworzyć pieczątki (i zapieczętować tym również usunięciem limitu na skrzynie).
      Twoim tokiem rozumowania zróbmy limit wytworzonych piek cuby, xsysa, castry, slade na tydzień i wtedy możesz sobie je porównać z kronikami.
      Zobaczymy czy ich nie przybędzie po pewnym czasie od jutrzejszej aktualizacji, bo moim zdaniem pomylisz się dokładnie tak samo jak z Gryfem.