Punkty Aktywacji dla low lvli :))

• GRA

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Punkty Aktywacji dla low lvli :))

1. Czego dotyczy pomysł/propozycja?: Punkty Aktywacji dla low lvli :))

2. Dokładny opis pomysłu/propozycji: ZNACZNE OBNIZENIE PKT AKTYWACJI DLA LOW LVLI mam 80 lvl nie ładuje w gre co chwile atakuje graczy i maks. ilosc punktow jaka zdobylem to 416 na caligorze. Gdzie tu balans i równość??? A wy się dziwicie, że potem dochodzi do różnych oszustw w grze jak na przykład kupno za realne pieniądze wiadomo czego :) - low lvl nie mogą zdobyć ani pp, ani nagród, ani sp. Jestem oburzony.

3. Zrzuty ekranu bądź dodatkowe materiały prezentujące pomysł (niewymagane):

4. Jakie korzyści (wady i zalety) wniesie do gry ta zmiana?:
  • Ot i cały urok i piękno MMORPG (jak ja je kocham <3 ) .
    Trzeba się ciągle rozwijać, a trzeczy jak punkty aktywacji zapobiegają stagnacji graczy, która ma i tak miejsce na potęge po 99+50.
    oczywiście na NIE.
    Sio na LoD i zarabiaj na innych rzeczach. Każdy od czegoś zaczynał ;)
  • Thiene wrote:

1. Czego dotyczy pomysł/propozycja?: Punkty Aktywacji dla low lvli :))

2. Dokładny opis pomysłu/propozycji: ZNACZNE OBNIZENIE PKT AKTYWACJI DLA LOW LVLI mam 80 lvl nie ładuje w gre co chwile atakuje graczy i maks. ilosc punktow jaka zdobylem to 416 na caligorze. Gdzie tu balans i równość??? A wy się dziwicie, że potem dochodzi do różnych oszustw w grze jak na przykład kupno za realne pieniądze wiadomo czego :) - low lvl nie mogą zdobyć ani pp, ani nagród, ani sp. Jestem oburzony.

3. Zrzuty ekranu bądź dodatkowe materiały prezentujące pomysł (niewymagane):

4. Jakie korzyści (wady i zalety) wniesie do gry ta zmiana?:
    A za co masz mieć tego boxa? Za te 50 dmg w bossa? Jeśli wgl uda ci się choć hit zadać, bo prawdopodobnie lecisz na na jego ryknięcie. Polecam pierw dojść do endgame a potem zająć się resztą

Mos to taki ja, tylko z Avalonu. Pamiętajcie
  • No spoko progress - taki low lvl zadawałby multum dmg gdyby tylko władował 1 tys. zł w grę to miałby całą skompletowaną postać z kolei osoba bez wydawania pieniędzy na grę... no właśnie. Super rozwój koledzy :)

Należy nadmienić, że sposoby zarobku dla takich osób są żmudne, nieopłacalne, monotonne, słabe szczególnie na tak małym poziomie gdzie famka nie przyjmie osób z byle jakim eq tylko z +8 u6/7 i sp +10
  • Thiene wrote:

No spoko progress - taki low lvl zadawałby multum dmg gdyby tylko władował 1 tys. zł w grę to miałby całą skompletowaną postać z kolei osoba bez wydawania pieniędzy na grę... no właśnie. Super rozwój koledzy :)

Należy nadmienić, że sposoby zarobku dla takich osób są żmudne, nieopłacalne, monotonne, słabe szczególnie na tak małym poziomie gdzie famka nie przyjmie osób z byle jakim eq tylko z +8 u6/7 i sp +10
    Ekwipunkiem na 80lvl takim u7+10 i kartą +15 nie zadasz tyle co losowy średni 90lvl na wk. Nie pojmujesz tego? Oczekujesz, że dostaniesz wszystko na tacy? Boss się zabija sam nie? Caligory są robione tylko po wejście na plac świątyni fernon obecnie. Gdyby fernonek nie było to caligor trwałby znacznie, znacznie dłużej (czego przykład ostatnio mieliśmy ;p) Chcesz nagrodę? Zacznij coś robić. Boli tyłek, że masz słabe eq? Wbij lvl, załóż lepsze.

To nie tak, że jesteś biednym 80lvlem i cię gnoją bo nie masz eq. Gnoją cię osoby z eq prawdopodobnie tańszym niż ty nosisz ale na wyższy poziom.

Pomysł oczywiście na nie

Mos to taki ja, tylko z Avalonu. Pamiętajcie