Unban

• GRA

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• 1. Czego dotyczy pomysł/propozycja?:Pomysł dotyczy unban

2. Dokładny opis pomysłu/propozycji:Moim pomysłem jest odkupienie bądź poniesienie innej kary każdy może popełnić błąd nie tylko gracze się mylą GF tez popełnia błędy ile razy mieliście full odpał i wywaliło serwery albo kupiliście exp itp itd wiecie o czym mówię dlatego czemu by nie dać drugiej szansy osobom które korzystały z nielegalnego oprogramowania bądź które kupiły golda.
    A) Osoby zbanowane będą mogły wykupić swojego bana po przez oddanie połowy swojego majątku bądź całego, i powiedzmy że, będą miały jakąś dodatkową kare np. zrobienie 200 rajdów cuby, <<Nie znam zasad gry dlatego mam kare>> na określona ilość godzin od 50-100h. (Oczywiście na wszystkich powiązanych kontach)
    B) Osoby przyłapane po raz pierwszy dostaną ostrzeżenie oraz poniosą jakąś kare typu utrata określonej sumy pieniędzy zależnej od majątku gracza. (Oczywiście na wszystkich powiązanych kontach)
    C) Gracze złapani po raz trzeci dostają bana permanentnego (Oczywiście na wszystkich powiązanych kontach)

3. Zrzuty ekranu bądź dodatkowe materiały prezentujące pomysł (niewymagane):

4. Jakie korzyści (wady i zalety) wniesie do gry ta zmiana?:
    Zalety:
    Zwiększenie ilości graczy, zapewne wiele osób wróci na swoje postacie.
    Mniej osób będzie kupować konta.
    Nauczka dla wielu osób.
    Zmniejszenie ilości golda w grze, co sprawi że, pójdzie w górę cena.
    Druga szansa.
    Wady:
    A) Więcej roboty dla administracji
  • na tak proces unbana powinien wygladac tak ze piszesz do gma a on robi ci spowiedz ty mu odpowiadasz na wszystko i on daje pokute np zabij 10 zlosnikow i napisz 10 glosnikow ze juz nigdy nie bedziesz lamac regulaminu. albo zrobic sad graczy zatrudnic naczelnego prokuratora nostale i on bedzie robic rozprawy razem z najslawniejszymi graczami nostale i oni beda decydowac czy dac unbana czy nie. moim zdaniem takie cos bedzie dzialac poniewaz kazdy ma prawo dostac drugom szanse i nie mozna skreslic czlowieka bo np mial 20 botow i zarobil sobie troche pieniedzy. a niezgadzaja sie tylko zazdrosne osoby ktore nigdy nic nie osiagnely w grze i przez zazdrosc reportowali

innym pomyslem jest np wykupienie swojego konta mam na mysli oplate za kazdy rok skrocenia bana np 10kk za kazdy rok mysle ze suma jest dosc wysoka i mozna ja ewentualnie zmniejszyc oczywiscie zapomnialem dodac ze zloto idzie do gma ktory przyjmie ticket na supporcie co powinno jeszcze przyspieszyc czas rozpatrywania unbana poniewaz gmowi bedzie zalezalo na pieniazkach i szybciej sie tym zajmie oczywiscie dochodzi problem "znikajacego" eq i pieniedzy ze zbanowanych kont ale to trzeba rozwiazac jakos inaczej dziekuje bardzo i pozdrawiam all elo
    pdw ziomeczki zbanowane

The post was edited 1 time, last by hanteiv2 ().

• archas1999 wrote:

1. Czego dotyczy pomysł/propozycja?:Pomysł dotyczy unban

2. Dokładny opis pomysłu/propozycji:Moim pomysłem jest odkupienie bądź poniesienie innej kary każdy może popełnić błąd nie tylko gracze się mylą GF tez popełnia błędy ile razy mieliście full odpał i wywaliło serwery albo kupiliście exp itp itd wiecie o czym mówię dlatego czemu by nie dać drugiej szansy osobom które korzystały z nielegalnego oprogramowania bądź które kupiły golda.
    A) Osoby zbanowane będą mogły wykupić swojego bana po przez oddanie połowy swojego majątku bądź całego, i powiedzmy że, będą miały jakąś dodatkową kare np. zrobienie 200 rajdów cuby, <<Nie znam zasad gry dlatego mam kare>> na określona ilość godzin od 50-100h. (Oczywiście na wszystkich powiązanych kontach)
    B) Osoby przyłapane po raz pierwszy dostaną ostrzeżenie oraz poniosą jakąś kare typu utrata określonej sumy pieniędzy zależnej od majątku gracza. (Oczywiście na wszystkich powiązanych kontach)
    C) Gracze złapani po raz trzeci dostają bana permanentnego (Oczywiście na wszystkich powiązanych kontach)

3. Zrzuty ekranu bądź dodatkowe materiały prezentujące pomysł (niewymagane):

4. Jakie korzyści (wady i zalety) wniesie do gry ta zmiana?:
    Zalety:
    Zwiększenie ilości graczy, zapewne wiele osób wróci na swoje postacie.
    Mniej osób będzie kupować konta.
    Nauczka dla wielu osób.
    Zmniejszenie ilości golda w grze, co sprawi że, pójdzie w górę cena.
    Druga szansa.
    Wady:
    A) Więcej roboty dla administracji
    Kilka przykładów, które palą twój pomysł. Ban za kupowanie złota, kup złoto znowu by móc wykupić się z bana. Zdobądź ogromne korzyści za pomocą nielegalnego oprogramowania, miej możliwość dalej z tego korzystać.

Twoje "zalety" są zaletami patrząc tylko z jednej strony medalu. Liczba graczy się nie zwiększy. Niby z czego ma? Osoby, które banują konta za niedozwolone oprogramowanie to z reguły nie są mali chłopcy, którzy odpalą na swoim koncie bota na noc tylko osoby tworzące konta specjalnie pod to. Wcale mniej osób kont kupować nie będzie, a przynajmniej nie tyle, by było to znaczące. Powód "Ban na poprzednim koncie" to raczej rzadkość przy chęci kupienia konta. Nauczką dla wielu osób będzie, gdy stracą wszystko, na co sobie "zapracowali". Dlaczego? Bo wiele osób myśli krótkowzrocznie i dopóki im wszystko będzie uchodzić na sucho, będą uważać że nic się stać nie może. Zmniejszenie złota w grze poprzez usuwanie go z kont banowanych? Jeśli konta nie zwrócisz, to złoto również znika :)

hanteiv2 wrote:

na tak proces unbana powinien wygladac tak ze piszesz do gma a on robi ci spowiedz ty mu odpowiadasz na wszystko i on daje pokute np zabij 10 zlosnikow i napisz 10 glosnikow ze juz nigdy nie bedziesz lamac regulaminu. albo zrobic sad graczy zatrudnic naczelnego prokuratora nostale i on bedzie robic rozprawy razem z najslawniejszymi graczami nostale i oni beda decydowac czy dac unbana czy nie. moim zdaniem takie cos bedzie dzialac poniewaz kazdy ma prawo dostac drugom szanse i nie mozna skreslic czlowieka bo np mial 20 botow i zarobil sobie troche pieniedzy. a niezgadzaja sie tylko zazdrosne osoby ktore nigdy nic nie osiagnely w grze i przez zazdrosc reportowali

innym pomyslem jest np wykupienie swojego konta mam na mysli oplate za kazdy rok skrocenia bana np 10kk za kazdy rok mysle ze suma jest dosc wysoka i mozna ja ewentualnie zmniejszyc oczywiscie zapomnialem dodac ze zloto idzie do gma ktory przyjmie ticket na supporcie co powinno jeszcze przyspieszyc czas rozpatrywania unbana poniewaz gmowi bedzie zalezalo na pieniazkach i szybciej sie tym zajmie oczywiscie dochodzi problem "znikajacego" eq i pieniedzy ze zbanowanych kont ale to trzeba rozwiazac jakos inaczej dziekuje bardzo i pozdrawiam all elo
    pdw ziomeczki zbanowane
    GR8 B8 MY M8

Mos to taki ja, tylko z Avalonu. Pamiętajcie