Dezaktywacja rajdu Nieukończonej Fernon

  This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

  • Dezaktywacja rajdu Nieukończonej Fernon

   Drodzy gracze,

   jak być może wiecie, od ostatniej aktualizacji z Błyskawicznej Bitwy, jak i rajdów da radę zdobyć nowego rodzaju przedmioty: skrzynie skarbów. Zazwyczaj znikają one z ekwipunku po ponownym zalogowaniu się do gry. Będą one w pełni funkcjonalne w niedalekiej przyszłości - były one przeznaczone na kolejną aktualizację, niezamierzenie pojawiły się jednak znacznie wcześniej. Wkrótce pojawi się o nich więcej informacji.

   Niestety, dowiedzieliśmy się, że podczas rajdów Nieukończonej Fernon da radę je zdobyć w bardzo dużej liczbie, co jednocześnie może generować zdobywanie dużej ilości złota w grze, a koniec końców spowodować zaburzenie gospodarki serwera. Nie jest to coś, co może być naprawione w tej chwili, dlatego też dla dalszego bezpieczeństwa musieliśmy zdezaktywować rajd Nieukończonej Fernon, dopóty dopóki programiści z firmy Entwell, którzy zostali już poinformowani o błędzie, nie skorygują problemu. Jeśli chodzi o rajd Caligora: ten odbędzie się jak zawsze.

   Powinno to zostać naprawione w nadchodzącym tygodniu. Za niedogodności przepraszamy, więcej informacji pojawi się w przyszłym tygodniu.

   Miłej połowy weekendu,
   Zespół NosTale.pl