Pomoc w wyborze klasy

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Pomoc w wyborze klasy

Cześć. Wróciłam do gry po baaardzo długiej przerwie,(czasy wychodzenia sp6). Grałam lucznikiem oraz magiem. Grając od niedawna, nie mogę się zdecydować na maga bądź lucznika. Jak wygląda teraźniejszy balans? Którą klasą osiągnę więcej bez większego wkładu PLN? Narazie mam po 82 lvl na tych dwóch postaciach i co chwilę się przenoszę z jednej na drugą, ponieważ obydwie mi się bardzo podobają, a chciałabym w końcu podjąć ostateczną decyzję. Zależy mi narazie na lod oraz pozniej na pvp oraz glacy. Z tego co obserwuje, to mag ma o tyle fajnie, że ma tańsze sp w porównaniu do lucznika, lecz nie wiem, jak wygląda sprawa z eq. Bardzo proszę o pomoc ^^
  • Jeżeli chodzi o balans to najmocniejszy jest łucznik jednak u maga jak i u łucznika topowe eq sięga cen 4kkk+ więc w obu przypadkach jest dosyć ciężko o eq. Jednak jestem w stanie stwierdzić że łucznik z średnim serem(<- tu miało być setem nie serem xD) za nie duże pieniądze zrobi więcej w pvp niż mag bo ten potrzebuje naprawdę dobrego eq i pp w kartach.
    Jestem fanem litery Q. Moje życie definiuje tylko ta jedna literka!

The post was edited 1 time, last by KoalaQ ().

• Obie te klasy są bardzo silne w pvp jak i poradzą sobie na lod, osobiście gram magiem I na łucznika już bym się nie przerzucił, nie dlatego że jest jakiś gorszy tylko przyzwyczajenie. Musisz zdecydować czym lepiej ci się gra, na jakiej klasie wolisz chodzić na rajdy, gdzie łatwiej ci się gra I przyjemniej.
  • Łucznik>Mag>Wonownik>Martial Art
    Tak wygląda balans postaci jak i również ceny ekwipunku.
    Na luczniku wystarczy Ci praktycznie jedna karta (zwiad) do wszystkiego #balanced.
    Teraz tak serio... Kup jakiegoś wk dobij 90, pózniej zwiada, eq na 90lv i leć na wole. Zwiadowca to uniwersalna karta zarówno do expa aw, arenek, czy mass pvp na glacy, gdzie ratuje go max 7k kryt, czego nie można powiedzieć o magu z tarczą many na posku, która znika mu po trzech mocniejszych hitach :) Myślę, że przekonałem ;)
  • Jeszcze mam pytanie odnośnie eq. Aktualnie mam 84lvl, z tych ważniejszych rzeczy to wk+11, lekki u6+7 i sztyl na 80 u6+7. Jaki kupić łuk teraz? Aktualnie nie mam żadnego. Oraz gdzie dobić 90 jak najszybciej? Lod, czy kupić expa na magmach?
  • Do 90 biegałem z oblechem u6+8 krokiem u6+8 i sztyletem cienia(nie pamietam już na ktory on tam dokladnie byl lvl xD).
    Magmy są dosyć kosztowne, wolałbym zaoszczedzić tę kasę i kupić jakąś inną kartę, czy nawet lepsze eq na 90.
    Sam dobijałem 90 tylko na LoD, 2x dziennie+ancek+potki expa po dh, kwestia 2 tygodni.