Możliwość używania Medalu noshandlarza w rajdzie itp.

• GRA

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Na nie.

Przy rajdach glacowych czekanie 30 minut na bossa jest strasznie nudne można było by zapobiec temu przez odblokowanie medalu na rajdzie
      No ale wiesz, że w trakcie tych 30 minut można zrobić... wszystko? Obejrzeć odcinek na Netfliksie lub YouTube, posprzątać pokój, pograć np. w osu!

Drugim ważnym aspektem jest to,że często gracze na pierwszych rajdach maratonu zapominają o wzmacniaczach czy tarotach i trzeba na nich czekać z listą itp.
      No to w czym problem, żeby takich ludzi wyrzucić z listy, którzy są nie przygotowani?

Trzecim przykładem jest handel.Masz wystawiony przedmiot na nb ktoś do Ciebie piszę z innego aktu/channela i targuje niższą cenę.Żeby to zrobić trzeba opuścić rajd albo stracić cenny czas na maratonach.
      No to prosisz tego kupca, żeby zaczekał aż skończysz rajd i wtedy po zakończeniu go idziesz dany przedmiot sprzedać.

Trzy argumenty, które podałeś - obaliłem. Szczerze nie ma sensu dodawania tej funkcjonalności. Zapomniałeś kupić fulek na LoD - przykro mi. Ludzie nawet pamiętają o składach na limity.
    • Quarry wrote:

Na nie.

Przy rajdach glacowych czekanie 30 minut na bossa jest strasznie nudne można było by zapobiec temu przez odblokowanie medalu na rajdzie
      No ale wiesz, że w trakcie tych 30 minut można zrobić... wszystko? Obejrzeć odcinek na Netfliksie lub YouTube, posprzątać pokój, pograć np. w osu!

Drugim ważnym aspektem jest to,że często gracze na pierwszych rajdach maratonu zapominają o wzmacniaczach czy tarotach i trzeba na nich czekać z listą itp.
      No to w czym problem, żeby takich ludzi wyrzucić z listy, którzy są nie przygotowani?

Trzecim przykładem jest handel.Masz wystawiony przedmiot na nb ktoś do Ciebie piszę z innego aktu/channela i targuje niższą cenę.Żeby to zrobić trzeba opuścić rajd albo stracić cenny czas na maratonach.
      No to prosisz tego kupca, żeby zaczekał aż skończysz rajd i wtedy po zakończeniu go idziesz dany przedmiot sprzedać.

Trzy argumenty, które podałeś - obaliłem. Szczerze nie ma sensu dodawania tej funkcjonalności. Zapomniałeś kupić fulek na LoD - przykro mi. Ludzie nawet pamiętają o składach na limity.

1. Grasz w NosTale czy Osu? Grasz w NosTale czy oglądasz Netflixa? Dlaczego uzależniasz NosTale od zewnętrznych serwisów albo życia realnego?

2. Zaskocze Cie, ale często maratony są famowe, a famowicza nikt nie wyrzuci bo to rzecz ludzka ZAPOMNIEĆ. Tutaj Ci wybacze, bo zawsze byłeś syfem, który nawet nic w tak łatwej grze nie osiągnał i mogłeś tego nie wiedzieć.

3. Ta no, lepiej niech gość traci czas bo jakiś atencjusz z forum myśli, że to fajnie tak czekać na kogoś aż skończy rajd. Pomijam fakt, że czesto nie robisz 1 rajdu, a pare naraz i wtedy to team musi na Ciebie czekać aż to przestawisz, albo gość z 1-2h aż skończycie maraton/serie rajdów.

Jedyne co pokazałeś tym postem to swój debilizm, a nie obalanie argumentów.

"Nie mam zamiaru spełniać czyichś oczekiwań,
      w życiu nie chodzi o to by sympatie zdobywać"
    • Quarry wrote:

Na nie.

No ale wiesz, że w trakcie tych 30 minut można zrobić... wszystko? Obejrzeć odcinek na Netfliksie lub YouTube, posprzątać pokój, pograć np. w osu! Co nie zmienia faktu że odblokowanie medalu na rajdach jest dobrym pomysłem, a ten argument jest kompletnie bezsensowny.

No to w czym problem, żeby takich ludzi wyrzucić z listy, którzy są nie przygotowani? Jeden z głupszych argumentów jakie ostatnimi czasy czytałem na forum. Jakbyś zrobił listę ludzi na maraton i ich wywalał bo zapomnieli o odpale to chyba by cie połowa serwera wyśmiała i robiłbyś chyba KFC bo na wyższo-poziomowe rajdy by Cię nikt nie wziął.

Kolejny argument chyba z 2010 roku. Teraz liczy się czas i wygoda bo nikomu nie chce się logać x razy skoro ma medal za który zapłacił i dobrze by było żeby jednak ułatwiał handel a nie utrudniał.

Trzy argumenty, które podałeś - obaliłem (ciekawe w którym miejscu) Szczerze nie ma sensu dodawania tej funkcjonalności. Zapomniałeś kupić fulek na LoD - przykro mi. Ludzie nawet pamiętają o składach na limity.

Quarry nie wiem w jakiej bajce ty żyjesz ale obudź się z niej bo nie mamy roku 2010 tylko 2019 a twoje argumenty są wymyślone na poczekaniu i równie dobrze mógłbym podobne wypisać na każdy post w propozycjach jaki tu widnieje.

Co do samej propozycji jestem za wprowadzeniem takiej funkcji, po coś ludzie kupują ten medal z NM w końcu a jest to bardzo dobra propozycja która powinna paść już parę lat temu.

Na tak
    • Ja to bym ulatwil ta gre do takiego stopnia, ze zakladajac konto, dostajemy lucznika 99+50 i 100 limitow na krecenie eq na aw. A tak na powaznie, to zbedna mi jest ta opcja. Potrafie zrobic ''zakupy'' przed wejsciem na mape ktora tego uniemozliwia. A jesli numer jestes takim cieniasem, ze zapominasz po 10 latach gry, zeby kupic sobie lalki czy fule to przestan jarac. Co do negocjacji, gdy sie jest na mapie, gdzie nie mozna otworzyc nb. TWOJ problem. Wyjdz stamtad, w przeciwnym razie ktos ci to cos podkupi.
    • Bo "topka za 5 złoty" tylko myśli o sobie i chce kroniki, ale ułatwienia gry dla WSZYSTKICH są zbędne, bo "ja UWAGA JA miałem trudno więc wszyscy muszą(!111!!) mieć trudno albo i trudniej". Nic dziwnego że graczy nie przebywa, jeżeli tak się atakuje graczy.
      Zapomniałeś itemku? No to na szubienice.

Ponownie, pomysł na tak, medal powinien być możliwy wszędzie.
    • @NosFan Człowieku... za każdym razem kiedy się gdzieś wypowiem, ty zawsze musisz włożyć swoje argumenty za 5 groszy które jak zawsze nic nie wnoszą i przez rok mojej obecności w zespole tłumaczy nie nabyłeś umiejętności czytania ze zrozumieniem. Nadal odnosisz się tylko i wyłącznie do mojej wypowiedzi zamiast do całego tematu.

NosFan wrote:

Potrafie zrobic ''zakupy'' przed wejsciem na mape ktora tego uniemozliwia
      Brawo, gratuluję umiejętności! *klask klask* Szkoda że nikogo to nie interesuje z tego powodu że pomysł nie jest robiony pod Ciebie tylko pod wszystkich.

NosFan wrote:

A jesli numer jestes takim cieniasem, ze zapominasz po 10 latach gry, zeby kupic sobie lalki czy fule to przestan jarac
      Kompletnie niepotrzebne i nie na miejscu zdanie, następnym razem daruj sobie takie komentarze człowieka z IQ ziemniaka oke?