Odznaka Bohatera

• GRA

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Odznaka Bohatera

1. Czego dotyczy pomysł/propozycja?: Odznaka Bohatera

2. Dokładny opis pomysłu/propozycji:
    Proponuję wprowadzenie do gry Odznak bohatera. Pomysł polegałby na tym, że za wykonanie danej czynności przysługiwała by nam odznaka bohatera.
    Każda odznaka miała by 3 poziomy, w zależności od trudności zadania otrzymalibyśmy brązowa, srebrna i złota odznakę oraz nagrodę z nią związaną.

Odznaka Mistrza Rajdów aktów 1-4
    Brązowa odznaka - ukończ 10 razy każdy rajd aktów 1-4 (w tym rajdy na akcie 4) - nagroda 99 Olbrzymich Eliksirów Odnowy, Medal 1 dniowy (limitowany)
    Srebrna odznaka - ukończ po 50 razy każdy rajd - 250 olbrzymich eliksirów, medal 7 dniowy (limitowany) 1kk w grudkach złota
    Złota odznaka - ukończ po 250 razy każdy rajd - 999 olbzymich eliskirów, medal 7 dniowy (limitowany) 5kk w grudkach złota, plecak partnera na 10 dni (limitowany)

Odznaka Mistrza Rajdów aktu 5
    Brązowa odznaka - ukończ 10 razy każdy rajd aktu 5 (ibrahim i 90+) - nagroda 25 olejkow 10 minutowych, 25 lodowych kwiatków, 10 x kryształ ziemi
    Srebrna odznaka - ukończ po 50 razy każdy rajd - 99 olejków 10 minutowych, 1 olejek 2 godzinny, 99 lodowych kwiatków, 3 pieczątki każdego rajdów aktu 5, 15 x kryształ ziemi
    Złota odznaka - ukończ po 250 razy każdy rajd - 999 olejków 10 minutowych, 5 olejków 2 godzinnych, 250 lodowych kwiatków, 10 pieczątek rajdów aktu 5, 25 x kryształ ziemi

Odznaka Mistrza Rajdów aktu 6
    Brązowa odznaka - ukończ 10 razy każdy rajd (Erenia, Zenas) - 50 fullek hp, 25 grzyw, 25 szponów
    Srebrna odznaka - ukończ po 50 razy każdy rajd -250 fullek hp, 50 grzyw, 50 szponów, 5 pieczątek
    Złota odznaka - ukończ po 250 razy każdy rajd - 500 fullek hp, 100 grzyw, 100 szponów, medal 30 dniowy (limitowany)

Odznaki były by widoczne w informacji uzytkownika pod repka.
    Podglad wykonania zadania był by widoczny w nowej ikonce w ustawieniach.

Jesli pomysł był by zaakceptowany przez uzytkowników forum jak i team, sporzadzilabym dokładniejszy tego zarys.

4. Jakie korzyści (wady i zalety) wniesie do gry ta zmiana?:
    Ozywienie rajdów, pomoc w ich wykonywaniu, jakis inny cel w grze niz afczenie w nosvill.
  • Ciekawy pomysł jednak nie poszedłbym w stronę nagród jako itemow a jako stały buff dla postaci lub utworzenie nowego slota na "trofeum" np.:
    Po ukończeniu 200 rajdów kertosa postać otrzymuję buff 1% większe obrażenia przeciw stworą lub "trofeum" z podobnym buffem. Po 200 rajdach valakusa +1%. Po 200 rajdach Grenigasa +2%. Po 200 rajdach Ereni +3%. Po 200 rajdach Zenas +4% i na koniec 200 rajdów Fernon +4%. I tak otrzymujemy buff/trofeum 15% do dmg przeciew moba. Oczywiście liczby są tu podane jako przykład. Podobny system został zastosowany na prywatnych serwerach na których sprawdza się on bardzo dobrze.
    Jestem fanem litery Q. Moje życie definiuje tylko ta jedna literka!
  • Dariusz wrote:

GF by nie zarabial na medalach.
    Jak to by nie zarabiał? W MMO jest kilka rodzajów graczy, topowcy, kolekcjonerzy i właśnie acziwmentowcy. Jeśli byłby to jakiś system achiwmentów to trzymał by część graczy przy grze bo chcieli by zdobyć jak najwięcej ich, zwłaszcza tych najrzadrzych. A jak wiadomo jeśli gracz jest trzymany przy grze długo to jest szansa skorzystania z NM by sobie ułatwić w czymś rozgrywkę ;)
    Ogólnie jestem na tak.
  • Luxia wrote:

Do końca tygodnia postaram sie dodać wiekszy zarys mojego pomysłu, tylko pytanie wolicie nagrody (cenniejsze beda limitowane dzieki czemu nie zrujnują gospodarki nostale i producenci za bardzo nie stracą) Czy wolicie nowy/nowe buffy ?
    Tylko limitowane, reszta wedle uznania.
  • @Luxia Tak jak wcześniej napisałem uważam ,że nagrody tego typu co zaproponowałeś/aś będą niestety nie chciane i nie warte zachodu dla wielu graczy dlatego ja stawiam na pomysł buffa bądź nowej zakładki "trofeów".
    Jestem fanem litery Q. Moje życie definiuje tylko ta jedna literka!
  • Zgadzam się z przedmówcą nostale nie potrzebuje kolejnego syf-questu-eventu po kilka fulek czy ancków. O wiele lepsze byłoby tak jak koala mówi system stałego buffa dla postaci coś jak książki na aw. Wtedy zainteresowanie napewno będzie większe,a nie tylko quest dla stasia z 75 lvlem co nie ma na ancki i fulki na lod.